Bu makale, içeriğinde açıkça bingölün gezilecek yerleri bahseder. bingölün gezilecek yerleri hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Bingöl Gezilecek Yerler (15 Yer) makalesinde bingölün gezilecek yerleri’yi analiz edelim.

Yakın zamanda güncellenen Bingöl Gezilecek Yerler (15 Yer) içindeki bingölün gezilecek yerleri ile ilgili genel bilgiler

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, kendiniz için daha yararlı veriler için bingölün gezilecek yerleri dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en iyi bilgiyi getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

bingölün gezilecek yerleri ile ilgili içerik

Bir göller şehri olan Bingöl, rakımı ve arazisi nedeniyle doğal su kaynakları açısından oldukça zengindir. Bingöl gezilecek yerler listesi genel olarak doğal güzelliklerden oluşuyor. Videoda Bingöl’ün öne çıkan 15 turistik noktasını derledik. Yorumlarınızı bekliyoruz. 00:43 Sülbüs Dağı (Yayladere) 00:55 Şerafettin Dağları (Karlıova, Solhan) 01:06 Çır Şelalesi (Merkez) 01:17 Yüzen Adalar (Solhan) 01:29 Büyük Sülüklü Göl (Merkez) 01:40 Gerindal Gölü (Merkez) ) ) ) 01:51 Zağ Mağarası (Solhan) 02:03 Buban Bacaları (Merkez) 02:14 Bingöl Ovası (Yayladere) 02:25 Yolçatı Kayak Merkezi (Merkez) 02:37 Haserek Kayak Merkezi (Merkez) 02:48 Kaplıcalar ( Merkez) 03:00 Kiğı Kalesi (Kiğı) 03:11 Balaban Bey Camii (Kiğı) 03:22 33 Şehitler Anıtı (Merkez) Detaylı bilgi için 👉🏻 ––––––––––––––––– ––––––––––– Tropical Traveler, Del. Creative Commons — Attribution-ShareAlike 3.0 Aktarılmamış — CC BY-SA 3.0 Ücretsiz İndirme / Akış: Ses Kitaplığı tarafından desteklenen müzik –––––––––– –––––––––––––– –––– 🎵 Parça Bilgisi: Başlık: Tropical Traveler, Del Genre and Mood: Dance & Electronic · Parlak ——— 🎧 Mevcut: Spotify: SoundCloud: iTunes: ——— 😊 Sanatçı ile iletişime geçin: delsound21@outlook.com – –––––––––––––––––––––––––– Birds by Scandinavianz Creative Commons — Atıf 3.0 Kaldır rted — CC BY 3.0 Ücretsiz İndirme / Akış: Ses Kitaplığı tarafından desteklenen müzik –––––––––––––––––––––––––– 🎵 Parça Bilgisi: Başlık: Kuşlar Scandinavianz Tür ve Ruh Hali: Dans ve Elektronik + İlham Verici ——— 🎧 Mevcut: Spotify: iTunes: Deezer: YouTube: SoundCloud: Google Play: ——— 😊 Sanatçıyla iletişime geçin: thescandinavianz@gmail.com .

bingölün gezilecek yerleri içeriği ile ilgili bazı görüntüler

Bingöl Gezilecek Yerler (15 Yer)
Bingöl Gezilecek Yerler (15 Yer)

Okuduğunuz Bingöl Gezilecek Yerler (15 Yer) içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, oneofakindbnb.com ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer içeriği keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

bingölün gezilecek yerleri ile ilgili öneriler

#Bingöl #Gezilecek #Yerler #Yer.

Tatil,Gezi,Seyahat,Travel,Tatil Ana.

Bingöl Gezilecek Yerler (15 Yer).

bingölün gezilecek yerleri.

bingölün gezilecek yerleri hakkındaki bilgilerle One Of A Kind Bed & Breakfast güncellemeleri, size daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Oneofakindbnb bingölün gezilecek yerleri hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Sevgi Ödemiş diyor ki:

  Teşekkürler Umut ALİ
  Tarihî yerlerimiz çok sahipsiz Şeytan dağı
  Seyit Kasım hazretleri
  Hangi birini yasak ki
  Birde turistlerin uğrayacağı
  Mekân haline getirilse ne desen melmeketimin insanı
  Yoksulluğu bahane eder oldular elle verseler neler olmazki millet bir 🌲🌲🌲 Ağaç dikmek için Ankara'ya toplanıp Yayan yürüyüş yapıyor çöplüğü saray yapıyor 😪😥🙋

 2. Rabia Kacar diyor ki:

  Bingöllü değilim ama 2 yıl orda yaşadım. Videodaki birçok yere gittim. Gayet güzel ancak turizm açısından geliştirilmesi gerekiyor. Emeğinize sağlık.

 3. Şaban Keskin diyor ki:

  1999 da orda 7 ay askerlik yaptım her yerini gezdim çok güzel yerler heleki köyler dağları yaylalar i cennet

 4. umut ali diyor ki:

  Bingöl de gezilecek yerler çok ama turizm potansiyeline uygun hale getirilmesi gerekiyor. Video da yoktur ama nice güzel yerlerimiz vardır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir