Bu makale, içeriğinde ankara turu hakkında açıkça konuşacaktır. ankara turu ile ilgileniyorsanız, bu Dünyayı Geziyorum – Ankara

11 Temmuz 2021 içindeki ankara turu ile ilgili videolara genel bakış

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için ankara turu dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en iyi değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı bilgiler ankara turu

Özlem Tunca’nın sunumuyla vizyona giren Dünyayı Geziyorum, Anadolu’nun önemli bölgelerini kervanla geziyor. Dünyayı Gezmek bu bölüm Ankara’yı keşfetti. #Kocaeli Özlem Tunca’nın sunumuyla vizyona giren #Dünyayı Geziyorum, Anadolu’nun önemli bölgelerini kervanla geziyor. Dünyayı Gezmek bu hafta başkent Ankara’dan evlerin konuğu olacak. Dünyanın her yerini dolaşarak geçmişten günümüze taşınan ilginç yaşam tarzlarını, eşsiz manzaraları ve tarihi eserleri görme fırsatı sunan I Travel the World, Türkiye’nin görülmeye değer bölgelerinde izleyicilerin karşısına çıkıyor. I Travel the World ekibi, bu hafta köklü geçmişiyle başkent Ankara’yı gezecek. Anıtkabir, Ankara Kalesi, Mustafa Kemal Atatürk’ün cesedinin bulunduğu Hacı Bayram Veli Camii gibi mutlaka görülmesi gereken yerler Dünyayı Geziyorum ile izleyicilerin beğenisine sunulacak. *** Özlem Tunca’nın sunumuyla vizyona giren Dünyayı Geziyorum, Anadolu’nun önemli bölgelerini kervanla geziyor. Dünyanın her yerini dolaşarak geçmişten günümüze taşınan ilginç yaşam tarzlarını, eşsiz manzaraları ve tarihi eserleri görme fırsatı sunan I Travel the World, Türkiye’nin görülmeye değer bölgelerinde izleyicilerin karşısına çıkıyor. Dünyayı Geziyorum ekibi bu hafta mavinin her tonunu barındıran Muğla’nın Fethiye ilçesinde seyircilerin karşısına çıkacak. Dünyayı gezen ekip önce Ölüdeniz’in Kumburnu plajına gitti. Temiz sularda yüzen caretta carettaları gören Özlem Tunca şaşkınlığını gizleyemedi. Dünyayı Geziyorum ekibinin bir sonraki durağı Kelebekler Vadisi oldu. Muhteşem bir manzaraya sahip olan vadiyi gezen Özlem Tunca, manzaranın keyfini çıkardı. I Travel the World ekibinin son durağı Fethiye’nin batık şehri oldu. Zamanla rüzgar ve dalgaların aşındırmasıyla sular altında kalan şehri gezen Özlem Tunca, bölge rehberinden bilgi aldı. Dünyayı gezen ekip sonunda atlı safariye çıktı. Yemyeşil ormanların arasında keyifli bir yolculuk yapan Travel the World ekibi keyifli dakikalar yaşadı. .

Bazı fotoğraflar ankara turu hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Dünyayı Geziyorum - Ankara | 11 Temmuz 2021
Dünyayı Geziyorum – Ankara | 11 Temmuz 2021

Görüntülediğiniz Dünyayı Geziyorum – Ankara , Ardından, Oneofakindbnb her gün hemen aşağıda yayınladığı başka içerikleri arayabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

ankara turu ile ilgili anahtar kelimeler

#Dünyayı #Geziyorum #Ankara #Temmuz.

Ankara,Dünyayı Geziyorum,özlem tunca,dünyayı geziyorum kanal 7,yakupcan,dünyayı geziyorum izle,yasin esirgenç,dünya turu,ankara gezisi,ankara gezilecek yerler,ankara tarihi mekanlar,dünyayı geziyorum ankara bölümü,dünyayı geziyorum ankara izle,Dünyayı Geziyorum ankara 11 Temmuz 2021,gezi,seyahat,ankara tatil yerleri,ankara yol tarifi,ankara oteller.

Dünyayı Geziyorum – Ankara | 11 Temmuz 2021.

ankara turu.

ankara turu içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Oneofakindbnb ‘nin ankara turu içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Yasin zambak diyor ki:

  Dünyayı geziyorumu çok seviyorum ama yurtdısı bana daha cazip geliyordu maalesef artık galiba virüsten dolayı artık kendi muhteşem memleketimizdeyiz kanal 7 den bir isteğim olacak lütfen bir garip aşk arnav ve kuşi yi özledik tekrar yayınlayın lütfen lütfen

 2. Sevim Ekinci diyor ki:

  Ayni yüz ayni sunum ayni vizyon yıllardır ayni kanal sizlerden gına geldi artik gitmelisiniz tam 3 kisi coluk çocuk 👎

 3. Aysun Gümüş diyor ki:

  koca başkent ankaraya 20 dakikaya sığdırdınız kaçgündür bileceği gösteriyorsunuz Bilecik dediğiniz ne kadar yerli hem o gösterdikleri yemeklerin çoğu bilecige ait değil

 4. Asiye Aktaş diyor ki:

  bir şehri ziyarete gidildiğinde hemen satılık eşyalar,müzeler gösteriyosunuz..biz halkın istediği ise gezilecekyerler..nerde konaklanır fiyatları nedir..ormanı içeceği akarsuy,doğası otel pansiyonlarıdır..hediyelik eşya dükkanlarını yeme içme yerlerini ne yapayım..onlar heryerde var.

 5. Zemine Quliyevanın ən sevdiyi mahnısı Vəfa Sərifovanın-Eyn Quliyeva diyor ki:

  Allahım korusun sizləri çox-çox uzaqlarda buralarda yaman günlerde korusun yarabbim sizləri 🤲🌹🇦🇿🇹🇷🥰🥰🥰🥰🥰🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿👍👍💚💚💚💚🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲😊😊😊

 6. Zemine Quliyevanın ən sevdiyi mahnısı Vəfa Sərifovanın-Eyn Quliyeva diyor ki:

  Afiyet olsun canlarım benim yaa!👍👍🥰💚🇹🇷🇦🇿🧿🎀💓👏👏👏💯💃♥️♥️🌹🤲😋😋😊🏆🏆🏆🏆🏆😋😋😋😋🎀🎀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir