Bu makalenin konusu seki döner etrafında dönecek. seki döner arıyorsanız, bu Deniz Tekin – Gelir Miyim makalesinde oneofakindbnb seki döner’yi açıklığa kavuşturalım.

seki döner ile ilgili bilgileri en ayrıntılı şekilde Deniz Tekin – Gelir Miyim kapsar

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için seki döner dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en doğru bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar seki döner

Kendi ellerimle etrafıma bir duvar ördüm, değiştim bir daha kimse beni geçmesin diye içimden bir şey öldü sanki istesem de geri dönemem, hep yanıldım mı? Bu hayatta hep yanıldım, bu hayatta yanıldım mı? Gelecek miyim, başka bir güneşin altında erir miyim, çünkü hep hüzünlüydüm, hep ağladım sonunda, geleyim mi, şimdi sor yine gelir miyim, başkasına yenilir miyim, çünkü ben Hep mağlup oldular şevkimi kırdılar bir daha gelir miyim diye sorun kendi elimle etrafıma duvar ördüm kimse gelmesin diye kendimle savaştım yok yok söyle şimdi kim Canım yandı bu hayatta hep yanıldım mı bu hayatta hep yanıldım bana bir şans vermediler ama hep kaybettim sonunda hep yalnızdım beni hiç sevmediler şimdi sor bana Bir daha gelsem bir başka güneşin altında erir Hep üzülür müyüm çünkü sonunda hep ağladım. Gelip gelmeyeceğimi sor. Şimdi sor yine gelir miyim sana yine yenilir miyim çünkü sonunda hep yenildim sen hevesimi kaybettin yine gelir miyim diye sor şimdi yine gelir miyim gelir miyim yine bir başka güneşte erir miyim çünkü sonu hep hüzünlüydüm hep ağladım geleyim mi şimdi sor yine gelir miyim hayır geleceğim başkasına yenilir miyim çünkü ben sonunda hep yenildim şevkimi kaybettin yine gelir miyim diye sor * Kanalımıza abone olmayı unutmayın. İnternet sitesi; Instagram; Twitter; * Paylaşmak istediğiniz veya söylediğiniz şarkılarınız varsa “lafigelmisken@gmail.com” adresinden bize gönderebilirsiniz. *Kanalımızda size ait olduğunu düşündüğünüz ve izinsiz paylaşılan içerikler varsa “lafigelmisken@gmail.com” adresine e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz. .

seki döner konusuyla ilgili bazı resimler

Deniz Tekin - Gelir Miyim
Deniz Tekin – Gelir Miyim

Okuduğunuz Deniz Tekin – Gelir Miyim hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, O zaman One Of A Kind Bed & Breakfast her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer birçok makaleyi keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

seki döner ile ilgili birkaç öneri

#Deniz #Tekin #Gelir #Miyim.

Müzik,Akustik,Rap,Pop,Rock,Türkü,Dinle,Hip hop,Damar,Arabesk,deniz tekin.

Deniz Tekin – Gelir Miyim.

seki döner.

seki döner bilgisiyle oneofakindbnb.com ‘ın size verdiği bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast seki döner hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Güneş diyor ki:

  Kimse kolay kolay bu hale gelmez, hepimiz birbirimiz anlıyoruz aslında, sevilmemişlik içimize öyke işlemiş ki.. siz ne demek istediğimi anladınız, yalnız değilsiniz, hepinizi sıcacık kucaklıyorum hadi hep beraber burda birbirimiz sevelim, sevilelim.

 2. Mustafa diyor ki:

  Hep mi ben yanlıştım bu hayatta?
  Hep mi ben haksızdım?
  Beni hiç gözetmediler
  Hepte ben üzüldüm en sonunda
  Hep ben ağladım
  Benim kadar sevmediler 🙂

 3. ŞML GSV diyor ki:

  Bana dese ki sana ihtiyacım var gel, değil iki elim kanda olsa canımı bile veririm. O sadeve gel desin koşa koşa giderim. Ben her zaman onunlayım tüm kalbimle tüm içtenliğimle U<3

 4. suedalfa alfa diyor ki:

  O değil de ben baya baya sevilmedim en ufak yüzüme güleni seviyor sanıyorum kendime çok acıyorum en küçük ilgiye muhtacım bunu isteyerek değil istemsiz yapıyorum sanırım sevilmemeye alıştım

 5. İlayda diyor ki:

  Hayatımın maalesef her döneminde beni anlatan tek şarkı. Kime güvensem, kime inansam yanılttılar beni. Her seferinde beni haksız çıkardılar, her zaman ben suçlu oldum. Kendi kararlarımın doğrultusunda ilerlediğimde de, onların ağzından çıkanları yaptığımda da. Herkesi sığdırdılar hayatlarına, kalplerine sadece ben fazla geldim. 3 ay önce buraya eski sevgilim ben göreyim diye yorum yazmıştı onu affetmem için. Yeni bir başlangıç yapalım diye. Affedilemez bir şeydi ama yine aşkımdan affettim.
  Peki sonra ne oldu? Daha büyük hayal kırıklığına uğradım. Vakit geçtikçe daha çok bağlandım ama bana yapılan kötü davranışların dozu arttı. Kendime olan sevgimi kaybettim. Özgüvenimi kaybettim. Artık kendimi sadece değersiz, çirkin ve muhtaç hissediyorum.
  Siz siz olun sizin ışığınızı söndürenlerle değil parlatanlarla birlikte olun. 24 yaşındayım ama döktüğüm göz yaşlarının, yaşadığım çarpıntıların, histeri krizlerinin haddi hesabı yok. Bi adam hayatıma girdi ve ben dalga geçip aşağıladığım, nasıl bir insan bir insanı bu kadar etkiler diye yargıladığım insanlardan daha beter hale düştüm. .
  Hanımlar, beyler.. Eğer birinin sizi hak ettiğiniz kadar sevmediğini düşünüyorsanız, verdiğiniz kadar değer alamıyorsanız kaçabilecek durumdaysanız kaçın. Naçizane tavsiyem budur.

 6. KOÇ diyor ki:

  Her şeyin sonunda ben ağladım
  Her mutluğun sonunda hep üzüldüm
  En sonunda çevreme bi duvar ördüm
  Sonra sorguladım kendimi hep ben üzülmüşüm o mutlu olsun diye …
  Artık ben kazandım herşeyi bitirdim seni içimde öldürdüm
  Artık bu sorunun cevabını vermeli biri şimdi bana sor gelir miyim ?

 7. Yağız Demirdelen diyor ki:

  Bu amınakodumun hayatına üzülmek için gelmişiz. Sadece geçici hevesler yaşamaya gelmişiz. Ne yaşarsanız yaşayın sonu hep hüzün hep hüsran.

 8. hic mutlu degilim diyor ki:

  Bu şarkıyı ortaokul sonda çok dinlerdim. Sınıf akadaşlarım dış görünüşümle, hareketlerimle o kadar dalga geçerlerdi ki… Yine aynı şekilde davranıp önümde kahkahalarla güldükleri bir gün evde tek başıma yere çöküp bu şarkıyı dinlemiştim. 'Beni hiç sevmediler' diye ağlayarak. Asla unutmuyorum, akran zorbalığı çok çok kötü bir şey. Hayatımın çok erken bir evresinde sıkça yaşadım bunu. Keşke ebeveynler böyle konularda düşünceli olarak yetiştirseler çocuklarını…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir