Makalenin içeriği hitit su anıtı tartışacak. hitit su anıtı arıyorsanız, bu Eflatunpınar Hitit Su Anıtı – Dünya Mirası Türkiye – TRT Avaz makalesinde oneofakindbnb hitit su anıtı’yi açıklığa kavuşturalım.

Eflatunpınar Hitit Su Anıtı – Dünya Mirası Türkiye – TRT Avaz içindeki hitit su anıtı ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde özetleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesiyle, sizin için daha değerli veri için hitit su anıtı dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bilgiler hitit su anıtı

www.trtavaz.com.tr Bizi sosyal medyada takip edin: .

Görüntüler hitit su anıtı içeriği ile ilgilidir

Eflatunpınar Hitit Su Anıtı - Dünya Mirası Türkiye - TRT Avaz
Eflatunpınar Hitit Su Anıtı – Dünya Mirası Türkiye – TRT Avaz

Görüntülediğiniz Eflatunpınar Hitit Su Anıtı – Dünya Mirası Türkiye – TRT Avaz hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, O zaman Oneofakindbnb her gün aşağıda yayınladığı diğer birçok makaleye bakabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

hitit su anıtı ile ilgili birkaç öneri

#Eflatunpınar #Hitit #Anıtı #Dünya #Mirası #Türkiye #TRT #Avaz.

TRT Avaz,TRT,Avaz,Törökország Világörökségi Helyszínei,Turkey (Country),Eflatun Pınar,Turkish Radio And Television Corporation (Business Operation).

Eflatunpınar Hitit Su Anıtı – Dünya Mirası Türkiye – TRT Avaz.

hitit su anıtı.

hitit su anıtı içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın sağladığı, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hitit su anıtıOneofakindbnb hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Cihat Savaş diyor ki:

  Konu ile hiç alakası olmayan bir fon müziği.Daha kötüsü seçilemezdi. Ses ayarı bile yok.
  Gürültü-Gürültü-Gürültü !
  Belgeselin içine etmişiniz .

 2. izzettin el kassam diyor ki:

  İnanılmaz bir durum var burada bu küçük havuzda balıklar var ve bu balıkları serpme ağ ile avlanmasina izin veriliyor yaklaşık 4 bin yıllık eşi benzeri bulunmayan bir eserin üzerine serpme ağ ile çıkıp balık avliyorlar ve devlet buna izin veriyor Allah'im inanamıyorum ya bu ne yobazliktir ulan avcıları da çağıralım Eminönü Yeni camide ki güvercinlere ateş etsinler üniversiteler bölgenin kaymakamı valisi ne mok yiyor acaba cehalete bak cehalete

 3. Sinem Ardıç diyor ki:

  " Sonra Eflatunpınar'ı görürsünüz. Hitit İmparatorluğunun en önemli anıt çeşmesidir ama kim biliyor? " İlber Ortaylı Bir Ömür Nasıl Yaşanır kitabında Konya Ereğlisi ve Beyşehir Gölünün kenarındaki kubadabad sarayı ve Eşrefoğlu Camii'nin de gezilmesini öneriyor.

 4. Murat Nar diyor ki:

  başlangıç müziği ve jenerik beynimi bulandırdı sanki korku filmi başlıyor gibi insanın izleyesi gelmiyor diğer belgesellerde aynı şey yapılıyor daha sakin bir başlangıç olsa daha iyi olurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir