Bu makale, didim beach resort spa hakkındaki bilgileri güncelleyecektir. didim beach resort spa hakkında bilgi sahibiyseniz, bu Didim Beach Resort Aqua & Elegance video in ENGLISH – September 2019 makalesinde One Of A Kind Bed & Breakfast ile didim beach resort spa’yi keşfedelim.

didim beach resort spa ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde Didim Beach Resort Aqua & Elegance video in ENGLISH – September 2019 sentezleyin

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için didim beach resort spa dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı bilgiler didim beach resort spa

Eylül 2019’da bu otelde bulundum ve bir video çekip sizlerle paylaşmaya karar verdim. Didim Beach Resort, Didim’de Bodrum Havalimanı’na 1,5 saat uzaklıkta yer almaktadır. Otel arayışı çoğunlukla Türk personelden (%60) oluşuyordu. İşte bu otelin Olumlu ve Olumsuz yönleri. pozitif; 1. Otel personeli güler yüzlü ve duyarlı, her yerdeler ve etrafınızı temizleyerek iyi hizmet vermeye çalışıyorlar 2. Otel içinde ve otel alanı içinde temizlik mükemmel 3. Otel, göreve ve ana bara hizmet etmek için birkaç bara sahiptir. -1. katta yer alan çeşitli içecekler (çay, kahve, su, meyve suları vb.) – sabahtan geceye kadar çalışır 4. Otel, çevresinde bol miktarda ücretsiz soba bankı bulunan 1. sıra plaja sahiptir (sabah erken rezervasyon yapabilirsiniz). ) 5. Otel bünyesinde çocuk havuzu ve eğlence havuzu olmak üzere 4 adet yüzme havuzu bulunmaktadır 6. Otel personeline hizmet veren 4 adet SNACK-Bar bulunmaktadır ve 7 no’lu otel Didim merkeze uzak değildir (otobüsle yaklaşık 5-7 dakika) Olumsuz ; 1. WIFI çok zayıf, odanızda internete erişemeyebilirsiniz ve ücretsiz WIFI almak için -1 sokak katında kalmanız gerekiyor ve hatta birçok kullanıcı yüzünden alamayabilirsiniz 2. Yemekler çok zayıf, orada yiyecek çeşitleri yoktur ve yönetim uluslararası yemeklerden çok ulusal yemeklere yoğunlaşmıştır. Çok fazla misafirin bu durumdan Türk heyetinin bile memnun olmadığına şahit oldum, – her gün çok fazla tekrarlanan ve hoş karşılanmayan yemek 3. Denizin içinde taşlar var ve yüzerken vücudunuza zarar verebilirler, bu yüzden yapmanız gerekir. yüzmek için güvenli bölge seçin (Didim Beach Club’a yakın) 4. Denizde yüzerken balıklar sizi ısırır – bu yüzden vücudunuzu sürekli hareket ettirmeniz gerekir ))) 5. Yemekler (tabaklar, bardaklar) düzgün değildi yıkar ve kirliydiler Genel olarak otel iyi ama 5 BAŞLANGIÇ haketmiyor.

Bazı fotoğraflar didim beach resort spa hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Didim Beach Resort Aqua & Elegance video in ENGLISH – September 2019

Okuduğunuz Didim Beach Resort Aqua & Elegance video in ENGLISH – September 2019 hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından, her gün hemen hemen aşağıdaki oneofakindbnb.com güncelleyen daha fazla konu arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

didim beach resort spa ile ilgili bazı öneriler

#Didim #Beach #Resort #Aqua #amp #Elegance #video #ENGLISH #September.

Didim,Didim Hotel,DIDIM Beach,Didim Beach Resort,Didim Beach Resort Aqua & Elegance,Didim Resort,Didim 5 STAR,Didim 5 Star Hotel.

Didim Beach Resort Aqua & Elegance video in ENGLISH – September 2019.

didim beach resort spa.

didim beach resort spa içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com didim beach resort spa hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Zoe Coban diyor ki:

    Amazing place, really nice area and good atmosphere. I've been there 2 years ago, the beach is wonderful with this big wood bridge, we can go there and dive or just relax and chill. They have so many spots I never felt any promiscuity. Oh and also the food is so good, there are different spots where you can get some, and the restaurant has a very wide choice of recipes. Love it, would return any time!

  2. Рая Канилмаз diyor ki:

    what about the food in the restaurant? are the rooms good? what entertainment are hotels? will not be boring for a youth company ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir