Makalenin içeriği kuzuluk termal tatil köyü tartışacak. kuzuluk termal tatil köyü hakkında bilgi ediniyorsanız, bu EV TURU / TARAKLI TERMAL 2+1 DEVREMÜLKÜMÜZ SAKARYA 🌱🏡 / TARAKLI TERMAL EVİ makalesinde kuzuluk termal tatil köyü’yi One Of A Kind Bed & Breakfast ile tartışalım.

EV TURU / TARAKLI TERMAL 2+1 DEVREMÜLKÜMÜZ SAKARYA 🌱🏡 / TARAKLI TERMAL EVİ içindeki kuzuluk termal tatil köyü ile ilgili içeriği en doğru şekilde özetleyin

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için kuzuluk termal tatil köyü dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye hizmet etmeyi umuyoruz, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

Konuyla ilgili bazı bilgiler kuzuluk termal tatil köyü

Herkese merhaba! Sakarya’daki ev turumuzu sizlere göstermek istiyoruz. Yılda 15 gün hakkımız var. Kaldığımız yeri sizlerle paylaşmak istedim. Belki satın almak için gelmek istersen. İyi eğlenceler 😌 .

Bazı resimler kuzuluk termal tatil köyü hakkındaki bilgilerle ilgilidir

EV TURU / TARAKLI TERMAL 2+1 DEVREMÜLKÜMÜZ SAKARYA 🌱🏡 / TARAKLI TERMAL EVİ
EV TURU / TARAKLI TERMAL 2+1 DEVREMÜLKÜMÜZ SAKARYA 🌱🏡 / TARAKLI TERMAL EVİ

Görüntülediğiniz EV TURU / TARAKLI TERMAL 2+1 DEVREMÜLKÜMÜZ SAKARYA 🌱🏡 / TARAKLI TERMAL EVİ hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından, One Of A Kind Bed & Breakfast her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla bilgiyi keşfedebilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

kuzuluk termal tatil köyü ile ilgili birkaç öneri

#TURU #TARAKLI #TERMAL #DEVREMÜLKÜMÜZ #SAKARYA #TARAKLI #TERMAL #EVİ.

taraklı,evturu,ev turu,ev,taraklı termal,taraklı termal ev turu,sakarya ev,sakarya.

EV TURU / TARAKLI TERMAL 2+1 DEVREMÜLKÜMÜZ SAKARYA 🌱🏡 / TARAKLI TERMAL EVİ.

kuzuluk termal tatil köyü.

kuzuluk termal tatil köyü bilgisiyle oneofakindbnb.com sizin için güncellenen bilgiyle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın kuzuluk termal tatil köyü içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Hanife Ataş diyor ki:

  Benim 1 haftalık bir devremûlk hakkım var satmak istiyorum almak isteyen olursa benimle buradan irtibata geçebilir

 2. Mustafa Güve diyor ki:

  Sakın ama sakın paraniza yazik burada yorum yazanlarin cogu orada calisip iyi bir yermis gibi ballandirarak anlatiyorlar 2016 da aldigim devremulk insaat idi hala ayni 1 civi bile vurmadilar gecici hep bitmis eski yerlerden veriyorlar tapi desen tapu da yok vermiyorlar aidat desen cok uçuk sakın kardeslerim ben ve benim gibiler yandi siz yanmayin

 3. Fatih Şamat diyor ki:

  Annemin de devremülkü olduğu tapusunu bir türlü vermedikleri taraklı. Her yıl giderim bende güzeldir. Tapuyu annemi zar zor ikna ederek dava yoluyla aldım.

 4. Hazan yeli 77 diyor ki:

  Bizimde var devre tatil taraklida bende yeni video atmistim termalden cektigim gezerken videonuz karsima cikti izledim 🤗🤗

 5. Her Dalda Ögreniyorum diyor ki:

  7 yılınca ılk ımsaat donemı gezıstım bır daıreye yazılmıştım sonra vazgeçmek sorunda kaldım sımdı keşke ımkan olsaydı vaz geçmeseydımdıyorum .

 6. ebrar diyor ki:

  Bizim de devremülkümüz var iki yıldır gitmedim en son 2019 da gitmiştim. Bazı yönlerden evet sıkıntılydı taraklı merkezde çok fazla yemek yenecen mekan yoktu. Havuzların olduğu kısımda market olması güzeldi. Sanırım projenin içinde kadınlara yönelik açık havuz yapılacaktı öyle duymuştum ama senelerdir devam eden bir inşaat durumu vardı bir türlü tamamlanamayan, bütçe sıkıntıları olduğunu duymuştum. İnşallah tekrardan geldiğimde tam haliyle görmüş olurum.

 7. Naomi diyor ki:

  Bende gittim. Hiç güzel değildi. Doğru düzgün temizlenmemişti bile. Tuvaletin üstünde sarı sarı lekeler vardı. Binaların ortasında büyük bir alan vardı ama ne şelalesi çalışıyordu ne doğru düzgün peyzaj yapılmıştı. Havuza biri kakasını yapmış. Herkes havuzdan çıkmış çocuk havuz unda bekliyordu. Ne temizleniyor diye bir uyarı ne de girmeyin diye bir uyarı vardı. Bence gitmeyin. Belki değişmiştir ama bilmiyorum

 8. Eda diyor ki:

  Biz her yil gidiyoruz havuzu var birde sadece 1 havuz da değil 2 -3 tane lafanda var.Havuz kaydırağda var eğelence alanı var marketi var ayrıca hamami da var İSTEYENLE GÖNÜL RAHATLIYLA GITSIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir