Makale, şeftali ne zaman çıkar hakkında netlik kazandıracak. şeftali ne zaman çıkar ile ilgileniyorsanız, bu EN KOLAY ŞEFTALİ MARMELATI TAM 1 SENE BOZULMADAN DURUYOR – Becerikli Anne makalesinde oneofakindbnb ile şeftali ne zaman çıkar’yi tartışalım.

EN KOLAY ŞEFTALİ MARMELATI TAM 1 SENE BOZULMADAN DURUYOR – Becerikli Anne içindeki şeftali ne zaman çıkar ile ilgili bilgilerin ayrıntılı bir özeti

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için şeftali ne zaman çıkar dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en iyi değeri sunma arzusuyla, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

şeftali ne zaman çıkar ile ilgili içerik

#beceriklianne #marmelat #reçel Geçen sene yaptığım şeftali marmelatı yeni bitti kahvaltıda çok güzel oldu inşallah bu sene yaparım ama şeftalinin ucuzlamasını bekliyorum. Beğeni ve yorumlarınızı bekliyorum 😊 . Malzemeler 2 kg şeftali 3 su bardağı şeker 1 tatlı kaşığı limon suyu (indirmeye yakın ekliyoruz videoda o kısım yok arkadaşlar çekmedi). ☝️Dilerseniz kabukları soymadan rondodan geçirebilirsiniz. Videoda gördüğünüz gibi aklınıza takılan soruları yorum kısmından sorabilirsiniz. . Kısık ateşte pişirme süresi 1,5 saattir. Sıcakken tıpkı konserve gibi kavanozlara koyun, kapaklarını sıkıca kapatın, ters çevirip soğumasını bekleyin, ardından karanlık bir yerde saklayın ve kış boyunca afiyetle tüketin. ben 250 ml. 1 kg kavanoz kısa sürede bitsin diye bu ölçüden 4 kavanoz yani yaklaşık 1 kg çıktı. Ne kadar uzun pişirirseniz, o kadar kalın olur. .

şeftali ne zaman çıkar konusuyla ilgili fotoğraflar

EN KOLAY ŞEFTALİ MARMELATI TAM 1 SENE BOZULMADAN DURUYOR - Becerikli Anne
EN KOLAY ŞEFTALİ MARMELATI TAM 1 SENE BOZULMADAN DURUYOR – Becerikli Anne

Görüntülediğiniz EN KOLAY ŞEFTALİ MARMELATI TAM 1 SENE BOZULMADAN DURUYOR – Becerikli Anne hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, O zaman oneofakindbnb.com her gün hemen aşağıda güncelleyen diğer birçok konuyu keşfedebilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

şeftali ne zaman çıkar ile ilgili anahtar kelimeler

#KOLAY #ŞEFTALİ #MARMELATI #TAM #SENE #BOZULMADAN #DURUYOR #Becerikli #Anne.

Becerikli Anne tarifleri,kolay tarifler,pratik tarifler,sunum,kahvaltılık tarifler,kahvaltı,reçel,şeftali,şeftali marmelatı,marmelat,kışlık hazırlıklar,konserve.

EN KOLAY ŞEFTALİ MARMELATI TAM 1 SENE BOZULMADAN DURUYOR – Becerikli Anne.

şeftali ne zaman çıkar.

şeftali ne zaman çıkar içeriğiyle oneofakindbnb.com ‘ın sağladığı içerikle, size değerler getireceğini umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast şeftali ne zaman çıkar hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. BECERİKLİ ANNE diyor ki:

  #beceriklianne #marmelat #reçel

  Geçen sene yaptığım şeftali marmelatı daha yeni bitti kahvaltıda çok güzel oluyor bu yılda yapacağım inşallah ama şeftalinin biraz daha ucuzlamasını bekliyorum şimdiden hatırlatmak istedim bu yıl da bol bol kışlık hazırlıklar yapacağız inşallah ev yapımı gibisi varmı değil mi 😊
  .
  Beğeni ve yorumlarınızı bekliyorum 😊
  .
  Malzemeler
  2 kg şeftali
  3 su bardağı şeker
  1 tatlı kaşığı limon suyu (indirmeye yakın ilave ediyoruz videoda o kısım yok kamera çekmemiş arkadaşlar)
  .
  ☝️Dilerseniz kabuklarını soymadanda rondodan geçirebilirsiniz
  .
  Yapılışı videoda gördüğünüz gibi ama aklınıza takılan soruları yorum kısmından sorabilirsiniz
  .
  .
  Pişirme süresi 1.5 saat kısık ateşte
  .
  Sıcakken kavonozlara tıpkı konserve gibi koyup kapaklarını sıkıca kapatın ardından ters çevirip soğuyuncaya kadar bekletin ardından karanlık bir yerde muhafaza edin kış boyunca afiyetle tüketin ben 250 ml. lık kavonozlara koydum kısa sürede bitsin diye bu ölçüden 4 kavonoz çıktı yani 1 kg kadar
  .
  Daha uzun süre pişirirseniz daha koyu kıvamlı olur
  .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir