Bu makalenin bilgileri long island içindekiler ile ilgili olacaktır. long island içindekiler hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Blue long Island Iced Tea kokteyl hazırlanışı ve sunumunu izleyelim öğrenelim! makalesinde long island içindekiler konusunu tartışalım.

Blue long Island Iced Tea kokteyl hazırlanışı ve sunumunu izleyelim öğrenelim! içindeki long island içindekiler ile ilgili en eksiksiz bilgilere genel bakış

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, kendiniz için daha değerli veri için long island içindekiler dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye hizmet etmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar long island içindekiler ile ilgilidir

Bugün size evde Blue Long Island Buzlu Çay Kokteyli yapmayı göstereceğim! Blue Long Island Iced Tea Hakkında Blue Long Island Iced Tea içecek tarifinin nasıl ortaya çıktığını hayal edebilirsiniz. Long Island Iced Tea’nin neredeyse mükemmel olduğu bir zamanlar birinin aklına gelmiş olmalı. Bir şey dışında: mavi değildi. Blue Long Island kokteyli çok ferahlatıcı bir içecektir. Alkol aroması, normal Long Island’dakinden daha belirgindir. Umarım bu kokteyli beğenirsiniz ve bu tarifi arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşırsınız! İÇİNDEKİLER 1/2 oz (15 ml) Blue Curacao 1/2 oz (15 ml) Votka 1/2 oz (15 ml) Cin 1/2 oz (15 ml) Beyaz Rom 1/2 oz (15 ml) Tekila 3/ 4 oz (22,5 ml) Limon Suyu 1/2 oz (15 ml) Basit Şurup HAZIRLANIŞI Tüm malzemeleri bir çalkalayıcıya ekleyin. Çalkalayıcıyı buz küpleriyle doldurun. Soğuyana kadar çalkalayın ve bir highball bardağa süzün. Seven-Up ile en üste ekleyin. Bir limon dilimi ile süsleyin. Etiketler #kokteyl yapımı, #kokteyller, #kokteyl tarifleri, #klasikkokteyller, #alkollukokteyl çeşitleri, #alkollukokteyltarifleri, #kokteyl hazırlığı, #kokteyl yapımı, #alcoholhighkokteyller, #kokteyller kokteyller, #bluelongıslandinyl kokteyl kokteyller, #bluelongısland kokteyller, #bluelongısland kokteyller, , #bluelongıslandicedateair ABONE OL Sorularınız veya kokteyl önerileriniz mi var? Yorumlarda bana bildirin! MÜZİK iyimser-tropik-ev-ihlal-telif hakkı-yok-müzik-pozitif LİSANS Creative Commons Atıf lisansı (tekrar kullanılabilir).

long island içindekiler konusuyla ilgili bazı resimler

Blue long Island Iced Tea kokteyl hazırlanışı ve sunumunu izleyelim öğrenelim!

Okuduğunuz Blue long Island Iced Tea kokteyl hazırlanışı ve sunumunu izleyelim öğrenelim! hakkında bilgi izlemenin yanı sıra, Ardından, her gün yayınlanan Oneofakindbnb ‘yi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

long island içindekiler ile ilgili anahtar kelimeler

#Blue #long #Island #Iced #Tea #kokteyl #hazırlanışı #sunumunu #izleyelim #öğrenelim.

#alkollükokteyltarifleri,#klasikkokteyller,#kokteyltarifleri,#kokteylnasılyapılır,#kokteyllerveiçindekiler,#kokteyl,#blueislandicedtea,#alkollükokteylçeşitleri.

Blue long Island Iced Tea kokteyl hazırlanışı ve sunumunu izleyelim öğrenelim!.

long island içindekiler.

long island içindekiler hakkındaki bilgilerle oneofakindbnb.com ‘nin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın long island içindekiler içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir