Bu makale, by ahtapotus hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. by ahtapotus arıyorsanız, bu Dev AHTAPOT '' KRAKEN '' Ortaya Çıkarsa Ne Yaşanacak? makalesinde by ahtapotus hakkında bilgi edinelim.

Dev AHTAPOT '' KRAKEN '' Ortaya Çıkarsa Ne Yaşanacak? içindeki by ahtapotus ile ilgili içeriğe ayrıntılı bir bakış

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı veriler için by ahtapotus dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, En ayrıntılı bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Paylaşım konuyla ilgilidir by ahtapotus

Kraken’i serbest bırakmanın zamanı geldi. Efsanevi deniz canavarı Kraken. Çok büyük, korkunç ve çok aç. Neyse ki, bu sadece bir efsane, değil mi? Peki ya bu deniz devi gerçekten yaşıyorsa? Kraken gerçek dünyada nasıl yaşardı? Peki Kraken hayatımızı nasıl etkilerdi? Tüm bu soruların cevaplarını almak için dalmanın zamanı geldi. Nefesinizi tutun ve okyanusların gizemli dünyasını keşfetmek için dalış ekipmanınızı hazırlayın. ► Videoyu beğendiyseniz abone ol butonuna basabilirsiniz, desteğiniz için teşekkürler… Hemen tıklayın ve kaçırmayın =) ► Bunlar KAÇIRMAZ! Bilmek istediğiniz her şey hakkında videolar yapan bir kanaldır. Gizemli, ilginç, şaşırtıcı, hayatı güzelleştiren, dünyanın en iyileri gibi birçok kategoriden videolar bulup Youtube’a yüklüyor 🙂 Telif hakkı, reklam, öneri gibi her konuda bize e-posta gönderebilirsiniz. E-posta adresimiz: bularkacmaz@mail.com Takip edebileceğiniz hesaplarımız: ► Twitter adresimiz: ► Blogspot linki: ► Google plus üyeliği: .

by ahtapotus hakkında bilgi ile ilgili resimler

Dev AHTAPOT '' KRAKEN '' Ortaya Çıkarsa Ne Yaşanacak?
Dev AHTAPOT '' KRAKEN '' Ortaya Çıkarsa Ne Yaşanacak?

Okuduğunuz Dev AHTAPOT '' KRAKEN '' Ortaya Çıkarsa Ne Yaşanacak? içeriğini keşfetmenin yanı sıra, O zaman Oneofakindbnb her gün aşağıda yayınlayan diğer makaleleri arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

by ahtapotus ile ilgili birkaç öneri

#Dev #AHTAPOT #KRAKEN #Ortaya #Çıkarsa #Yaşanacak.

Dev AHTAPOT ” KRAKEN ” Ortaya Çıkarsa Ne Yaşanacak?.

Dev AHTAPOT '' KRAKEN '' Ortaya Çıkarsa Ne Yaşanacak?.

by ahtapotus.

by ahtapotus içeriğiyle oneofakindbnb.com ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast by ahtapotus hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Yusuf Cakmak diyor ki:

  Olum yaşasa bile günümüze kadar yaşiyamazdi amina kor paramparca ederlerdi kraken falan hikaye en tehlikeli hayvan İnsandır

 2. Deniz Kumsal diyor ki:

  Abi kraker abi kraker yaşıyor bak yani o bir kuru kör çok tehlikeli hayvan mı böyle Ben şunun altına baktım onu bir gördüm uyuyordu hemen kaçtım Abi evde o kadar büyüklükte kafa Şabi bilmiyor şantim boyu Rabi kraker çok tehlikeli gibi görünüyordu ben hemen o derinlikten hemen kaçtım abi ama çok hayali gelmez diye biliyorum ben

 3. Deniz Kumsal diyor ki:

  Abi şu an kraker yaşıyor mu dünyanın çok çok ama çok ocaklarında ve derin diye böyle derinliğinde abi Abi ben çok güldüm çok üzdüm Bir baktım var ya krakerin uyudu o halini gördüm abi korkacak hemen kaçtım oradan abi abi ama ama dünyanın en derinlerine gitmek çok tehlikeli ben gittim kurak yeri gördüm var ya Ödüm koptu abi hemen kaçtım ben

 4. Öner Küçük diyor ki:

  Bir gün okyanusa dalmışım bir baktım karşımda kraken çıkardım çakıyı tak orda bitti işi 😄 sonra mangal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir