Bu makale içeriğinde extra efes hakkında konuşacak. extra efes ile ilgileniyorsanız, bu BSL 28. Hafta Özet

Anadolu Efes 88-85 Frutti Extra Bursaspor içindeki en eksiksiz extra efes ilgili içeriğe genel bakış

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için extra efes dışında bilgi ekleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi bilgiyi getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Paylaşım konuyla ilgilidir extra efes

Anadolu Efes, ING Basketbol Süper Ligi’nde Frutti Extra Bursaspor’u 88-85 mağlup etti. Tivibu Spor www.tivibuspor.com.tr .

Bazı resimler extra efes içeriği ile ilgilidir

BSL 28. Hafta Özet | Anadolu Efes 88-85 Frutti Extra Bursaspor
BSL 28. Hafta Özet | Anadolu Efes 88-85 Frutti Extra Bursaspor

Anadolu Efes 88-85 Frutti Extra Bursaspor hakkında haber okumanın yanı sıra, O zaman One Of A Kind Bed & Breakfast her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla bilgiyi arayabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

extra efes ile ilgili anahtar kelimeler

#BSL #Hafta #Özet #Anadolu #Efes #Frutti #Extra #Bursaspor.

Tivibuspor,spor,futbol,basketbol,voleybol,bsl,maç özeti,anadolu efes,frutti extra bursaspor,bursaspor.

BSL 28. Hafta Özet | Anadolu Efes 88-85 Frutti Extra Bursaspor.

extra efes.

extra efes içeriğiyle Oneofakindbnb güncellemelerinin size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. oneofakindbnb.com extra efes hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Alp Er Tunga diyor ki:

  3:41 ergin ataman kibrini bir kez daha görüyoruz. ağzını bile açmadan el sıkışıp dik dik yürüyor. insanlıktan nasibini almamış.

 2. GkmNTvsN diyor ki:

  Anadolu Efes milano karşısındada böyle oynarsa vay haline bu defansla milanoyu geçmek mümkün değil. Ergin hocanın dersine çok ii çalışması lazım inş kazanan Anadolu Efes olur, başarılar Efes👏💪💙🖤

 3. İlker Zenkin diyor ki:

  Elimizden kaçırmış kısa sürede gerçekten dar bütçeyle Bursaspor geleceğin ekol klubü olucak tribünüyle birlikte harika işler yapıcaz 🏀🐊

 4. Hasan Kürel diyor ki:

  Size yeminle hakemler verdi hefese onuralp bitimin kafasi yariliyor faul vermiyor pozisyonu görseniz gülerisniz gidip izlemediler bile. Bi önce ki pozisyonda efesten mi Bursadan mi cikti diye izlediler pozisyonu onu izlemediler hakemler futbolda da baskette de aynı berbatlar istedikleri gibi haraket edebiliyorlar bu yüzden soğudum izlemiyorum hiç bisey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir