Bu makale, bursada parti mekanları hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. bursada parti mekanları arıyorsanız, bu CLUB INFERNO KEMER FOAM PARTY OPENING INTRO makalesinde oneofakindbnb bursada parti mekanları’yi analiz edelim.

CLUB INFERNO KEMER FOAM PARTY OPENING INTRO içindeki bursada parti mekanları ile ilgili genel bilgiler ayrıntılı olarak

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde sizin için daha değerli bir anlayış için bursada parti mekanları dışında bilgiyi güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sunmayı umuyoruz, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

Konuyla ilgili bilgiler bursada parti mekanları

DJ TOLGA TOKMAK & VJ CANER KOCACIK & HAFİF JOKEY ADNAN SANCAR .

Bazı fotoğraflar bursada parti mekanları hakkındaki bilgilerle ilgilidir

CLUB INFERNO KEMER FOAM PARTY OPENING INTRO
CLUB INFERNO KEMER FOAM PARTY OPENING INTRO

Görüntülediğiniz CLUB INFERNO KEMER FOAM PARTY OPENING INTRO hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, O zaman oneofakindbnb.com her gün aşağıda yayınladığı diğer konuları arayabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

bursada parti mekanları ile ilgili öneriler

#CLUB #INFERNO #KEMER #FOAM #PARTY #OPENING #INTRO.

club,inferno,kemer,club inferno,antalya,caner kocacık,tolga tokmak,2013,Intro,opening,köpük,köpük partisi,açılış,yaz sezonu,elektronik dans,disk jokey,disc jockey,dj,vj,gece kulübü,gece,kulüp,eğlence,dance,music,foam party,foam,party,parti.

CLUB INFERNO KEMER FOAM PARTY OPENING INTRO.

bursada parti mekanları.

bursada parti mekanları bilgisiyle Oneofakindbnb ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. bursada parti mekanları hakkındaki makaleyi Oneofakindbnb ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Alişan Coşar diyor ki:

  Bodyguard dayı kuzenime 'senin arkadaşın kafa epey güzel oldu dışarı aldık.' Demiş ege ağzıyla. Kral sağolsun sadece dışarı almış o kalıpla canımıda alabilirdi kdkdkc (:

 2. seyhan koc diyor ki:

  tempo arada dusuyor arada yukseliyor. normal sartlarda tempoyu yuksek tutacak up beat dedigimiz muzikler calmasi lazim. Mesela londradaki Heaven Night Club gibi.

 3. Burakraul diyor ki:

  Böyle mal yerlere gidip, garip garip ışıkları gözüne yiyip, aptal aptal ve sürekli değişen müzikler eşliğinde salakça zıplayınca insanın eline ne geçiyor, merak ediyorum. Bana göre mantık dışı ve hiçbir zeka unsuru barındırmayan şeyler.

 4. Hasan İyican diyor ki:

  İnferno ortamı her ne kadar aura dan iyi olsa da müzik olarak aurayı tercih ediyorum çok kaliteli çalıyorlar, dj seçimleriniz ortama yazık ediyor.

 5. Olcay Can diyor ki:

  Ben burda bu dunemlerde bir sezon olarak garsonluk yaptım eğer kim egelenmek istiyorsa buraya mutlaka gitsin yanlız gitmeden önce kulaklarınıza bişey takın yoksa sağır çıkarsınız dehşet bir yer ucuyorsun 👏👏😊😊

 6. Oguzhan Bircan diyor ki:

  Gitmiş biri olarak söylüyorum mükemmel bir club Antalyada zaten eğlence için iyi eglence 3 gece clubu var bence bunlardan biride inferno

 7. Volkan Simsek diyor ki:

  MC ler çok konuşuyor yoksa ortam çok fena dj daha geniş giriş yaparak kombinasyon yapabilir. Ama bence inferno Best…

 8. Şamil Çakır diyor ki:

  Açılış partisi yapıyor adamlar bakkal mı çalsın Rusça mı çalsın bu video intro arkadaşlar gecenin tamamı orada olmama rağmen eminim ki güzel geçmiştir inferno da o dönemde kim çalıyordu bilmiyorum ama kabine de patates birisini geçirmeler rahat olun burası kemer inferno türk gece hayatının kaptan köşkü

 9. Ömer Yiğit diyor ki:

  Benim Bildiğim DJ Gece clubunu inletmeesi lazım. Ben Ayık kafayla İzleyemedim Orda Olsam Terk Ederdim orayı. Müzik Geçişi Yok adamın. uykum geldi izlerken Parça parça Müzik mi çalınır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir