Bu makale club calimera serra palace otel hakkında netlik kazandıracak. club calimera serra palace otel arıyorsanız, oneofakindbnb.com bu Club Calimera Serra Palace, Side, Manavgat, Türkei makalesinde club calimera serra palace otel’yi açıklığa kavuşturalım.

Club Calimera Serra Palace, Side, Manavgat, Türkei içindeki club calimera serra palace otel ile ilgili içeriğe ayrıntılı bir bakış

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesinde, kendiniz için daha değerli veri için club calimera serra palace otel dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en eksiksiz değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili paylaşım club calimera serra palace otel

Odalarda klima ve banyo bulunmaktadır. Odaların çoğunda bulunan balkonlar keyifli bir manzara sunmaktadır. Deniz manzarası, konaklama birimlerinin çoğunun havasına katkıda bulunur. Misafirler çift kişilik yatakta rahatça uyuyacaklar. Ayrı yatak odaları vardır. Bunun dışında oda kasası ve mini bar bulunmaktadır. Mini buzdolabı da standart donanıma dahildir. Telefon ve televizyon mevcut ekipmanı tamamlar. Banyolarda duş vardır. Saç kurutma makinesi de hoş detaylar arasında. Çocuklu aileler için özel aile odaları mevcuttur. Otel 2004 yılında kurulmuştur. Tesis toplam 335 odayı yolcuların hizmetine sunmaktadır. Misafirler, resepsiyonda “check-in/check-out”un yer aldığı lobi alanında karşılanır. Ortak alanlardaki internet bağlantısı sayesinde misafirler dış dünya ile iletişim halinde kalabilmektedir. Restoran, yemek odası, kafe ve bar gibi çeşitli gastronomik hizmetler verilmektedir. Bir süpermarket ve diğer dükkanlar keyifli bir alışveriş fırsatı sunuyor. Ayrıca konaklama alanı içerisinde güzel, bakımlı bir bahçe ve oyun alanı bulunmaktadır. Otel tarafından sunulan diğer hizmetler arasında TV odası ve oyun odası bulunmaktadır. İhtiyaç halinde özel aracıyla seyahat eden misafirlerimiz için park yerleri mevcuttur. Sağlanan diğer olanaklar arasında tıbbi yardım, çamaşırhane ve kuaför bulunmaktadır. Misafirlere ulaşım hizmeti de verilmektedir. .

Bazı resimler club calimera serra palace otel içeriği ile ilgilidir

Club Calimera Serra Palace, Side, Manavgat, Türkei

Görüntülediğiniz Club Calimera Serra Palace, Side, Manavgat, Türkei hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Ardından, One Of A Kind Bed & Breakfast her gün yayınlanan daha fazla bilgiyi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

club calimera serra palace otel ile ilgili birkaç öneri

#Club #Calimera #Serra #Palace #Side #Manavgat #Türkei.

travel,buchen,erken rezervasyon,hotel promotional video,zimmer,holiday,lastminute,ucuz otel,hotel promotion,Türkei,ferien knaller,hotel,5 yıldızlı oteller,ferien-knaller,antalya,urlaub,check24,Lara,last minute,video,tatil,otel,otel animasyonları,otel bul,otel barları,otel belek,otel club dance,otel clup dansı,otel disko,otel fiyatları,hotel room,hotel lounge,antalya nightlife,luxury life,Alanya,kadriye,side,manavgat,kemer.

Club Calimera Serra Palace, Side, Manavgat, Türkei.

club calimera serra palace otel.

club calimera serra palace otel içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. club calimera serra palace otel hakkındaki makaleyi One Of A Kind Bed & Breakfast ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir