Bu makale, çanakkale çadır kamp alanları hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. çanakkale çadır kamp alanları ile ilgileniyorsanız, bu ÇANAKKALE PAPAZ PLAJI, GÖRMEDEN GEÇME! ÇADIR VE KARAVANCIYSAN MUHAKKAK KONAKLANACAK BİR ALAN. makalesinde oneofakindbnb ile çanakkale çadır kamp alanları’yi keşfedelim.

çanakkale çadır kamp alanları ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde ÇANAKKALE PAPAZ PLAJI, GÖRMEDEN GEÇME! ÇADIR VE KARAVANCIYSAN MUHAKKAK KONAKLANACAK BİR ALAN. özetleyin

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için çanakkale çadır kamp alanları dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en iyi değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bilgiler çanakkale çadır kamp alanları

Çanakkale’nin ezine ilçesinde bulunan Papaz Plajı, Çanakkale merkeze 39 km uzaklıkta, bakir bir koyda yer almaktadır. İşletmesinin yenilenmesiyle yepyeni bir ruha kavuşan kamp alanı, karavan, çadır ya da günübirlik yüzme için önereceğimiz alanların başında geliyor. Çanakkale’ye geliyorsanız mutlaka Papaz Plajı’na gidin ve oradayken Truva Müzesi’ni görmeden gelmeyin. Bir beyaz yakalı olarak, çoğumuz gibi yılda bir iki hafta tatilimizi riske atmadan tatildeyken bu videolarla sizlerle farklı deneyimler paylaşıyor olacağım. Videolarımda yapmak istediğiniz birçok alanı inceleyip deneyimleyeceğiz. Örneğin karavan tatiline ne dersiniz, bir yıl çalıştıktan sonra otel yerine karavanla mı tatile çıkarız, yoksa çadırda mı kalırız gibi birçok konuyu konuşacağız. Videomuzu beğendiyseniz ve faydalı bulduysanız kanalımıza abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın. Diğer videolarımız için takipte kalın. instagram- @volkanlahertelden .

Bazı resimler çanakkale çadır kamp alanları konusuyla ilgilidir

ÇANAKKALE PAPAZ PLAJI, GÖRMEDEN GEÇME! ÇADIR VE KARAVANCIYSAN MUHAKKAK KONAKLANACAK BİR ALAN.
ÇANAKKALE PAPAZ PLAJI, GÖRMEDEN GEÇME! ÇADIR VE KARAVANCIYSAN MUHAKKAK KONAKLANACAK BİR ALAN.

Görüntülediğiniz ÇANAKKALE PAPAZ PLAJI, GÖRMEDEN GEÇME! ÇADIR VE KARAVANCIYSAN MUHAKKAK KONAKLANACAK BİR ALAN. hakkında haber okumanın yanı sıra, O zaman oneofakindbnb.com her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer bilgileri arayabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

çanakkale çadır kamp alanları ile ilgili anahtar kelimeler

#ÇANAKKALE #PAPAZ #PLAJI #GÖRMEDEN #GEÇME #ÇADIR #KARAVANCIYSAN #MUHAKKAK #KONAKLANACAK #BİR #ALAN.

kamp,gezi,cadır,karavan,doğa,macera,motokaravan,çekmekaravan,kiralıkkaravan,karavanla tatil,karavanla geziyorum,fotoğraf,treking,papaz plajı,plaj kampı,çanakkale,ezine,geyikli,manzara,rüzgar,drone,motorsiklet,caravan,tent,sally,aydos,adora,alpina,camper,camper karavan,turkey,turistlik yer,view,karavancı.

ÇANAKKALE PAPAZ PLAJI, GÖRMEDEN GEÇME! ÇADIR VE KARAVANCIYSAN MUHAKKAK KONAKLANACAK BİR ALAN..

çanakkale çadır kamp alanları.

oneofakindbnb.com ‘ın sağladığı çanakkale çadır kamp alanları bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com ‘ın çanakkale çadır kamp alanları içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Şehri İstanbul 🇹🇷 diyor ki:

  Güzel bir video olmuş lakin genel olarak söylüyorum. Şöyle milletten oy alıpta hizmet vermeyen belediyelere çok kızıyorum. İnsanlar günlük ev kirasından kaçıp çadır kuruyor. O bile mümkün değil. Ve çoğu yerde böyle maalesef. Para kolay kazanılmıyor .

 2. Turgut Engin ENGİN diyor ki:

  Bayramın 1 ci günü gittik ama hüsrana uğradık hiçte göründüğü gibi bir yer değil boktan bir yer i pahalı bir yer hicmi hiç tavsiye etmem rezil bir yer

 3. Serkan K diyor ki:

  Burası önceden halkındı şimdi ise her şey paralı duruma gelmiş. Bu yüzden gidenler memnun değil. Ama ben parasını basar hallederim diyorsanız tam size göre.

 4. memet demircan diyor ki:

  2 çocuklu bir aile için önerirmisiniz çadır kamp yapmayı düşünüyoruz çadır kira fiyatları nasıl teşekkürler anlatım için 👏

 5. Cevdet YILMAZ diyor ki:

  papaz plajına giriş ücretli. özelleştirilmiş. araçtan 24 tl otopark parası , kişi başı da 15 tl alıyorlar. şezlongları filan da kullanabiliyorsunuz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir