Bu makalenin bilgileri didim beach hakkında konuşacak. didim beach’yi arıyorsanız, bu Didim Beach Walk l August 2021 Turkey [4K HDR] makalesinde didim beach ile [oneofakindbnb]’yi tartışalım.

didim beach ile ilgili genel bilgiler en ayrıntılı Didim Beach Walk l August 2021 Turkey [4K HDR]

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için didim beach dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en doğru bilgiye hizmet etmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

didim beach ile ilgili birkaç açıklama

Dünyanın en beğenilen ve Türkiye’nin sayılı plajlarından biri olan Didim Altınkum Plajı büyük ilgi görüyor. Lütfen beğenin, abone olun ve paylaşın. Bu, bunun gibi daha fazla içerik oluşturmaya yardımcı olur! Ağustos 2021’de çekildi BEĞENMEYİ ve ABONE OLMAYI unutmayın ============================= 🔴 Abone Olun: ===== == ==================== TAKİPTE KALIN. #Didim #Altınkum #Türkiye #Plaj #Seyahat #Yaz #Yürüyüş Turu #Aydın #Akbük

Bazı fotoğraflar didim beach hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Didim Beach Walk l August 2021 Turkey [4K HDR]
Didim Beach Walk l August 2021 Turkey [4K HDR]

Görüntülediğiniz Didim Beach Walk l August 2021 Turkey [4K HDR] hakkında bilgi okumanın yanı sıra, O zaman One Of A Kind Bed & Breakfast her gün hemen aşağıda yayınlayan diğer makaleleri arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

didim beach ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Didim #Beach #Walk #August #Turkey #HDR.

[vid_tags].

Didim Beach Walk l August 2021 Turkey [4K HDR].

didim beach.

oneofakindbnb.com ‘ın sağladığı didim beach bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com didim beach hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. 4k spain walk diyor ki:

  Videoyu hazırladığın için teşekkürler. 😀 Sayenizde Türkiye'yi rahat görebilmek çok güzel. 📢❤İspanya'dan yürüyüşçüler merhaba diyor 🇪🇦🇹🇷👋

 2. Güzel Amin diyor ki:

  Ich bin am 30.8 zurück nach Berlin , war wunderschön außer die beißende fische.
  Habe mich mit meinem Tiroler nussöl
  Eingecremt dann wurde ich nicht mehr gebissen , ansonsten Wunder schön
  WÜNSCHE ALLEN DORT VIEL SPAß.

 3. heredotrecayi diyor ki:

  didim hem yerli hem de gurbetci doğulu istilasina ugramış mok gibi yer tavsiye etmem. aşırı kalabalik hindistan gibi bir yer. Türkiye'de gidilmemesi gereken en moktan yerlerden biri. yeme içme buyuk sıkıntı disarda yemeyin cırçır olursunuz sahilde bir burger king var anca ordan yiyebilirsiniz. onun dışındaki yerler hem kazık hem de turist sevici yerli müşteri istemiyorlar resmen , büfe döner , kokoreç, tavuk dürüm falan sakınnn diyorum , bu tabi pandemiden önceydi simdi pandemi oldu yabanci turist yok simdi yerlinin mıçını yaliyorlardır hitneler herhalde. altinkum sahilinde aksam yuruyus yapmak istesen biyikli atletli dolanan killi amcalar, yerlerde eline flüt tutusturulmus yarim yamalak flüt çalan dilenci çocuklar, cekirdek çitleyip yere atan türbanli pusetli cocuklu aileler, her oturma bankinda çömmüş marketten aldığı birayı içen bir tip, göreceğiniz manzara bu. deniz desen altınkum ücretsiz halk plaji ipini koparan doluyor, duş diye birşey yok, wc yok, var da mobil ve leş ve paralı , su sikintisı olan bir belde zaten. çoluk çocuk haşemalisi bikinikisi gurultu aglayan zirlayani hiç eksik olmaz ana baba günü zaten yüzme bilen yok su da sığ hemen derinleşmiyor boyle suda debelenen yuzlerce insan hindistan ganj nehri gibi bir ortam.

 4. KoreaNow. Pl Don't Subb 'Here'. 코리아 나우 티비 diyor ki:

  Beautiful beach. I enjoyed watching your video with pleasure and thanks.
  Thank you for sharing, 🙏 👍🏻

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir