Bu makalenin içeriği geçen sene dolar ne kadardı tartışacak. geçen sene dolar ne kadardı hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Dolar 10 liranın altına inecek! Emlak fiyatları 10. ayda… / 2022 Dolar yorumu… makalesinde oneofakindbnb ile geçen sene dolar ne kadardı’yi tartışalım.

geçen sene dolar ne kadardı ile ilgili videoların özeti en ayrıntılı Dolar 10 liranın altına inecek! Emlak fiyatları 10. ayda… / 2022 Dolar yorumu…

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayış için geçen sene dolar ne kadardı dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en doğru bilgiye hizmet etme arzusuyla, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

geçen sene dolar ne kadardı ile ilgili bazı bilgiler

Beyaz TV’de yayınlanan Ne Var Ne Yok programına konuk olan Engin Avcı ve Eray Hacısmanoğlu, önümüzdeki günlerde doların seyri ve emlak fiyatları hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. #nevarneyok #dolar Yorumu #altın Yorumu Yenilikler Youtube Kanalına Abone Olmak İçin Neler Var: Yenilikler | Instagram: Yenilikler | Twitter: Yenilikler | Facebook: .

geçen sene dolar ne kadardı konusuyla ilgili bazı fotoğraflar

Dolar 10 liranın altına inecek! Emlak fiyatları 10. ayda... / 2022 Dolar yorumu...
Dolar 10 liranın altına inecek! Emlak fiyatları 10. ayda… / 2022 Dolar yorumu…

Öğrendiğiniz Dolar 10 liranın altına inecek! Emlak fiyatları 10. ayda… / 2022 Dolar yorumu… içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından oneofakindbnb.com her gün aşağıda yayınlayan daha fazla makale okuyabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

geçen sene dolar ne kadardı ile ilgili anahtar kelimeler

#Dolar #liranın #altına #inecek #Emlak #fiyatları #ayda #Dolar #yorumu.

tarkan geççek şarkısı mesaj,tarkan geççek eray hacısomanoğlu,ne var ne yok,eray hacısomanoğlu,engin avcı,engin avcı dolar 10 lira,türkiye yunanistan,miçotakis türkiye,erdoğan 12 ada,kraliçe elizabeth hologram,emlak fiyatları,türkiye yunanistan güç karşılaştırması,türkiye yunanistan askeri güç,türkiye yunanistan akdeniz,türkiye yunanistan askeri güç 2022,dolar yorumları,dolar ne olur,dolar yorumları son dakika,dolar yükselir mi,dolar düşer mi.

Dolar 10 liranın altına inecek! Emlak fiyatları 10. ayda… / 2022 Dolar yorumu….

geçen sene dolar ne kadardı.

geçen sene dolar ne kadardı içeriğiyle oneofakindbnb.com sizin için güncellenen içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. One Of A Kind Bed & Breakfast geçen sene dolar ne kadardı hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Mustafa C. diyor ki:

  Millet her türlü arada kalıyor. Biri çıkacak diyor biri düşecek diyor. Millet param emeğim değer kaybediyor diye düşünerekten parasını değerli bir varlığa bağlıyor. Sonra bi hareket ile oda düşüyor. Her türlü ezilen yine vatandaş oluyor.
  Gıda piyasasının baronları sistemin bug ını bulmuş gibi para basıyor. Patates 1o lira. Her şey en az üç katına çıktı mevzu döviz emtia falan değil. Halkı bir ekmeğe muhtaç etmeye çalışmak diye düşünüyorum.

 2. Mehmet Önder diyor ki:

  Arkadaşlar siz izlemeyin diye ben bastan sona kadar izledim ve BOŞ BIR VIDEO, realist değil, zaman kaybı ayrıca boşa umut geçin bu masalları neymiş burçlarla ilgiliymiş insanların aklıyla dalga geçmeye nasıl oluyor da utanmıyorsunuz siz ? İnsanlar açlıktan kırılıyor bunlar dalga geçiyor. Arkadaşlar bırakın 10 liranın altına inmeyi bu kafayla dolar 20yi bile geçer.

 3. Levent Özdemir diyor ki:

  Demir 12000 bine çok şükür indi beton fiyatları düştü bende inşaatları uğraşıyorum tekrar 2 aydan fazla oldu inşaatlar başladı çok şükür maliyetlerle düşüş iyiye gidiyor ELHAMDÜLİLLAH

 4. Mehmet ÇELİKYAY diyor ki:

  Ekonomi ile ilgili analiz araştırırken bu çıktı karşıma. Ciddiye alıp açtım bir baktım ki astroloji ile ekonomi yorumu yapılıyor. Çok çok yazık

 5. Nevzat Memiç diyor ki:

  Görende derki 2 milyon olan ev 1 milyona düşecek arkadaş dünya katrilyon dolar borç altında yeni sisteme geçmek için kaos altındayken kim hangi enflasyonu geri çekebilir bu sistem değişmeden kralın gelse enflasyon u düşüremez ahanda bu sözüm burda kalsın 2 liradan 1900 oldu aha ben bildim diyeceksen ben sana bi gülerim bi gülerim ama nasıl gülerim

 6. Turker Gulay diyor ki:

  Eray sana göre 10 milyondan fazla ne demek la saydinmi oğlum sakamisin sen resmi rakamları onemsemeyio bana göre ne demek sakamisin sen

 7. binali ilgin diyor ki:

  Ne kadar acı bir tablo, insanları yanlış yönlendirip kaybedenlerin kaybetmeye devam etmesine sebep oluyorlar. Referans olarak cb’nin söylediklerini almak çok saçma. 20 yılın sonunda gelen durumun sorumlusunu bilerek hareket etmek lazım. Kasım ayı gelmeden videoyu silmek zorunda kalacaklar. Olan da bunları izleyip inanan garibana olacak yazık..

 8. Funda Yılmaz diyor ki:

  Bu adam şimdi de ekonomi konusunda mı ahkam kesiyor. Meşhur olmak için her türlü platformda boy gösteriyor. Tamamen fasa fiso anlattıkları İnanmıyorum! Algı yapıyor. Halkın nerde refahı yerinde.
  Eray bey sonuna kadar objektif konuşuyor. Kendisini takdir ediyorum. Eray bey’in bu adamla aynı programda olması zaman kaybı.

 9. BNN GR diyor ki:

  şu…gökyüzünde ki akrep falan bırakın…boş işler…metamatik var…o da şu…paramız, iki ülke arasında ki enflasyon farkı kadar değer kaybeder derler uzmanlar…yani buradaki enflasyonla abd deki enflasyon farkını hesaplayın öyle değerlendirin der ekonomistler

 10. Hakan Karadaş diyor ki:

  Biraz önce 5 tane araba bayisi gezdim tüm markaları aradım 700 bin tl sifir araba yok kapora bile almıyorlar zam gelecek diye hep ikinci el araclar yazik degil mi millete dolar 10 lira olacak diyor siz saka misiniz bekci 10 bin lira maas aliyor hedef 6 lira diyor lan ulke iflas etmiş bekci 1500 dolar mi alacak 100 dolara çalışacak millet yakinda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir