Bu makalenin bilgileri erikli de gezilecek yerler tartışacak. erikli de gezilecek yerler ile ilgileniyorsanız, bu ENEZ Edirne'nin Ege'si – Osmanlı Mezarlıkları, Gala Gölü, Kale, Altınkum Plajı makalesinde oneofakindbnb.com ile erikli de gezilecek yerler’yi analiz edelim.

ENEZ Edirne'nin Ege'si – Osmanlı Mezarlıkları, Gala Gölü, Kale, Altınkum Plajı içindeki erikli de gezilecek yerler ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde özetleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesiyle, kendiniz için daha değerli anlayış için erikli de gezilecek yerler dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değere katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

erikli de gezilecek yerler ile ilgili bazı bilgiler

Sonunda Enez’e gittik! Edirne’nin Ege yakasının en güzel yerlerinden biri olduğu ortaya çıkıyor. Trakya’da yüzmek de çok keyifli olabilir. Yunanistan sınırındaki Enez’i birlikte ziyaret edelim!… . Altınkum Plajı, Enez’de sizlere bahsetmemiz gereken ilk yer. Deniz pırıl pırıl. Su temiz… Sezonda bile aşırı kalabalık değil. Bizim için mükemmeldi. 🙂 Çok geniş bir halk plajı var ve dilediğiniz gibi takılabilirsiniz. İşletmelerin şezlonglarını kullanmadığınız sürece plajı özgürce kullanabilirsiniz. Ülkemizde de bilinen sahil kira savaşları nedeniyle bunu artı özellik olarak yazmak gerekiyor… . Edirne Enez tarih açısından oldukça zengin bir yerdir. Kalesi, kilise kalıntıları ve camileri görülmeye değerdir. Ancak hepsinin restorasyona ihtiyacı olduğu da bir gerçek. Aslında Enez turizm açısından çok geliştirilebilir ancak bu konuda biraz atıl durumda olduğunu söyleyebiliriz. . Enez’de yeme içme için benim önerim tabi ki Dalyan’daki balık lokantaları. Gitmeden önce okuduğum gibi yılan balığı meşhurdur ama biz denemedik. Bunu not edebilirsiniz. 🙂 . Ege kıyısındaki şirin sahil kasabası Edirne Enez’de konaklama söz konusu olduğunda biraz sorunludur. Otel sayısı çok az ve ne yazık ki hizmet kalitesi, fiyat/performans, temizlik vb. bakımlardan iyi durumda değiller. Ancak kamp yapmayı düşünenler, karavan sahibi olanlar veya tatil yapmak isteyenler için bence harika bir seçenek. ev kiralamayı düşünüyorum. . Ege denilince güneye gitmeye gerek olmadığını yeni anladım. Edirne’nin Ege kıyıları da oldukça güzel. Ne de olsa Saroz Körfezi başlı başına bir doğa harikası… İstanbul’dan buralara yaklaşık 3,5 saatte ulaşmak mümkün. Enez, Trakya’da yüzmek için belki de en iyi yer. Buradayken Gala Gölü’nü görmenizi ve yol üzerindeki çeltik tarlalarının muhteşem manzarasının keyfini çıkarmanızı da tavsiye ederim. . İşte ENEZ Edirne’nin Ege’si! İyi seyirler… Maceralarıma ortak olmak ve benimle dünyayı gezmek istiyorsanız kanalıma ABONE OLUN! 🙂 ÖNCE Abone ol butonunun yanındaki ZİL butonuna tıklayarak yeni videoları izleyin!!!! 🙂 . TAKİP ET: 🎬Youtube: 📸 Instagram : 📘Facebook : .

Bazı fotoğraflar erikli de gezilecek yerler hakkındaki bilgilerle ilgilidir

ENEZ Edirne'nin Ege'si - Osmanlı Mezarlıkları, Gala Gölü, Kale, Altınkum Plajı
ENEZ Edirne'nin Ege'si – Osmanlı Mezarlıkları, Gala Gölü, Kale, Altınkum Plajı

Görüntülediğiniz ENEZ Edirne'nin Ege'si – Osmanlı Mezarlıkları, Gala Gölü, Kale, Altınkum Plajı hakkında haber okumanın yanı sıra, Ardından, oneofakindbnb.com Güncelleme Güncellemesi’nin hemen aşağıda daha fazla içeriği okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

erikli de gezilecek yerler ile ilgili birkaç anahtar kelime

#ENEZ #Edirne39nin #Ege39si #Osmanlı #Mezarlıkları #Gala #Gölü #Kale #Altınkum #Plajı.

enez,edirne,ege,enez deniz,altınkum,enez plaj,trakya deniz,enez yemek,enez tarih,enez kale,enez türbe,enez cami,enez mezarlık,edirne enez,enez yunanistan,trakya sahilleri,enez kamp,enez karavan,trakya çadır,enez klise,enez balık,edirne sahil,edirne plaj,saros körfezi,gala gölü,edirne çeltik,çeltik tarlaları,enez göl,enez dalyan,enez yılan balığı,enez golden beach,altınkum sahili,enez köyü,duygu akalın,trakya gezi,has yunus bey,tur.

ENEZ Edirne'nin Ege'si – Osmanlı Mezarlıkları, Gala Gölü, Kale, Altınkum Plajı.

erikli de gezilecek yerler.

erikli de gezilecek yerler hakkındaki bilgilerle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın size verdiği bilgilerle, size değer getireceğini umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. erikli de gezilecek yerlerOneofakindbnb hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Palabiyik diyor ki:

  EVET COK GÜZEL,YAKINDA MILLET ORAYA DOLAR,ÖNÜNE GELEN BIR SEY ACAR.OLUR BIR MARMARIS;BODRUM FEHTIYE GIBI BIR YER,DENIZE BOKLARI DOLDURURLAR SIDE GIBI.PEKI NEDEN BURANIN REKLAMINI YAPIYORSUN,KARSILIGINDA PARAMI ALIYORSUN.BURAYI BILIYORSAN NEDEN KENDINE SAKLAMIYORSUN,BÖYLE YAPMAKLA NE GECIYOR ELINE? BIRDE FILMINI YAPMISSIN.ENEZI SIMDI BIR BILEN SENMISINDE BUNU BIR MAGRIFETMIS GIBI ANLATIYORSUN.SEN TATILINI YAPP ORADA KIMSEYE SÖYLEME KENDINE SAKLA.ZATEN5 SENEYE KALMAZ ACENTALAR GELECEKTIR ORAYA.SIMDI ISE5 SENE ÖMÜR BILE KALMADI ENEZIN.COK YAZIK BU ZIHNIYET HEP BÖYLE DEVAM EDECEKTIR.BIR SIRRI SAKLAYAMAYAN INSANDAN UZAK DURUN.

 2. Emine Sevinc diyor ki:

  Evet bizim oralar çok güzel ama gelen insanlar çok pis çadır kuranlar arabada kalanlar bütün pisliklerini bırakıyorlar her yer çöp içinde bebek bezleri pet şişeler ne ararsanız bulursunuz buraya gelenler tam bir pislikler o yüzden keşke kimse bilmese gizli kalsaydı

 3. nazmi diyor ki:

  Edirnede ege yok
  Saroz korfezi var
  Ege denizinde olmayan bir ozelligi var
  Her yil kendi kendisini temizleyebilen bir koy
  Ama insanlar firsat verirse

 4. Şehri İstanbul 🇹🇷 diyor ki:

  Videonuz çok neşeli güzel ve açıklayıcı olmuş. Yalnız şu milletin oyunu alıpta hizmet vermeyen belediyelere çok kızıyorum. Yazık ki ne yazık. Hele Osmanlı mezarlıkları, türbeler vs. Yada bunlar olmasa da tarihi barındıran bir taşa bile sahip çıkamayan ve koruyamayan bir belediye nasıl olur. Buraların ihya edilmesi lazım. Görüntü müslüman ülkesinin topraklarını değilde sanki Bizans topraklarını gösteriyor.

 5. Zeynep Namlı diyor ki:

  Hatta Ege Denizi'nin en kaliteli kısmı suyu ve kumuyla Enez, Saros Körfezi olarak bilinir. Antalya'dayım, Keşanlıyım…👋

 6. DuhaTSN diyor ki:

  Daha dün buradaydık çok güzel bir yer Suriyelilerin olmadığı tek plaj kendi milletimizi arar olduk gittiğimiz yerlerde

 7. Erwin Rommel diyor ki:

  Deniz aşırı rüzgarlı ve soğuk 4 gundur fırtına var sanki bir daha tercih etmem. Hele bebeğiniz varsa suya sokmayı düşünmeyin bile. Birde not Türk Telekom 0 çekiyor bilginize ulaşılamaz vaziyette internette 0

 8. Halil Şimşek diyor ki:

  Birkaç videoda suyun soğuk buz gibi olduğunu söylüyorlar sizce soğuk mu? Erikli sahili mi yoksa Enez sahilini mi önerirsiniz acaba? Deniz kum güneş lazım bize.

 9. Mustafa Sevil diyor ki:

  Enez sahilde kendi çadirimizla kamp kurmak istiyoruz Kurban Bayramı'nda
  Enez sahil girişi paralımı,
  Çeşme varmı
  Vc varmı bilgilendirirseniz memnun olurum

 10. Ayhan FİLİZ diyor ki:

  Enez' in köyünde oturuyorum, bu bölgeyi ne olur fazla tanıtmayın. Çünkü nüfus arttıkça güzellikleri bozulabilir. Sevgiler.

 11. Omer Celık diyor ki:

  Türkiye'nin en kuzeyi Sinop'ta da güneş denizden batar gezilip görülmesi gereken güzellikleri vardır sayenizde hiç bilmediğim Enez'i öğrendim umarım birgün buralara da yolunuz düşer..

 12. Aytül Cenan diyor ki:

  Duygucum Enezi bende marmara denizi sanıyordum deniz ne kadar temiz bi İzmirli olarak bende ege diyorum ne güzel sayenizde görmüş oldum bıcır bıcır anlatmama bayılıyorum sevgilerimle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir