boğma rakı nasıl yapılır bu makalenin içeriğinde açıklığa kavuşturulacaktır. boğma rakı nasıl yapılır ile ilgileniyorsanız, bu Erik Rakısı (Boğma Rakı) Nasıl Yapılır? makalesinde oneofakindbnb.com ile boğma rakı nasıl yapılır’yi analiz edelim.

Erik Rakısı (Boğma Rakı) Nasıl Yapılır? bölümünde boğma rakı nasıl yapılır ile ilgili en doğru bilgileri özetleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesiyle, sizin için daha değerli veri için boğma rakı nasıl yapılır dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı açıklamalar boğma rakı nasıl yapılır

#erikrakısınasılapır #erikbogma #evderakı Erik rakısı nasıl yapılır? Boğma rakısı nasıl yapılır? Bu videomda erik rakısı nasıl yapılır onu anlattım. Bir şeyi rakı yapmak için anasona gerek yok. Erik Rakı için Malzemeler 4kg erik yaptım 1kg şeker (isteğe bağlı) 2 tatlı kaşığı maya onları püre kovasına koyun ve mayalanma işleminin bitmesini bekleyin. Sonra içki fabrikasına gider. Damıtma ekipmanları için everaki@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Oradan size haber vereceğim. Şimdilik hoşçakal.

Görüntüler boğma rakı nasıl yapılır içeriği ile ilgilidir

Erik Rakısı (Boğma Rakı) Nasıl Yapılır?
Erik Rakısı (Boğma Rakı) Nasıl Yapılır?

Görüntülediğiniz Erik Rakısı (Boğma Rakı) Nasıl Yapılır? hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, O zaman oneofakindbnb.com her gün aşağıda yayınlanan birçok makaleyi keşfedebilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

boğma rakı nasıl yapılır ile ilgili bazı öneriler

#Erik #Rakısı #Boğma #Rakı #Nasıl #Yapılır.

[vid_tags].

Erik Rakısı (Boğma Rakı) Nasıl Yapılır?.

boğma rakı nasıl yapılır.

boğma rakı nasıl yapılır hakkında One Of A Kind Bed & Breakfast sağladığı bilgilerle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb ‘nin boğma rakı nasıl yapılır içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. rauf kaya diyor ki:

  Selamlar üsdat. Bir sorum olacak cevaplarsan sevinirim. Distilasyon un tamamlandığını nasıl anlıyoruz. İlk defa damıtma yaptım yaklaşık 1 litteden sonra gelen yarım lite kadar olan kısım resmen su idi

 2. Doğan Can Vural diyor ki:

  Üstad ellerine sağlık çok güzel görünüyor aynı senin gibi yaptım bi bardak içtim ve süper oldu elektrikler kesildi galiba gelince 1 bardak daha içerim 🙂

 3. Soner Yurtman diyor ki:

  Elinize sağlık üstad, yapılışını merak ettiğim bir rakı türüydü. Mevsiminde olan, her meyve ile yapılabilir mi acaba? Videodaki bir ifadeniz de dikkatimi çekti; ''şeker koymadım, koysaydım daha fazla alkol elde ederdim.'' Sanırım, maya miktarını da arttırmanız gerekecekti. Peki bu oranı nasıl ayarlayabiliriz?

 4. Bahri Sultan diyor ki:

  Siz bene evinizde ürettiğinizi düşündüğünüz 10 gram metil alkolü gösterin ben her damıttığım alkolün yarısını size hediye edeyim.

 5. Bir Gölge diyor ki:

  Valla biz 20 30 yıldır evde yapıyoruz Bulgaristan maya işi boş 50 kilo erik 10 kilo şeker maya felan koymayiz doğal kendi kaynar varilde

 6. Seyfi Caymaz diyor ki:

  26 yıl önce Adana'da boğma rakı alıyordum iyiydi 2 sene içtim karaciğer bitmeye başladı bıraktım.sinra pandemi çıktı ortaya dezenfektan denildi.BEN ŞUNU ANLADIM bana ALKOL iççirmişler bildiğiniz ALKOL BOĞMA RAKI DİYE…Çerçi yusuflarda millet mavi yada beyaz bidonlarda ALKOL alıp bize iteliyorlarmış.ben o bidonlarda hayatımızı bitirdigimizi pandemide anladım..DEZENFEKTAN ALKOLLERİNİ BİZE BOĞMA RAKI DİYE İÇİRMİŞLER…videolarınızı. İlgiyle izliyorum kanaat getirdiğim zamanda sizden set isticem….set fiyatinida yazarsanız sevinirim.hoşçakalin

 7. onur diyor ki:

  Merhaba, suyu çeşmeden alıp israf edeceğinize bir kovadan ucuz bir akvaryum pompası ile su bassanız daha iyi olmaz mı? Bir iki tane donuk pet şişe kovayı soğutur.

 8. Enkidu Uruk diyor ki:

  Hocam Size sorularım olacak cevap verirseniz sevinirim. Bende maişe hazırladım Kuru erikten, Maya kattım sizin gibi bir de pekmez ekledim. Maalesef bilmediğim için güneş görsün sıcak kalsın diye camın önüne bıraktım, üçüncü günden sonra gaz çıkışı bitti neredeyse, maişe bozulmusmudur? Ne yapmalıyım?

 9. Ali Şeker diyor ki:

  Adana karataşlıyım yapan kesimden anlamışsınızdır 🙂 genelde boğmayı kendine yapanlar çift çekim(distilasyon) yaptığı için bir problem olmuyor satış için tek çekim yapılır elbette gelen alkolün kalitesi nispeten daha düşüktür baş ağrısı vs yapar fakat alkol tamamen üzüm veya incirden yapıldığı için sağlık açısından bir tehlike yaratmaz.Afiyet olsun sağlıkla içiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir