Bu makale eğirdir gölü hakkında tartışma sağlayacaktır. Göl Manzarası Drone Çekimi&Tekne Turu

Göl Manzarası Drone Çekimi&Tekne Turu

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için eğirdir gölü dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sunmayı umuyoruz, İnternetteki haberi mümkün olduğunca çabuk kavrayabilmenize yardımcı olur.

Bazı açıklamalar eğirdir gölü ile ilgilidir

Sıradaki yerimiz Eğirdir. Muhteşem göl manzarası ve doğasıyla fotoğraf tutkunlarının vazgeçilmezi.. Sonbaharda güzel Eğirdir’i gezdik, drone ile havadan sinematik görüntüler çektim ve izleyicilere sundum. Videomu beğendiyseniz kanalıma abone olmayı unutmayın. Diğer videolarım için takipte kalın. #drone #egirdir #isparta #fall Merhaba ben Murat. Kanalımda sizler için seyahat, doğa, spor ve tarih ağırlıklı içerikler üretiyorum. Siz de kanalıma abone olarak bu heyecana ortak olabilirsiniz. İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER… .

eğirdir gölü içeriği ile ilgili resimler

Eğirdir Gezi Rehberi | Göl Manzarası Drone Çekimi&Tekne Turu | Dji Spark Cinematic Footage
Eğirdir Gezi Rehberi | Göl Manzarası Drone Çekimi&Tekne Turu | Dji Spark Cinematic Footage

Görüntülediğiniz Eğirdir Gezi Rehberi , O zaman oneofakindbnb.com her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer bilgileri arayabilirsiniz.

Burayı tıklayın

eğirdir gölü ile ilgili öneriler

#Eğirdir #Gezi #Rehberi #Göl #Manzarası #Drone #ÇekimiampTekne #Turu #Dji #Spark #Cinematic #Footage.

Eğirdir,ısparta,eğirdir gölü,eğirdir kovada,sonbahar,eğirdir manzara,drone,drone videos,dron vidyosu,gopro hero 8,travel videos,gezi içeriği,göl manzarası,cinematic videos,spark cinematic video,dji spark,gezgin,turkey,beautiful destinations,landscape,nature,doğasever,Eğirdir’de yapılacak şeyler,Eğirdir tekne turu,Isparta’da gezilecek yerler,Gezi vlog,videography,gopro videos,traveller,Eğirdir Lake,travel turkey,autumn,autumn vibes,sonabahar manzarası.

Eğirdir Gezi Rehberi | Göl Manzarası Drone Çekimi&Tekne Turu | Dji Spark Cinematic Footage.

eğirdir gölü.

One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın sağladığı eğirdir gölü bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. eğirdir gölü hakkındaki makaleyi oneofakindbnb.com ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Ali Duyar diyor ki:

  Hocam, hangi pansiyonda kaldınız? Haftaya eşim ile 1 gece kalacağız. Tavsiye eder misiniz? Video harika olmuş. Youtube'deki en anlaşılır ve iyi çekimli eğridir videosu. Elinize sağlık..

 2. Occupyist diyor ki:

  Gölde su kalmadı ki ne mistik havası? Bilinçsiz salma sulama ve artan nüfus ile birlikte 10 yıl içinde Eğirdir gölü yok olacak!

 3. Eren Demir diyor ki:

  hocam drone un hakkını veriyorsun çekimlerde çok güzel yakında bu kanal keşfedilir 🙂 bizi tanımazsın ozman syg. 🙂

 4. demirci diyor ki:

  Gezmek başlıbaşına harika bir aktiviteyken bir de ürün olarak böyle güzel çekimler çıkartıyorsun helal olsun

 5. Siyah Beyaz diyor ki:

  Eğirdir gölü, tekne turu , günbatımı gerçekten çok güzel 👍 iyi bir gezi rehberi olmuş elinize sağlık👏🏻👏🏻🌞

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir