Makale, kafe kule hakkında netlik kazandıracak. kafe kule’yi arıyorsanız, bu Çamlıca Kulesi'ne Gitmeden Mutlaka İzlemelisin! Manzarası, Kule Fiyatı, Restorant ve Kafe Fiyatları makalesinde kafe kule’yi keşfedelim.

Çamlıca Kulesi'ne Gitmeden Mutlaka İzlemelisin! Manzarası, Kule Fiyatı, Restorant ve Kafe Fiyatları içinde kafe kule ile ilgili en ayrıntılı bilgileri sentezleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için kafe kule dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiyi sağlamayı umuyoruz, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

Konuyla ilgili içerik kafe kule

Çamlıca Kulesi veya Çamlıca Radyo Televizyon Kulesi ile ilgili Dipnotları aktarıp teknik özelliklerinden bahsetmek istiyorum. Adresini ziyaret ederek Çamlıca Kulesi manzarasını görebilirsiniz. Çamlıca Tower Giriş Ücreti ve Rezervasyon adresine ulaşabilirsiniz. Çamlıca Tower Cafe Restaurant Rezervasyonu Nasıl Yapılır? Çamlıca Tower Cafe ve Çamlıca Tower Restaurant Rezervasyon Fiyatları, Çamlıca Tower Menü Listesi ve Fiyatlarına aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz. Çamlıca Tower İletişim Bilgileri Telefon: +90 (216) 440 40 40 Çamlıca Tower Adres: Küçük Çamlıca Mahallesi, Oyma Sokak Küçük Çamlıca Televizyon Kulesi No:1 Üsküdar/İstanbul Çamlıca Tower Servis Saatleri: Pazartesi – Pazar 10:00 – 22:00 . Çamlıca Tower Cafe Çamlıca Tower Restaurant Çamlıca Tower’a Gelelim ve Teknik Özellikleri 👇👇👇 Türkiye’nin İstanbul’daki En Yüksek Binası, İstanbul’un En Yüksek Binası Türkiye’nin En Yüksek Binası İstanbul Tower, Fransız filozof Lamartine dedi. Çamlıca Radyo & TV Kulesi, asırlık tarihi, stratejik konumu ve doğal güzellikleri ile dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’un nadide simgesi Çamlıca Tepesi’nde yükseliyor. Kule Verici Tesisleri İşletme ve Teknolojileri A.Ş. veya kısaltılmış adıyla Kule A.Ş, Nisan 2017’de karasal verici tesislerini işletmek üzere kurulmuştur. Toplam 30.150 metrekare alan üzerine inşa edilen Çamlıca Kulesi, deniz seviyesinden 587 metre yüksekliği ile İstanbul’un en yüksek yapısıdır. Kule, 4 yer altı ve 45 yer üstü olmak üzere toplam 49 kattan oluşmaktadır. Proje bir yarışma ile oluşturuldu ve ardından 3 boyutlu olarak tasarlandı. Kule, sıradan bir yapıdan farklı olarak, ülkemizdeki en yüksek yapı olması ve deprem riski ile rüzgar yükünün en kritik noktalarının kesiştiği riskli bölgelerden birinde yer alması nedeniyle sembolik bir yapıdır. Çamlıca Tower 360 Derece Manzara Merkezi, Çamlıca Tower Restaurant, Çamlıca Tower Cafe Bölümü bulunmaktadır. Çamlıca Radyo & TV Kulesi’nin teknik özellikleri aşağıdaki gibidir: Zemin Seviyesi: 218.00m Kule Toplam Sayısı: 45 + 4 = 49 kat Betonarme Yapı Yüksekliği: 203.50m + 18m = 221,50m Çelik Anten Yüksekliği: 165,50m+ 2.50 m(gömülü)= 168,00m Yerden Yükseklik: 203.50m-2.50m+168,00m=369.00m Denizden Yükseklik: 218.00m + 369m = 587.00m Toplam Yapısal Yükseklik: 369.00m + 18m = 387.00m Görünüm 1. Kat : 148.50m (+366.5m) (33. Kat) Manzara Kat 2 : 153.00m (+371.0m) (34. Kat) Restoran 1 : 175.50m (+393.5m) ) (39. Kat) Restoran 2 : 180,00m (+398.0m) (40. Kat) #çamlıkulesi #çamlıkulesirestorant #çamlıkulesikafe .

kafe kule konusuyla ilgili görüntüler

Çamlıca Kulesi'ne Gitmeden Mutlaka İzlemelisin! Manzarası, Kule Fiyatı, Restorant ve Kafe Fiyatları
Çamlıca Kulesi'ne Gitmeden Mutlaka İzlemelisin! Manzarası, Kule Fiyatı, Restorant ve Kafe Fiyatları

Görüntülediğiniz Çamlıca Kulesi'ne Gitmeden Mutlaka İzlemelisin! Manzarası, Kule Fiyatı, Restorant ve Kafe Fiyatları hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, O zaman One Of A Kind Bed & Breakfast günlük güncelleme yapan diğer birçok konuya bakabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

kafe kule ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Çamlıca #Kulesi39ne #Gitmeden #Mutlaka #İzlemelisin #Manzarası #Kule #Fiyatı #Restorant #Kafe #Fiyatları.

Çamlıca kulesi,Kule Fiyatı,Kule restoran fiyat,Çamlıca Kulesi kafe Fiyatı,Kule Giriş Ücreti,Çamlıca Kulesi manzarası,Çamlıca Kulesi Nerde,Çamlıca Kulesine nasıl gidilir,Çamlıca Kulesi adresi,Çamlıca kulesi çalışma saati,Çamlıca kulesi fiyatları,Çamlıca kulesi menü fiyatı,Çamlıca kulesi çay fiyatı,Çamlıca kulesi Restorant,Çamlıca kulesi Kafe,Çamlıca kulesi Restorant fiyatı,Çamlıca kulesi Kafe Fiyatı,Çamlıca kulesi kaç metre,Çamlıca kulesi Kafe rezervasyon.

Çamlıca Kulesi'ne Gitmeden Mutlaka İzlemelisin! Manzarası, Kule Fiyatı, Restorant ve Kafe Fiyatları.

kafe kule.

Oneofakindbnb ‘ın sağladığı kafe kule bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. kafe kule hakkındaki makaleyi One Of A Kind Bed & Breakfast ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Begüm Çökmez diyor ki:

    merhabalar biraz geç yazıyorum ama restaurant ve cafe katına öğrenciler de mi rezervasyon yaptırmadan geldiklerinde 60 tl ödüyor yoksa 30 tlmi ödüyor hatırlıyorsanız yazarsanız sevinirim

  2. Mehmet Özmen diyor ki:

    HEDİYELİK EŞYA BÖLÜMÜNDA UCUZUNDA AŞIRI DERECEDE KULE BİBLOLARI KOYSALAR HERŞEYİ KULE EŞYALARIYLA UCUZ DONATSALAR AŞIRI SATIŞI OLUR 250 TL CAM MAKETMİ OLUR

  3. TURİZMİN SESİ diyor ki:

    Antenlerin tek bir alanda toplanması ve İstanbul'a yeni bir seyir terası kazandırılması güzel olmuş. Ancak A blok girişindeki koku yani kanalizasyon kokusu kurbağalıdereyi aratmıyor. Bu koku Çamlıca'da böyle bir mekanın önüne hiç yakışmamış. Sordum ne bu koku niye çözüm bulmuyorsunuz dedim yerel yönetime bildirdik gelmedi dediler. Turistlerin akın ettiği mekanlarımız temiz olmalı diye düşünüyorum. Girişteki kokuyu duymazsanız verdiğiniz parayla kanat takmadan yükseğe çıkar istanbul'u seyredersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir