Bu makalenin konusu bira kaç kalori hakkında olacak. bira kaç kalori’yi arıyorsanız, bu Bira Göbek Yapar mı? makalesinde oneofakindbnb.com’da bira kaç kalori’yi tartışalım.

Bira Göbek Yapar mı? içinde en doğru bira kaç kalori ilgili içeriği sentezleyin

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayış için bira kaç kalori dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar bira kaç kalori ile ilgilidir

bira kaç kalori hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

Bira Göbek Yapar mı?
Bira Göbek Yapar mı?

Öğrendiğiniz Bira Göbek Yapar mı? hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, O zaman Oneofakindbnb her gün aşağıda yayınladığı birçok konuyu keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

bira kaç kalori ile ilgili bazı öneriler

#Bira #Göbek #Yapar #mı.

[vid_tags].

Bira Göbek Yapar mı?.

bira kaç kalori.

bira kaç kalori hakkındaki bilgilerle One Of A Kind Bed & Breakfast sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. bira kaç kaloriOne Of A Kind Bed & Breakfast hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Özlem Koza diyor ki:

  Ben kilp yapar diye alkolün yanında hiçbirşey yemedim. Ama alkol çok içtim 3 ay boyunca. Rakıda içtim buarada votla vişne, elmasuyu viski çok nadir. Ama çok içtiğim için 2 kilo aldm 3 ayda ve göbek yaptı

 2. Ömer Balıkçı diyor ki:

  Abi öyle deme sadece iki ay içerisnde bir öğünde 3 bira artı xl hamburger ve sadece kahvaltı yani iki öğün yaparak 55 kilodan 69 kiloya çıktım

 3. BORA diyor ki:

  Abicim ben tam bir bira severim ancak sana gobek konusunda katilmiyorum. Normalde baya zayif bir yapim var ve bu hep boyle olmustur. Ancak 2018/2019 yillarinda avrupadayken bira asiri ucuz oldugu icin gunde 5 tane bira icerdim. (Polonya'daydım 1 bira yaklaşık 3 tl ediyordu) 2 yilin sonunda hamile gibi bir gobegim oldu. Yanı kilo almak gibi de degil direk hamile gibi gobek yaptı. Yaninda da ayrica hic birsey tuketmiyordum direk bira iciyordum. Tr gelince malum bir bira 12 -15 lira gorunce bıraktım icmeyi 1 yıl gecti simdi gobek mobek kalmadı.

 4. Tolga Özkaraduman diyor ki:

  Alkolün en can alıcı noktası tek başına kilo aldırmasa da vücutta önce metabolize olup almamız gereken karbonhidrat protein ve yağlar sıraya girer ve kalori aşımı olduğunda da depolama olur ve kilo alınır. Bira ise saf alkol değil karbonhidrat da var onu da göz ardı etmemek gerek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir