Bu makalenin bilgileri bira ne ile yapılır etrafında dönecektir. bira ne ile yapılır hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Evde BİRA nasıl yapılır. 100 Lira 45 şişe BİRA makalesinde bira ne ile yapılır’yi One Of A Kind Bed & Breakfast ile açıklığa kavuşturalım.

Evde BİRA nasıl yapılır. 100 Lira 45 şişe BİRA içindeki bira ne ile yapılır ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde özetleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için bira ne ile yapılır dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sunmayı umuyoruz, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

Konuyla ilgili içerik bira ne ile yapılır

Sevgili izleyiciler sizden küçük bir ricam var. 1,5 milyon kişi bu videoyu izledi, bu bilgilerden yararlandı ve keyifle izledi. Ama videoyu izledikten sonra kanalıma abone olup beğenmezseniz verdiğim paranın karşılığını alamam. Bu nedenle sizin için çok basit ama benim için çok önemli olan bu süreci lütfen yaşamayın. Şimdiden teşekkür ederim. Aklınıza gelen her soruyu sorabilirsiniz. Saygılar sevgiler… Hazır bira seti ile evde bira yapıyoruz 🙂 .

Bazı fotoğraflar bira ne ile yapılır ‘in içeriği ile ilgilidir

Evde BİRA nasıl yapılır. 100 Lira 45 şişe BİRA
Evde BİRA nasıl yapılır. 100 Lira 45 şişe BİRA

Okuduğunuz Evde BİRA nasıl yapılır. 100 Lira 45 şişe BİRA hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, O zaman oneofakindbnb.com her gün hemen aşağıda güncelleyen diğer birçok konuyu keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

bira ne ile yapılır ile ilgili öneriler

#Evde #BİRA #nasıl #yapılır #Lira #şişe #BİRA.

bira,bira keyfi,biraver,hazır bira kiti,bira mayası,şerbetçi otu,bira şişeleme,bira kapaklama aleti,bira üretimi,bira yapma,evde bira,evde bira nasıl yapılır,bira 91 review,bira beer,bira91,nasıl,yapılır,ev,yapımı,tarifi,kaç,litre,şişeleme,mayalama,üretim,şişe temizliği,belgesel,evde 2020,fermantasyon,başlangıç seti,yerli,makinesi,yapım,fabrikası,gaz çıkışı,eğitimi,kitsiz,fıçı,asit,oranı,malt,şarap,viski,rakı,how to do,el.

Evde BİRA nasıl yapılır. 100 Lira 45 şişe BİRA.

bira ne ile yapılır.

bira ne ile yapılır içeriğiyle oneofakindbnb.com güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. bira ne ile yapılır hakkındaki makaleyi Oneofakindbnb ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Emre Gürbüzerol diyor ki:

  Değerli izleyenler sizlerden ufak bir ricam olacak. bu videoyu yaklaşık 1,5 milyon kişi izledi bu bilgilerden faydalandı ve izlerken keyif aldı. Fakat izledikten sonra kanalıma abone olmazsanız ve videoya like atmazsanız emeklerimin karşılığını alamıyorum. Bu yüzden sizin için çok basit olan ama benim için çok önemli olan bu işlemi yapmadan geçmeyin lütfen. Şimdiden teşekkür ediyorum. Aklınıza takılan her soruyu sorabilirsiniz. Saygılar, sevgiler…

 2. ☝TÖVHİD☝ diyor ki:

  Evet her şey her haram işler kolay artıq.kardeş islamda alkol necaset yerinde siz bilmiyormusunuz?nasıl müslümansınız oğlum siz?

 3. Akin Ozkan diyor ki:

  Alkol zamlarından sonra buraya geldim, aşağıda bira 12 olmuş diye üzülüp şaşıranları gördüm, 2022den selam 😂😂

 4. Muzaffer İşlegel diyor ki:

  sahte bire içmenin adabı vardır tek içen tek ölür milleti zehirlemeye Hakkıniz yok milletin mebaline girmeyin tek için tek vurun biraya

 5. turgay türker diyor ki:

  Kardeşim emeklerine tşk ler.Çamurun üretkenliği yoktur sadece bulaşır.Suya gerek yok üzerine işe iz kalmaz

 6. ARIZA diyor ki:

  13.58 de 15 gün oldu diyorsun vidio'nun sonunda asit veya köpük az olmasının sebebi daha 4-5 gün olmasi diyorsun kardeşim

 7. EvO diyor ki:

  ABİ BAYA BİZAMANIMI ALDI AMA KENDİM YAPTIM HİJJEYEN TEMİZ RAHATLIKLA İÇTİM UÇTUM BU EKONOMİDE VERGİLİ İÇKİ ALMAK APTALLLIK KENDİN YAP KENDİN YAPAMIYORSAN HİJJYENLİ İÇ

 8. EvO diyor ki:

  şuan için gece çalıştım için morel sıfır paramı alamadım bir taNE BİRA İÇİM DEDİM ABİ NE BU YA 20 TL CİVAR İSTEDİ ADAM NORMALDE İÇMEM DEGİŞİKLİK OLSUN RESMEN DEVLET HALKI DÜŞÜNÜYOR HARAM İÇMEYEREK HALKI SİKİYOR

 9. HME diyor ki:

  Elinize sağlık arkadaşlar sormak istediğim cam şişe yerine sıfır 50lik Pet su şişesi alsak içindeki suyu döküp hemen dolum yapsak olur mu? Cam temizleme ile uğraşmasak?

 10. GÖKSU KUŞUN diyor ki:

  3 yıl geçmiş Amsterdam 35 TL şuan 🤦🏼‍♀️ yorumlarda 12 TL den bahseden var üzüldüm okurken 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

 11. Emre ÇETİN diyor ki:

  Merhaba, bir şey sormak istiyorum cahil olarak 🙂
  mesela şişeyi 15 gün sonra açmış olsanız köpük seviyesi artacaktı; peki atıyorum 3 ay sonra açtım şişeyi, daha fazla artıyor mu yani patlama riski olabilir mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir