Bu makale ephesia hotel aydın kuşadası hakkında tartışma sağlayacaktır. ephesia hotel aydın kuşadası arıyorsanız, bu Ephesia Holiday Beach Club – Kuşadası / Aydın makalesinde ephesia hotel aydın kuşadası konusuna açıklık getirelim.

ephesia hotel aydın kuşadası ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde Ephesia Holiday Beach Club – Kuşadası / Aydın sentezleyin

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesiyle, sizin için daha değerli veri için ephesia hotel aydın kuşadası dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

ephesia hotel aydın kuşadası ile ilgili içerik

Ephesia Holiday Beach Club Tanıtım Videosu Yönetmen: Nesat Yeşilbaş ( info@turkeyholiday.tv By Turkey Holiday TV ( Unutulmaz bir tatil geçirmek ve kendinizi ayrıcalıklı hissetmek istiyorsanız Ephesia Holiday Beach Club. Ephesia Holiday Beach Club Ege ile denize sıfır konumdadır. Deniz manzaralı Kuşadası şehir merkezine 7 km, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na 75 km uzaklıktadır.430 oda 1500 kişi kapasitesi ile her şey dahil konseptinin keyfini çıkarın, 1 ana restoran ve 3 A’la Carte restoran bulunmaktadır. 1/6 – 15/9), 4 bar, 1 pastane.Ephesia Holiday Beach Club, 7’den 70’e her yaşa hitap eden aktivitelerin bulunduğu geniş bir alan üzerine kurulmuştur; açık hava), büyükler ve çocuklar için su kaydırakları, mini golf, futbol sahası, plaj voleybolu, çocuk kulübü (4-12 yaş, yetişkin gözetiminde), lunapark, spa, alışveriş merkezi (ücretsiz wi-fi), su sporları ve gün boyu animasyon. aktivitelerle eğlenerek tatilinizi geçirebilirsiniz. Yemyeşil bahçemizde doğa ve deniz manzarası eşliğinde dinlenerek veya sizi asla yalnız bırakmayacak görüntüler. Unutulmaz bir tatil geçirmek ve kendinizi ayrıcalıklı hissetmek istiyorsanız, Türkiye’nin en güzel tatil beldelerinden Kuşadası’nda faaliyet gösteren Ephesia Holiday Beach Club’a gelmeniz yeterli. …. Ege Denizi manzaralı denize sıfır tesisimiz Kuşadası Yavansu’da şehir merkezine 7 km, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na 75 km uzaklıktadır. 430 oda ile 1500 kişi kapasiteli herşey dahil konseptte hizmet veren tesisimizde 1 ana restoran, 3 A’la Carte restoran (1/6 – 15/9), 4 bar ve 1 veranda bulunmaktadır. Geniş bir alana kurulu tesisimizde 7’den 70’e her yaşa hitap edecek aktiviteler var; 4 yetişkin havuzu (açık), 4 çocuk havuzu (açık), yetişkinler ve çocuklar için ayrı su kaydırağı, mini golf, halı saha, plaj voleybolu, çocuk kulübü (4-12 yaş, yetişkin gözetiminde), lunapark, spa, alışveriş merkez (ücretsiz wi-fi), su sporları ve gün boyu animasyon. Dilerseniz tatilinizi sizi asla yalnız bırakmayacak aktivite ve animasyonlarla eğlenerek geçirebilir, dilerseniz yemyeşil bahçemizde doğa ve deniz manzarası eşliğinde dinlenebilirsiniz. #Kuşadası #KuşadasıOtelleri #KuşadasıOtelleri .

ephesia hotel aydın kuşadası hakkında bilgi ile ilgili resimler

Ephesia Holiday Beach Club - Kuşadası / Aydın
Ephesia Holiday Beach Club – Kuşadası / Aydın

Görüntülediğiniz Ephesia Holiday Beach Club – Kuşadası / Aydın hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından, her gün hemen hemen aşağıdaki oneofakindbnb.com güncelleyen diğer içerikler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

ephesia hotel aydın kuşadası ile ilgili öneriler

#Ephesia #Holiday #Beach #Club #Kuşadası #Aydın.

Kuşadası,Kuşadası Otelleri,Kusadasi Hotels,Hotels Kusadasi,En iyi oteller.

Ephesia Holiday Beach Club – Kuşadası / Aydın.

ephesia hotel aydın kuşadası.

ephesia hotel aydın kuşadası hakkındaki bilgilerle Oneofakindbnb güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast ephesia hotel aydın kuşadası hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

  1. Gevrekgiller diyor ki:

    biz haziran ayında gittik çok memnun kalamdık ilki plajı yok ikincisi cocukla için oyun parkı kapalıyı tekrar gelmemin tek sebebi cocuk parkının açık olup olmaması

  2. Kate Dinwiddie diyor ki:

    useful video) try to promote your channel, with that can help things like u t i f y. By the way im your subsriber now)

  3. Fatih’in kanalı diyor ki:

    Geçen hafta oradaydık, çocuğumuz dönüşte ishal ve kusma problemi yaşadı, yemekler çok karışık, restoran çok kalabalık, havuzlara girişte ayak dezenfekte havuzu yok,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir