Bu makalenin bilgileri my pub gastrohouse hakkında konuşacak. my pub gastrohouse arıyorsanız, oneofakindbnb.com bu Eating Czechoslovak Burger With Roma Gypsies makalesinde my pub gastrohouse’yi açıklığa kavuşturalım.

Eating Czechoslovak Burger With Roma Gypsies içindeki my pub gastrohouse ile ilgili bilgileri en doğru şekilde sentezleyin

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesi ile, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için my pub gastrohouse dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar my pub gastrohouse ile ilgilidir

Çek Cumhuriyeti, Zlín Bölgesi’nde bulunan küçük bir kasaba olan Vsetín’de sıradan bir gün. İngiltere’de bunun gibi burgerlerimiz yok, gerçek peynirli burger ama galeta unuyla kaplanmış.. Size bu burgerin süslü veya aşırı pahalı olmadığını söylüyorum ama hey, yemek neymiş!. Şüphesiz bu Hermel n burgerini (peynirli burger) denemek için durdum ama etrafımın çevrileceğini ve yemek incelememin bölgeden yerlilerin bulunduğu Çek Cumhuriyeti’nden dostça bir Roman Çingene grubu tarafından kibarca kesintiye uğrayacağını bilmiyordum. Öyleyse kendine dikkat et ve soyulup soyulmayacağımı gör, bu nasıl bitecek. Beni Instagram’da takip et: andretravelerr TikTok: andretravelerofficial Facebook: Andre Traveler .

my pub gastrohouse konusuyla ilgili bazı görüntüler

Eating Czechoslovak Burger With Roma Gypsies
Eating Czechoslovak Burger With Roma Gypsies

Görüntülediğiniz Eating Czechoslovak Burger With Roma Gypsies içeriğini keşfetmenin yanı sıra, Sonra Oneofakindbnb günde günde güncellenen başka içerikleri arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

my pub gastrohouse ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Eating #Czechoslovak #Burger #Roma #Gypsies.

Food,Asian,Gypsies,Czech,Jamaican,Lifestyle,Burger,Travel,Restaurant,Culture,Traditional.

Eating Czechoslovak Burger With Roma Gypsies.

my pub gastrohouse.

my pub gastrohouse bilgisiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com my pub gastrohouse hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Transport Spotting diyor ki:

  Andre you can adapt and fit in anywhere just by being who you are friendly, polite, respectful towards others keep it up. I see 100K subscribers very soon. 😎

 2. Patrik Dvořák diyor ki:

  Kluci mě upřímně překvapili, přátelský, ten jeden i docela mluvil a ještě mu půjčil kolo….moc hezký 🙂 🙂 ….. André jsi borec, děkuju za tvoje videa 🙂

 3. andurit diyor ki:

  Fúúúha toto je raj pre pozorovateľov. Neskutočne mnoho vecí sa stalo v prvých 2 minutách a ešte viac neskôr.. Ja Andreho kanál skôr beriem ako cestu do duše krajiny, a ľudí. Chcel by som ho vidieť toto robiť ako nášho PPPítra vo viacerých krajinách a Pppíter začínal podobne , dúfam, že sa to Andremu podarí tiež.

 4. Nina B diyor ki:

  Yes, my mum is Slovak and back when she was little, kids in school were taught Russian due to Slovakia being oppressed by the USSR. Though later on when she went to high school and Slovakia became independent, kids could choose between learning Czech or German or English (I think) and most people chose either Czech or German, haha. Personally I'm half Dutch from my dad's side and back when I was little we moved to Bratislava and I barely spoke Slovak, so my teachers in elementary school started speaking to me in German hoping I managed to understand, but I did not.

 5. Life With Nika diyor ki:

  Yes during communism every slavic country was forced to learn Russian. Now they teach English so many children know some English.

 6. Life With Nika diyor ki:

  It's so funny seeing all your interactions with the older gen men. They all have the same mannerism and personality to me. I just see my grandpa lol

 7. Peter Vasiľ diyor ki:

  tak tebe jebe 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 anglican prisiel za romami do cz sk este po cigansky ho naucia nadavat

 8. Met In The Sky diyor ki:

  It's the cheese on the cheek for me 😀 nice video bro, my missus is Czech, was there for 10 months people are great. Never felt unwelcome x

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir