Bu makalenin bilgileri efes extra kalori etrafında dönecektir. efes extra kalori ile ilgileniyorsanız, bu Bonbons with 4 different fillings makalesinde efes extra kalori konusunu tartışalım.

efes extra kalori ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde Bonbons with 4 different fillings sentezleyin

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesinde sizin için daha değerli verilere sahip olmak için efes extra kalori dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi bilgiyi getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı açıklamalar efes extra kalori

4 farklı dolgulu bonbon. Birçoğunuz, bonbonlar için bazı dolgu tarifleri göndermemi istediniz. Şimdi 4 tarif bile alacaksınız. Umarım beğenirsiniz ve yapmaya çalışırsınız. Harika bir tada sahiptirler. 2 komposto ve ganaj var. 4 çeşit dolgu. Bonbonlar çok basit bir tasarıma sahiptir, çünkü odak daha çok doldurma ve son kesim üzerindeydi. Umarım videoyu beğenirsiniz. Ahududu/yaban mersini kompostosu 190 g Ahududu veya yaban mersini püresi (Boiron’dan) Veya taze/dondurulmuş meyveler kullanın. %10 şeker ekleyin, karıştırın ve eleyin! 75 gr glikoz şurubu, 100 gr şeker, 4 gr pektin NH, 80 gr şeker, 35 gr sorbitol tozu, 2 gr sitrik asit Neden sorbitol? Üçte bir oranında daha az kalori ile sakarozun tatlılığının %60’ına sahiptir ve tatlı, serin ve hoş bir tat bırakır. Hacim ve tatlılık sağlamasının yanı sıra mükemmel bir nemlendirici ve tekstüre edici ajandır, diş çürüklerine katkıda bulunmaz ve şeker hastaları için faydalı olabilir! Kiraz püresini ve glikozu yavaşça 40 dereceye ısıtın. 20 gr şekeri pektin ile karıştırın ve püre haline getirin. Kaynamaya bırakın. Sorbitol ve kalan şekeri karıştırın ve karışıma azar azar ekleyerek çırpın. Kaynama noktasında kaldığından emin olun. Her şey bittiğinde, tavayı ocaktan alın ve sitrik asidi çırpın. Sıkma torbasına doldurun. Sıcaklık kullanıldığında 86° Fahrenheit veya 29° Celsius’u geçmemelidir! Fıstık ezmesi ganaj 115 gr krema %38, 5 gr sıvı bal, 29 gr sorbitol tozu, 30 gr glikoz şurubu, 1.5 gr ince deniz tuzu, 30 gr kremalı fıstık ezmesi, 175 gr Callebaut Gold çikolata, 20 gr fıstık yağı (kaliteli) Kremayı, tüm şekeri ve tuzu kaynatın. Altın çikolatayı 104-122° Fahrenheit veya 40-50° Santigrat’a eritin. Sıcak kremayı eritilmiş çikolatanın üzerine koyun ve kısaca karıştırın. Fıstık ezmesini yağla birlikte ekleyin ve karıştırın. Pürüzsüz bir kıvama sahip olmalıdır. Sıkma torbasına doldurun ve 86°Fahrenheit veya 29°C sıcaklığa soğutun. Fındıklı ganaj 126 gr krema %38, 4 gr sıvı bal, 24 gr toz sorbitol, 25 gr glikoz şurubu, 1 gr ince deniz tuzu, 95 gr fındıklı pralin (Callebaut kullandım) 125 gr kaliteli sütlü çikolata (Callebaut 823 kullandım) Kremayı, tüm şekeri ve tuzu kaynatın. Çikolatayı 104-122° Fahrenheit veya 40-50° Celsius’a kadar eritin. Sıcak kremayı eritilmiş çikolatanın üzerine koyun ve kısaca karıştırın. Pralin ekleyin ve karıştırın. Pürüzsüz bir kıvama sahip olmalıdır. Sıkma torbasına doldurun ve 86°Fahrenheit veya 29°C sıcaklığa soğutun. Altın çikolata Ahududu saf Callebaut sütlü çikolata Fındıklı pralin Sorbitol .

Bazı resimler efes extra kalori içeriği ile ilgilidir

Bonbons with 4 different fillings
Bonbons with 4 different fillings

Görüntülediğiniz Bonbons with 4 different fillings hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, Ardından, her gün Oneofakindbnb güncelleme yapan diğer içeriği okuyabilirsiniz.

Burayı tıklayın

efes extra kalori ile ilgili anahtar kelimeler

#Bonbons #fillings.

Bonbons with 4 different fillings,bonbons chocolate,Bonbon filling recipe,peanyt butter jelly recipe,peanut butter in bonbons,bonbons with peanut butter,how to make filled bonbons,peanut butter filling.

Bonbons with 4 different fillings.

efes extra kalori.

efes extra kalori içeriğiyle Oneofakindbnb sizin için güncellenen içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. oneofakindbnb.com efes extra kalori hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Ricardo Morgan diyor ki:

  Hi Markus. Nice tip for the over cristalized ganache!! What is the aproximate shelf life of that recipe? Thank you very much!!

 2. ahmad faizal diyor ki:

  Helo sir. I'm trying to make a colour cocoa butter with cocoa butter + powder colour for chocolate decorations. But, the result turn out my colour cocoa butter taste bitter. Is it cause by the colour powder I'm using? Thanks

 3. Mario Florián diyor ki:

  Markus, what do you think, about use the fridge to set the shields/bombons. I saw your videos, and always set a normal tempeture.

 4. bonne bonne diyor ki:

  Votre vidéo sont super j'adore.
  Je voudrais savoir si je peux éliminer le sorbitol ainsi qu'elle est la durée de conserver le chocolat.

 5. Fanny Martinez diyor ki:

  I temper the chocolate, for the moment of adding it to the mold at what temperature should it be? . It has happened to me that either you melt the design or it is complicated and then put it to drain

 6. Fanny Martinez diyor ki:

  Hola, quería preguntarte al temperar el chocolate para hacer la camisa que temperatura debe tener este. Estoy hasta ahora iniciando en esto, yo compro el grano y hago todo el proceso del chocolate hago al 70% al 50% y al 100%. Me ha pasado que pinto todo bonito con técnicas pero temperatura el chocolate y esta caliente y se funde todo o esta mas frío y al voltearlo casi no escurre y queda gruesa la camisa. Me ayudas, gracias. Lindo día soy fans numero 1. 😉🙂😀

 7. Happy Cakes Amersfoort diyor ki:

  Hi. I look at youre videos a lot and i learnd a lot. There is one problem i always have. In our country we have the big airbrushes. I have a lot of small ones but all of them seem to stop spraying verry quickly. Can you explain why they stop? And where can i find a cheap airbrush to start with? Kind regards.

 8. axelpawlik diyor ki:

  Ah, Markus, you're my hero of the week! The ganache-flattening trick is a life-saver. Well, nearly… 🙂 No more messing about with spoons… Great recipes, too, thanks! Sch

 9. Riccardo Contratto diyor ki:

  Hi, your bonbons seems really nice, with a thin chocolate shell. I tried to mould milk and white chocolate, but are very thick. Do you add 10% of cocoa butter in order to encrease the chocolate fluidity ? Have you done that for milk and also white chocolate ? When I mould dark chocolate the fluidity seems much higher. Have you any tips ? Thanks and nice video. Your channel is my favorite for chocolate delices 😀

 10. cottonclarksa diyor ki:

  As others have mentioned, the cellophane wrap is an outstanding idea to rid yourself of the unwanted peaks of sticky ganache in each shell. My sense is that timing is everything; you can't wait too long after making the ganache and cooling it down to working temperatures.

  Also, the blueberry compote makes me think of rum, a really dark rum. I know there is already a lot of "science" in the making of the compote, what with the various sugars (glucose, sorbitol, etc) PLUS the pectin. Would it be possible to add an alcohol like rum, say, 80-90 proof? (which would be about 40-45 percent alcohol). Said differently, would alcohol affect the gelling reaction of the sugars + pectin?

  Thanks for advancing your videos to actual ganache recipes! I enjoy the various color schemes you've been doing these past years; it's good to see your tutelage expanding to what happens INSIDE the bonbon now! 😉

 11. annelise christensen diyor ki:

  Fint tip med filmen over, jeg lavede her i ugen en karamel der var lige hård nok, der havde det været godt at kunne bruge tippet. Så tak for læringen igen 👍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir