Makalenin konusu daima hotel kemer iletişim etrafında dönecek. daima hotel kemer iletişim arıyorsanız, bu DAİMA BİZ HOTEL – ÜNAL KAYA yazımızda daima hotel kemer iletişim’yi One Of A Kind Bed & Breakfast ile birlikte inceleyelim.

DAİMA BİZ HOTEL – ÜNAL KAYA içinde daima hotel kemer iletişim ile ilgili en eksiksiz içeriği kapsayan

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesinde sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için daima hotel kemer iletişim dışında bilgi ekleyebilirsiniz One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru değeri katkıda bulunmayı umuyoruz, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

daima hotel kemer iletişim ile ilgili içerik

Always Biz Hotel @Bozkırınsesitv – Ünal KAYA ve insan kaynakları müdürü Tuğçe Eryılmaz ile özel röportaj haberi.

daima hotel kemer iletişim hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

DAİMA BİZ HOTEL – ÜNAL KAYA

Okuduğunuz DAİMA BİZ HOTEL – ÜNAL KAYA hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Ardından, oneofakindbnb.com ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer içeriği okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

daima hotel kemer iletişim ile ilgili birkaç anahtar kelime

#DAİMA #BİZ #HOTEL #ÜNAL #KAYA.

ünal kaya,bozkırın sesi tv ünal kaya,daima hotels,daima bizz,tuğçe eryılmaz,kemer,kiriş,resort,daima resort,dolusu park kemer,dolusu,aqua park,antalya.

DAİMA BİZ HOTEL – ÜNAL KAYA.

daima hotel kemer iletişim.

daima hotel kemer iletişim hakkındaki bilgilerle oneofakindbnb.com ‘ın size verdiği bilgilerle, size değer getireceğini umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast daima hotel kemer iletişim hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. 👉Bay Bar👈 diyor ki:

  Hayatımda gördüğüm en berbat Hotel 10 üzerinden 0. Türk misafirlerini ağırlamak gurur veriyormuş hepsi yalan. Giderseniz tatitiliniz zehir olur.

 2. Hülya Utku diyor ki:

  Otelde son 2 günüm, daha önce 2 kez gelmiştik çok memnun kaldık bu sene herşey çok kötü yemekler berbat hemen hemen her gün aynı yiyecekler lezzet kotu hizmet sıfır bişey istiyorsun getirmiyorlar defalarca araman gerek, temizlik hijyen yok , çarşafi 5 gün sonra ben söyledim defalarca öyle degistirdiler havlu istedik ,2 gün söyleye söyleye ancak getirdiler aktivite eğlence yok denecek kadar az aqua güzel çalışanlarin çoğu güler yüzlü iyi olan sadece bu yıldızlarını haketmiyor hayal kırıklığı oldu bı daha asla tercih etmeyeceğiz havuz içi pis

 3. Oben diyor ki:

  Bu otelde organizasyon yapacaktım, yorumları okuyunca vazgeçtim. Profesyonel olmadıkları tanıtıma ik müdürü nü çıkarmalarından belli.

 4. MAYLOLAR diyor ki:

  Kesinlikle tatiliniz rezil olur!! Bulaşmayın!! Bukadar leş ! Bu kadar saygısız personeli olan ve bu kadar rezil bir otel hayatımda görmedim!! Sadece şunu söylesem yeterli sanırım!! yemek yerken lağım kokusu eşliğinde keyif yapmak istiyotsanız buyrun gidin

 5. Özden Coskun diyor ki:

  Kesinlikle gidilmemesi gereken bir otel, nasıl 5 yıldız almış inanamıyorum, herşey dahil sistemden haberleri yok, türk kahvesi 15 lira, dondurma ücretli, restaurant berbat, yemekler bozuk ve kokuyor, odalar pis, telefon çalışmıyor, çalışanlar saygısız ve asık suratlı, 5 yıldızlı hiçbir otelde görmediğim bir "depozito" sistemi var, oda kartının ikincisi depozito karşılığı veriliyor, havlu da aynı şekilde 50 lira… Girdiğimiz gibi çıktık, temizlik sıfır, hizmet sıfır, yemekler berbat, ama 5 yıldızı var, resort otel diye geçiyor, aldığınız her bir kuruş haram olsun….

 6. AnnaHüsein diyor ki:

  Me Falni desha tju pyes eshte i njejti hotel edhe Miarosa apo si eshte puna. Sepse i shoh te njejtat video e njejta pamje tek te dy hotelet? Apo lojrat dhe bazenet i kane te perbashketa sepse spo kuptoj asgje. Kemi rezervuar per nfund tqershorit dhe jam konfuze sepse spo di ku po shkojme? Ju faleminderit

 7. Sndn Nejej diyor ki:

  Şu an daima biz otelde kalmaktayım. 27.06.2019 yemekleri felaket. Temizlik desen oda aynı yastıklar pis çarşaflarda aynı. Tek güzel yani dolusu parka girişin ücretsiz olması. 5 yıldızlı bir otelle hiç alakası yok.,

 8. ms_indian_vlogs diyor ki:

  Otel ile tekrar tekrar konuştuğumuzda firmanın battığını belirttiler, firmaya hiçbir şekilde ulaşılmıyor.

 9. radhe krishna status diyor ki:

  Daima Biz otele 5 gece 6 günlüğüne geldik. Otelde ne bir aktivite ne de başka bir şey var. 1 defa deniz kızı gösterisi var dediler otel müşterisi olmamıza rağmen 90 TL ücret istendi. Yazıklar olsun. Eğlence sıfır aktivite sıfır. Tek yaptığınız Aqua parkında kaymak. O da günde 3 4 defa kaysanız sıkılıyorsunuz.

 10. Galina Nikonova diyor ki:

  Поделили на два Миаросса Кемер и Дайма биз , где аквапарк. Оба отеля достойные . Главное, что обстановка у них домашняя. Ни кого не видно и все частенько, еда приличная сладостей , фруктов много. В следующем году даст Бог опять посетил Вас . Спасибо!!!

 11. Yağmur herhalde diyor ki:

  Bende diğer hafta gideceğim umarım diğer videolar da, yorumlar da bahsedilen gibi odalar iğrenç, yemekler bayat, çalışanlar suratsız değildir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir