Makalenin bilgileri koprulu kanyon tartışacak. koprulu kanyon hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Bir Doğa Harikası: Köprülü Kanyon makalesinde koprulu kanyon’yi One Of A Kind Bed & Breakfast ile açıklığa kavuşturalım.

koprulu kanyon ile ilgili bilgileri en ayrıntılı şekilde Bir Doğa Harikası: Köprülü Kanyon özetleyin

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesiyle, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için koprulu kanyon dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en eksiksiz değeri getirmeyi umuyoruz, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı içerikler koprulu kanyon

Antalya Köprülü Kanyon’u Gökyüzünden Keşfetmeye Ne dersiniz? Köprülü Kanyon, Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Beşkonak Mahallesi’nde yer almaktadır. Toros Dağları’ndan yükselen ve doğa harikası kanyonlardan geçen Köprüçay, Akdeniz’e dökülüyor. Köprülü Kanyon, Türkiye’nin en güzel doğal dinlenme alanlarından biridir ve kanyonun bulunduğu bölge geniş bir ormana sahiptir. Yaban hayatı açısından da oldukça zengin olan bu kanyonda ayrıca 12 km’lik rafting parkuru da bulunuyor. Köprüçay’ın su sıcaklığı yazın bile 15 derecenin altında kalabiliyor. Kanyon içerisinde Kapadokya’daki taş oluşumlarına benzer oluşumlar bulunmaktadır. Kanyon geçişi, bisiklet, tırmanma ve trekking gibi spor imkanları da burada mevcuttur. #BirDoğaHarikasi #KöprülüKanyon #Antalya #Kanyon #DoğalGüzellik #Doğa #Gezivlog #Seyahat Ediyorum #Seyahat —————————– ——————————————————————- —————– Akşam TV Youtube Kanalına Abone Olmak İçin : NESL-I TARİHİNİN TARİH GÜNÜNDE EFSANEVİ OLDUĞUNU KONUŞALIM GÖKCE DOKTORUNUZ GALAT-I MEŞHUR’U SÖYLÜYOR Akşam TV Yetkilisi Web Sitesi: Akşam TV Sosyal Medya Hesapları: Twitter: Instagram: Facebook: .

koprulu kanyon Hakkında Bilgilerle İlgili Görüntüler

Bir Doğa Harikası: Köprülü Kanyon
Bir Doğa Harikası: Köprülü Kanyon

Görüntülediğiniz Bir Doğa Harikası: Köprülü Kanyon hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, Ardından, One Of A Kind Bed & Breakfast ‘nin her gün yayınladığı diğer içeriği daha fazla okuyabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

koprulu kanyon ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Bir #Doğa #Harikası #Köprülü #Kanyon.

köprülü kanyon,bir doğa harikası,doğal güzellik,kanyon,antalya,doğa,gezivlog,geziyorum,seyahat.

Bir Doğa Harikası: Köprülü Kanyon.

koprulu kanyon.

koprulu kanyon bilgisiyle Oneofakindbnb sizin için güncellenen bilgiyle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast koprulu kanyon hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Geronimo1983 diyor ki:

  Serik ve Antalya’dan bahsetmişsiniz fakat köprülü kanyonun bulunduğu Beşkonak Mahallesi Manavgat’a aittir.

 2. Kenan K diyor ki:

  Bu güzel yaz günlerinin başlangıcında ülkenin birçok tarım bölgesinden kuraklık haberleri geliyor. Nasıl bundan yüzlerce yıl önce Romalılar su yolları yaptı ise, nasıl petrol borular ile ülkeri aşıyorsa ülkemizde denize akan yüzlerce nehir belirli bölgelerinde oluşturulacak gölet ve pompa sistemleri ile Anadolu nun kurak bölgelerine aktarılmalı.kuruyan göllere pompalanmalı. Allah güneş vermiş güneş paneli kuralım diye. Rüzgar vermiş elektrik üretelim diye. Dereler nehirler vermiş ekip biçelim üretelim diye. Bakalım diye degil ! ! !
  Saygılar . . . .

 3. Gezelim Görelim Ve Öğrenelim diyor ki:

  video kalıtenız cok kotü sız bırde benım cektıgım aynı vıdeo bende de var sız bırde ona bakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir