istanbul ayasofya müzesi hakkında bilgi bu makalede açıklığa kavuşturulacaktır. istanbul ayasofya müzesi hakkında bilgi arıyorsanız, bu DÜNDEN BUGÜNE AYASOFYA MESELESİ! makalesinde oneofakindbnb ile istanbul ayasofya müzesi hakkında bilgi’yi keşfedelim.

DÜNDEN BUGÜNE AYASOFYA MESELESİ! içindeki istanbul ayasofya müzesi hakkında bilgi ile ilgili içeriği en doğru şekilde özetleyin

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için istanbul ayasofya müzesi hakkında bilgi dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, En ayrıntılı bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bilgiler istanbul ayasofya müzesi hakkında bilgi

Dünyanın en önemli yapılarından biri: Ayasofya. Yaklaşık 1000 yıllık kilise, 500 yıllık cami, 85 yıllık müze. Peki Ayasofya neden bu kadar önemli? İşte Ayasofya’nın gizemli tarihi… ➡ ➡ Kanala abone oldunuz mu? BURADA OL: BUNLAR DA KATILABİLİR ➡İzmir’de Yaşamak İçin 12 Neden: ➡Mustafa Kemal’i Anlamak: ➡Game of Thrones Türkiye: ➡İtalya’da Starbucks Neden Yok: ➡En Fantastik Listeler: ➡Sorgunomi: SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAYIZ ! ➡Facebook: ➡Instagram: ➡Instagram: ➡ Twitter: Bilgilendirici ve eğlenceli listelerin, fantastik sokak röportajlarının, dostları eğlendiren ve düşmanları çatlatan tespitlerin yer aldığı kanalımıza hoş geldiniz. Pelin Öztürk, tartışılması gereken her konuyu kendi tarzında konuşacak ve masanıza sunacaktır. .

istanbul ayasofya müzesi hakkında bilgi konusuyla ilgili görüntüler

DÜNDEN BUGÜNE AYASOFYA MESELESİ!
DÜNDEN BUGÜNE AYASOFYA MESELESİ!

Öğrendiğiniz DÜNDEN BUGÜNE AYASOFYA MESELESİ! hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından, her gün One Of A Kind Bed & Breakfast güncellemesini hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

istanbul ayasofya müzesi hakkında bilgi ile ilgili birkaç öneri

#DÜNDEN #BUGÜNE #AYASOFYA #MESELESİ.

argonomi,ergonomi,kanal,youtube,pelin,öztürk,ayasofya,müze,tarih,belgesel.

DÜNDEN BUGÜNE AYASOFYA MESELESİ!.

istanbul ayasofya müzesi hakkında bilgi.

istanbul ayasofya müzesi hakkında bilgi içeriğiyle oneofakindbnb.com ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb istanbul ayasofya müzesi hakkında bilgi hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Zeliha Acar diyor ki:

  Müslümanlar camide resim olmasına karşı çok duyarlılar lakin Allah'ın isminden başka isimlerin camide olmasına karşı değiller 🧐 ne kadar doğru bilemedim ?

 2. Derin Deniz diyor ki:

  O kadar kalitel o kadar özgn içerikli ve o kadar anlatım mükemmmel ki en böyle bir kanal göredim şimdye kadar.Oğuma bile açıp izlettiriyorum.VAR OLUN BAŞARILAR

 3. melek senturk diyor ki:

  şu yabancıların gelip bizim ülkemizde resterosyan yapmaları bize ayıp olarak yeter ayasofya cami dir cami olarak kalmalıdır bu ülke türk milleti nin ve icindekilerde bu millete aittir.

 4. Funda92 diyor ki:

  Videonun sonundaki yoruma kadar gayet başarılı olmuş, fakat şunu asla unutmayın: Ayasofya Fatih’in İstanbul fetihinin sembolü aynı zamanda bize yani Türklere emanetidir! Eğer biz orada atamız Fatih gibi ibadet edemeyeceksek o yapının orada durmasının bir anlamı yok, önünde oturup ağladığım günleri asla unutmayacağım. Önünde oturup içine girdiğim camide namaz kılmanın suç olduğu zamanları… Nasıl Sultanahmet yıllardan beri hem müze hem ibadethane olarak işliyorsa Ayasofya da öyle olmalıydı ve oldu da.
  Asıl sorulması gereken soru şu: sultan Alparslan’ın, Fatih’in, Kanuni’nin, Yavuz Sultan Selim’in torunları Ayasofya’yı bunca yıl nasıl üç beş turiste 100 liraya peşkeş çekebildi?

 5. abdulof teknoloji diyor ki:

  Ben de Fatih Sultan Mehmet in cami olması kararının en doğru karar olduğuna inanıyorum. Fetih yapmış için vasiyet etmiş olay bu kadar kimsenin zoruna gitmesin.

 6. Mustafa Kocaboğa diyor ki:

  Çok huzel dini ibadet yerini kültüre önem verdiği için müze yapıyormuş bizim bu aptal argonomi de bunu övüyor

 7. Can Türkiyem diyor ki:

  Kardeşim tc kurulurken müze olması uygun görülmüş olabilir. Zamana göre değerlendirmek gerekir. Savaştan yeni çıkmışsın, belki bu konuda gizli antlaşma vardı. Atatürk mecbur kalmış olabilir. Fakat şimdi cami olması uygundur. Neden dersen. Fatih'in kılıç hakkıdır ve oranın cami olmasını o istemiştir. Onu seviyor ve saygı duyuyorsan cami olmasını istemek zorundasın. Tarafsız bir video hazırlamaya çalışmasın ama becerememişsin kusura bakma. Videoda başka hata yok teşekkürler

 8. Esma Tanrıverdi diyor ki:

  Avrupa’da veya başka hristiyan ülkelerinde bi kilisenin yarı cami yarı kilise olması söz konusu olmadığı gibi ülkemizde bulunan Ayasofya’nın da Kilise olması söz konus dahi olmamalıdır Ayasofya’yı müzeleştirmek Ayasofya’ya yapılmış en büyük haksızlıktır hem cami hem kilise olmayacak kadar islama aittir. Devletimiz dinin gerekçelerini bilen bi lidere sahiptir. Camileri ahır yapan dinsizlere bırakmak vicdansızlıktır ahmaklıktır. Siz avupa Ülkerinde böyle bi sacmalık gördünüz mü ben ne gördüm ne de duydum! İslamın izzetini yerle bir etmekten başka bir şey değildir. Ha siz eğer başka din mensubu iseniz birsey diyemem.

 9. Allah var gam yok diyor ki:

  Atatürk Batının kültürel tecavüzüne uğrayıp bunu içselleştirenlerin idölü. Yalan mı. Senin de bizden olmadığın çok belli. Asimilasyonun çocukları..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir