Bu makalenin içeriği, en iyi bira ile ilgili bilgileri net bir şekilde güncelleyecektir. en iyi bira hakkında bilgi sahibiyseniz, bu Bira Böbrek Taşına Bira İyi Gelir mi? – Cübbeli Ahmet Hocaefendi makalesinde One Of A Kind Bed & Breakfast ile birlikte en iyi bira hakkında bilgi edinelim.

Bira Böbrek Taşına Bira İyi Gelir mi? – Cübbeli Ahmet Hocaefendi içindeki en iyi bira ile ilgili içeriğin en doğru özeti

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu Oneofakindbnb web sitesiyle, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için en iyi bira dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en iyi bilgiyi getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

en iyi bira ile ilgili bazı içerikler

Doktorların böbrek taşı için tavsiye ettiği bira tavsiyesini cübbeli Ahmet Hoca yorumluyor.

en iyi bira içeriği ile ilgili bazı görüntüler

Bira Böbrek Taşına Bira İyi Gelir mi? – Cübbeli Ahmet Hocaefendi

Okuduğunuz Bira Böbrek Taşına Bira İyi Gelir mi? – Cübbeli Ahmet Hocaefendi hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından Oneofakindbnb her gün yayınladığı diğer konuları okuyabilirsiniz.

Burayı tıklayın

en iyi bira ile ilgili birkaç öneri

#Bira #Böbrek #Taşına #Bira #İyi #Gelir #Cübbeli #Ahmet #Hocaefendi.

böbrek taşı için bira içilirmi,cübbeli,böbrek taşı,bira taşı,bira taş böbrek,böbrek taşı düşürmek,birayla böbrek taşı,böbrek taşı nasıl düşer,cevdet kaya,alkol aldım sallanıyorum,içki şarkıları,içki nedir bilmezdim,sarhoş.

Bira Böbrek Taşına Bira İyi Gelir mi? – Cübbeli Ahmet Hocaefendi.

en iyi bira.

en iyi bira içeriğiyle Oneofakindbnb ‘ın sağladığı, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb ‘ın en iyi bira içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Bebeksi Cemsit diyor ki:

  Bende haramda şifayı koymaz bilirim ama 6 yaşından itibari şiddetli epelipsi hastalarına esrar veriyorlar ama içindeki THC ve CBD maddesini çıkarıp çay olarak içirtiyor. Konu ise uyuşturan tüm maddeleri çıkarıyor çünkü içinde yüzlerce madde var. Kafa yapmayan kısmını veriyor. Misal afyondaki hasiş çiceği. Içindeki heroin dışında ekmek yapılır. Aynı bitkiden hem haram uyuşturucu hem helal ekmek yapılıyor. O uyuşturucu maddeden de ilaçta yapılıyor. Bu konu çok hassas bi konu. Benim noroloji hollanda da vermedi sade çocuklara. Ama bu tıpta var mı diye hala araştırmalar var. Zannetmeyin kafa yapan esrar vermiyolar.

 2. sorgulamak güzeldir diyor ki:

  Allah faydalı bişeyi yasaklamıyorsa birayı da belli bir ölçüde yasaklamamalıydı.Ama demekki Allah yanlış yapmış

 3. Osman Yegin diyor ki:

  kesinlik le kum ve taş döküyor ve AĞRI . acıyı DİNDİRİYOR…

  ama

  haram olduğu için içmiyorum

  eğerki haram değilse çektiğim acıların vebali FETFA VEREN İMAMLARIN..

  not: eskiden imamlar ele sürülen ALKOL lün haram diye fetva verirdi. şimdi çevirmeye başladılar…

  benim anlamadığım bu fetva ları nasıl oluyor da çevir yanmasın yapıyorlar..

  ÇOCUKLUĞUMDAN beri sigara nın haram olduğunu söylerdim AMA

  İMAM Lar haram değil derdi. hatda beni aforoz edenler bile oldu…çünkü haram olmayan sigaraya haram dediğim için dinden çıkmışım…  çok sakınçalı ve ağır ilaçlar kullanıyorum 20 gündür…

  EĞERKİ şifa niyetine bir bardak bira haram değilse fetvacı hocalardan davacıyım ahirette

  1

 4. Mert Ersöz diyor ki:

  Dinle ne alakasi var senin gibi sakallilar yüzünden bu haldeyiz bira yani klasik olani arpa malti iyi gelir bobrek taşına

 5. Zafer Atmaca diyor ki:

  Bira candır ya.. Her içtiğimde allaha şükrederim böyle bir güzelliği bahşettiği için. Hele alman buğday birası sanki cennetten dünyaya getirilmiş bir lezzettir.

 6. TC ALİ ÇETİNKAYA diyor ki:

  bira mayasındaki bakteri kadar bir tanenizin insanlığa hayrı yok peygamberlerin bile meslekleri varken ve karınlarını mesleklerinden doyururken siz anca asalak gibi insanları zehirleyin onlardan geçinin.

 7. Hakan Çepni diyor ki:

  Kesinlikle tavsiye ediyorum. Merak edenler için bilimsel açıklaması şöyle: Alkol vücutta suyun emilimini kontrol eden hormonu etkiler ve devre dışı bırakır. Bu yüzden alınan su doğrudan dışarı atılır. O esnada vücuda sıvı alınırsa böbrek taşının düşmesi kolaylaşır. Yani aslında birayla ilgisi yok. Bir duble rakı içip sonra iki bardak su içseniz de aynı şey olur. Birayla hem düşük dozda alkol almış olursunuz (rakının alkol oranı yüzde 45 iken birada yizde 5 tir) hem de bol su tüketmiş olursunuz, hormon devre dışı kaldığı için alınan bol suyla beraber taşınız düşer. Eğer sıcak su bulunan küvete oturup içerseniz daha da kolaylaşır.

 8. Realite Reality diyor ki:

  Benim ailemde dedemde, annemde, kardesimde böbrek taşı çıktı. ..Ama doktor benim böbrekler imin çok iyi durumda olduğunu söyledi. …Hatta doktor bile sasirmisti….Bende onlardan farklı olarak hergun 2 şişe bira ictigimi soyledim….

 9. Oktay Yılmaz diyor ki:

  Bir yan ağrım vardı, böbrek taşı ile ilgili videoları izliyordum. Yaklaşık 20 küsur video izledim hekimlerden, hiç birisinde de bira için demiyordu. İşin özü sıvı alımını artırmaktır ama bu tamamen su içmektir. Mesela suyun yerine çay içsem desem bile olmuyormuş çünkü içerdiği okalit mineralinden dolayı daha taş oluşumunu artırıyormuş siyah çay. Bira için dedi diyenler bence işine öyle geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir