Makalenin bilgileri iskender bursa meşhur hakkında konuşacak. BURSA GEZİ 1 makalesinde oneofakindbnb iskender bursa meşhur konusunu netleştirelim.

BURSA GEZİ 1 içindeki iskender bursa meşhur ile ilgili genel bilgiler

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, kendiniz için daha değerli veri için iskender bursa meşhur dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en doğru bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı açıklamalar iskender bursa meşhur

Merhaba arkadaşım, bu videomuzda youtube’da Etli&Kahveli kanalının sahibi olan mustafa kardeşimle birlikte bursa’nın gizli lezzetlerini keşfettik. Umarım beğenirsin. .

iskender bursa meşhur hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

Bursa’da Meşhur Göçmen Usulü Paça ve Hayal Kırıklığı İskender | BURSA GEZİ 1
Bursa’da Meşhur Göçmen Usulü Paça ve Hayal Kırıklığı İskender | BURSA GEZİ 1

Görüntülediğiniz Bursa’da Meşhur Göçmen Usulü Paça ve Hayal Kırıklığı İskender , Ardından, Oneofakindbnb ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer içeriği keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

iskender bursa meşhur ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Bursada #Meşhur #Göçmen #Usulü #Paça #Hayal #Kırıklığı #İskender #BURSA #GEZİ.

suat durmuş,antrikot,bir yemek iste.

Bursa’da Meşhur Göçmen Usulü Paça ve Hayal Kırıklığı İskender | BURSA GEZİ 1.

iskender bursa meşhur.

iskender bursa meşhur hakkındaki bilgilerle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın sağladığı bilgilerle, daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını, bunun sizin için yararlı olacağını umuyor.. Oneofakindbnb iskender bursa meşhur hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Meaty&Cheesy diyor ki:

  Abim ayağına sağlık. Tekrar tekrar beklerim inşallah. Kendi adıma çok güzel ve keyifli bir haftasonu geçirdim. Tekrarını beklerim inşallah

 2. Mcc diyor ki:

  Uludağ kebapçısı, Bursa'nın en güzel ve lezzetli iskender Kebabını yapar.

  Gittiğiniz mekanlarda aşırı hürmet görmeye, torpilli porsiyonlar yemeye alışmışsınız belli..

  Ünlü Sanayici işadamları bile makam şoförleri ile gelir aracından inip kapıda sırasını beyefendi gibi bekler o mekanda.

  Muhtemelen içerde yer yoktu, karşıdaki kardelen kestane şekeri dükkanına sizi yönlendirdiler, sizde bozuldunuz üstüne hayal kırıklığı başlığı attınız..

 3. Yusuf Soylu diyor ki:

  Ya bursalı kardeşler her memleketin yemek kültürüne saygım var ama boşuna kudurmuşsunuz. Ben de bursalıyım 100 farklı mekanda iskender yedim. Ankara veya İzmirde yapılan döner kadar lezzetli değil. Kıyma döner çünkü. Tereyağı falan diye mevzu yapmaya gerek yok, bi eti sade yediğinde lezzetli olması olay. Yoksa neyin üstüne tereyağı koysan lezzetli olur zaten. Yaprak döner > kıyma döner. Ağzının tadını bilen bunu bilir zaten. Ayrıca bursada iskender aşırı pahalı o da bir gerçek

 4. CAVİT AKYÜZ diyor ki:

  5 sene önce porsiyonu 35 liraya iskender yedim Bursa nın ünlü bir iskendercisinde. Tek kelime ile rezalet berbat. Etin kilosum 30 lira olduğu zamanda 35 liraya adamlar milleti kazıklıyorlar. Bir de kuyruk var aman Allahım 45 dk sıra bekledik.

 5. Soner GÖRMÜŞ diyor ki:

  ulan hem cahilsin hem ukala. iskenderin mucidi bu memleket, 150 yıldır kıyma dönerden yapılıyor. bilmiyorsan öğren boşboğaz hıyarağası

 6. aslı k diyor ki:

  sizi simdi tanimayip omuzlara cikartmamislarya o yuzden iskenderede bahane bulmussunuz ayakustu disarda yemek zorunda kaldiginiz icin ki yediginiz dukkan efsane lezzetli iskender yapar ve asla yer bulamazsiniz unlulerin bile ilk duragi o dukkan bence gurme gibi yorum yapmayin insanlara ..

 7. Furkan Er diyor ki:

  kim diyor oranı bursada çok sevildiğini ya. biz bursalılar adına konusmasak mı? yerinde yememişsiniz. iskenderi kötülüyosunuz

 8. Ahmt Yılmaz diyor ki:

  Bu paçacıdaki ablanın kameralara ya da YouTuber lara gıcığı var sanırım. Bu mekanın her videosunda ya sesiyle ya kamera önüne geçmesiyle ya konuşmalarıyla bir sabotaj yapıyor

 9. denizci brolar diyor ki:

  Abi Uludağ kebapçısına gittim. 1 saat 45 dakika sıra bekledim tam 105 dk. Sonuç; hüsran. Leş bir döner. Bursaya istanbuldan Ankaradan izmirden gidenin aklı yoktur bu kebabı yemek için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir