Bu makale, alkol markalari hakkındaki bilgileri güncelleyecektir. alkol markalari ile ilgileniyorsanız, bu ETİL ALKOL TEST KİTİ İNCELEMESİ makalesinde alkol markalari konusuna açıklık getirelim.

ETİL ALKOL TEST KİTİ İNCELEMESİ içinde en doğru alkol markalari ilgili içeriği sentezleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı anlayış için alkol markalari dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir alkol markalari

#evdeyap #etilalkoltesti #EvdeHayat ALKOL SAHTE MİDİR YA DA ÇOĞUMUZ İÇİN EN BÜYÜK ŞART Mİ DEĞİL Mİ SORUSUNA CEVAP VERECEK BİR TEST KİTİ DENEYİMLEDİM YILINDAN DOĞRU VE YASAL OLMADAN ASLA KULLANMAYINKA LABROGINA TESCA LABROTATUAR LABAYKURA ÇAY’DA LABAYKURA ÇAY LABRATUARINDA LABRATUAR. INSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP ETMEK VE BİLGİLERİNİZ İÇİN PAYLAŞMAK ZORUNDA DEĞİLİM.

Görüntüler alkol markalari içeriği ile ilgilidir

ETİL ALKOL TEST KİTİ İNCELEMESİ
ETİL ALKOL TEST KİTİ İNCELEMESİ

Okuduğunuz ETİL ALKOL TEST KİTİ İNCELEMESİ hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından, oneofakindbnb.com her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla bilgiyi keşfedebilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

alkol markalari ile ilgili birkaç öneri

#ETİL #ALKOL #TEST #KİTİ #İNCELEMESİ.

HERSEYİBİLENADAM,etilalkol,alkoltestkiti,kaçakalkoltest,alkol,rakı,vıskı,votka,likör.

ETİL ALKOL TEST KİTİ İNCELEMESİ.

alkol markalari.

Oneofakindbnb ‘ın sağladığı alkol markalari bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. alkol markalari hakkındaki makaleyi One Of A Kind Bed & Breakfast ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. HAZKAT PROFESYONEL diyor ki:

  ALKOL NERDEN ALIRIZ DİYE SORAN ARKADAŞLAR BİTMİYO NE İNSTAGRAM NE BURDAN NET CVP OLSUN….. SORMAYIN..!!…. BUNDAN SONRA ELIMDEKİ ALKOL BİTER VİDEOLARINDA YENISI ÇEKİLMEZ YA DA VOTKAYLA YAPARIM DURUM BU.

 2. Emrah Özsin diyor ki:

  İyi aksamlar videoyu izledim gayet net ve anlaşılır. Fakat ben piyasadan alkol almayıp mayalanma usulü ile damıtıyorum. Bu testi anasonlu damitma sonundaki alkole uygulayabilirmiyiz

 3. aydınlıklar Lordu diyor ki:

  Ben bi dönem içmiştim.. 70cl den fazla içtim nasıl yumuşak.. Ertesi gün 12 saat sonra tansiyonum düştü, karaciğerimi bir ağrı girdi.. Bir daha içmedim. Hatta bu etil test kitin den de geçmişti.. Sabah kalkınca maymun gibi kalkıyorsun. Nasıl içiyor insanlar bunu böyle?? İçinde metil yoksa bile insanı duman ediyor fazla içince.

 4. Sahan Ulgen diyor ki:

  Hocam çok çok çok teşekkür ederim video için, aradaki müzik için ve sigara molası için:) cidden aradığım tüm ince detay soruların cevabını buldum, emeğin için tekrar teşekkürler

 5. ahmet karaalioğlu diyor ki:

  merhaba üstad. çok güzel anlatım teşekkür ederim.yalnız,başka bir video da arkadaşın biri metil ve etil alkolü test etti. metil kahverengi ye etil de şeffaf bulanık arası bir renge döndü.ben de kendi yaptığım testte sizin sonucu aldım. şimdi biraz kafam karıştı.bu test sonuçlarının hangisi doğru ?

 6. Usta Sensin diyor ki:

  Şu piyasada kendin damitmiyorsan hiçbir alkole güvenmeyeceksin.. biraya şaraba devam… yakında her eve bir bira fabrikası sloganıyla full otomasyon ucuz maliyetli makina yapımını paylaşıcam.. tek eksiğim çekostovakya suyu :))

 7. sadece Ahmet diyor ki:

  Hocam selamlar, bende test yaptım, finalde sarı kahve rengi arası güzel bir renk elde ettim fakat minik minik tortu parçacıkları da görüyorum tüpün içinde.. Bu neden olur acaba ?

 8. deno öz diyor ki:

  Farklı test kitleri de var onlarda da metil bulanık sarı gibi etil ile şeffaf çıkıyor acaba hangisi daha güvenilir test kitidir?? Aklıma takıldı da

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir