Bu makale içeriğinde dünyanın en değersiz parası ile ilgili. dünyanın en değersiz parası ile ilgileniyorsanız, bu Dünyanın En Değersiz 10 Para Birimi (Eylül 2018 Verileri) makalesinde dünyanın en değersiz parası hakkında bilgi edinelim.

dünyanın en değersiz parası ile ilgili genel bilgiler en ayrıntılı Dünyanın En Değersiz 10 Para Birimi (Eylül 2018 Verileri)

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için dünyanın en değersiz parası dışında bilgi ekleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

dünyanın en değersiz parası ile ilgili içerik

Veriler 28 Eylül 2018 12:40 döviz kuruna dayanmaktadır. Videoda dünyanın en değerli 10 para birimini ve bunların Türk Lirası karşılıklarını göreceksiniz. Ayrıca 2 Bonus para birimi vardır. En çok merak edilen ve en çok sorulan soruları eklemeyi de unutmadık. 🙂 Video Uganda Şilini, Kamboçya Rieli, Paraguay Guarani, Özbekistan Somu, Sierra Leone Leone, Laos Kip, Gine Frangı, Endonezya Rupisi, Vietnam Dongu, İran Riyali, Zimbabwe Doları içeriyor. Video hoşunuza gittiyse “beğenmeyi” unutmayın. İzlemenin keyfini çıkarın. 🙂 Yeni videoları kaçırmamak için ÜCRETSİZ ABONE OLUN: ►Ülkeler Hakkında İlginç Bilgiler: ►Ülkeler Hakkında İlginç İstatistikler: ►Ülkeler Hakkında Bilinmeyen İstatistikler: ►Ülkelerin Ekonomik İstatistikleri: ►Ülkelerin Oluşturduğu Birlikler: ►Ülkelerin Terör Örgütü Listeleri : ►En Garip Ülke Sınırları: ►En Az ve En Nüfuslu Ülkeler: ►İrlanda Hakkında İlginç Bilgiler: ►Ukrayna Hakkında İlginç Bilgiler: ►Güney Kore Hakkında İlginç Gerçekler: ►Azerbaycan Hakkında İlginç Gerçekler: ►Yeni Zelanda Hakkında İlginç Gerçekler: ►İlginç Gerçekler Kanada: ►Rusya Hakkında İlginç Gerçekler: Ülkeler hakkında en ilginç, eğlenceli ve gerçek bilgileri, ülkelerle ilgili ilginç istatistikleri ve ülkelerle ilgili bilinmeyenleri videolarımızda bulabilirsiniz. Kanalımızdaki videolar gerçek bilgilerden oluşmaktadır. Bilgiler en az 3 (özellikle o ülkenin) kaynaktan (kaynakları videonun sonunda görebilirsiniz) doğrulanmış ve bu şekilde yayınlanmıştır. İlginiz için teşekkürler ! 🙂 #dünyalı #ülkeler #belgesel .

dünyanın en değersiz parası içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

Dünyanın En Değersiz 10 Para Birimi (Eylül 2018 Verileri)
Dünyanın En Değersiz 10 Para Birimi (Eylül 2018 Verileri)

Görüntülediğiniz Dünyanın En Değersiz 10 Para Birimi (Eylül 2018 Verileri) hakkında bilgi okumanın yanı sıra, O zaman Oneofakindbnb her gün hemen aşağıda güncelleyen diğer konuları arayabilirsiniz.

Burayı tıklayın

dünyanın en değersiz parası ile ilgili öneriler

#Dünyanın #Değersiz #Para #Birimi #Eylül #Verileri.

ülkeler,ülkeler belgeseli,dünya ülkeleri,ülkeler hakkında ilginç bilgiler,dünyalı belgesel,ülkelerin para birimleri,para birimleri ve değerleri,en değersiz para birimi 2018,dünyanın en değersiz parası 2018,türkiye para sıralaması,dünya para birimleri,en değersiz para birimi nedir,venezuela bolivarı,türk lirası,parası pul olan ülke,pul olan paralar.

Dünyanın En Değersiz 10 Para Birimi (Eylül 2018 Verileri).

dünyanın en değersiz parası.

dünyanın en değersiz parası içeriğiyle oneofakindbnb.com ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com dünyanın en değersiz parası hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. DÜNYALI diyor ki:

  ►Dünyanın En Değerli Para Birimleri: https://youtu.be/B-N0Aa6xigM
  ►Ülkelerin Ekonomi İstatistikleri: https://goo.gl/yK5nsF
  ►Ülkelerin Bir Araya Gelip Kurdukları Birlikler: https://goo.gl/Zswiht
  ►En Az ve En Çok Nüfusa Sahip Ülkeler: https://goo.gl/Uh5mcG
  ►Ülkeler Hakkında İlginç Bilgiler: https://goo.gl/D6GTym
  ►Ülkelerle İlgili İlginç İstatistikler: https://goo.gl/DvAQ8C
  ►Ülkeler Hakkında Bilinmeyenler: https://goo.gl/7TW9kC

 2. sergio erns diyor ki:

  Kisi basi milli gelirde kazakistan,gabon,macaristan,sirbistan ,meksika ,tayland,dominik bunlarin bile gerisindeyiz yani anlayacaginiz paramizin 5 kurus degeri yok ,oyle ulke ulke yazmayla olmuyor bu isler kardesim

 3. IvıvI diyor ki:

  Şaka mısıız siz, 6 sıfır atılmadan önceki hali yazılıyodu paranın karşılığı olarak, o yüzden paraların karşısına bizim paramız konunca bin veya milyon yazıyodu. 900 bin yazıyosa 900 kuruş oluyodu.

 4. SÖYLE ÇEKİRGE.. diyor ki:

  sevgili dünyalı. bu paralardan 6 sıfır silerek kıyaslaman gerek. biz içerde 6 sıfır sildik ama dünya silmedi. yani 1 lira aslında 1 000.000 lira.

 5. Nihal Yıldız diyor ki:

  Vaybe türk lirasını nereye değer gösterirler ne aleke biz Ortadoğu've Balkanlar en entirikali ülkesi turkiye

 6. DANIEL DANNY SPLIT FRANCE 1996 diyor ki:

  1.TÜRK LİRASI🇹🇷
  2.AZERBAYCAN MANATI🇦🇿
  3.RUS RUBLESİ🇷🇺
  4.ÇİN YUANI🇨🇳
  5.İRAN RİYALİ🇮🇷

  İLK BEŞ SIRA BÖYLE, BİRDE BİZE BAK ABD DOLARINDAN SONRA EN DEĞERLİ BİZİM FRANSIZ EURO'MUZ VAR, HATTA ŞÖYLE.

  1.ABD DOLARI🇺🇸
  2.FRANSIZ EUROSU (EURO)🇨🇵🇪🇺
  3.İNGİLİZ STERLİNİ🇬🇧
  4.JAPON YENİ🇯🇵
  5.YENİ İSRAİL ŞEKELİ🇮🇱
  6.KANADA DOLARI🇨🇦
  7.İSVEÇ KRONU🇸🇪
  8.HIRVATİSTAN KUNASI🇭🇷
  9.İSVİÇRE FRANGI🇨🇭
  10 HİNDİSTAN RUPİSİ🇮🇳

 7. Üldü diyor ki:

  bu arada o değerin hesabı öyle yapılmaz misal vereyim türk lirasının değersiz olduğu zamanlar(6 sıfırın olduğu)
  asgari ücret 86.922.900 liraydı yani o zamanki dolar kuru ile 621.018 ama 2019 da asgari ücret 2.020,90 lira olmuştu ve o zamanki dolar kuru ile 356,26 yani paradan sıfır atınca değeri artmıyor öyle bir dünya yok paranın değeri buna göre biçilmez piyasadaki alımına göre biçilmelidir borsadaki yani eğer türk lirasına yatırım yapılrısa değerlenir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir