Makalenin bilgileri ünlü makarna restoranları tartışacak. ünlü makarna restoranları ile ilgileniyorsanız, bu BEŞİKTAŞ’TA YEMENİZ GEREKEN ŞEYLER! #bunutatmanlazım makalesinde One Of A Kind Bed & Breakfast ile ünlü makarna restoranları hakkında bilgi edinelim.

BEŞİKTAŞ’TA YEMENİZ GEREKEN ŞEYLER! #bunutatmanlazım içindeki ünlü makarna restoranları ile ilgili bilgilerin en doğru şekilde özeti

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesiyle, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için ünlü makarna restoranları dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiyi sağlama arzusuyla, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

ünlü makarna restoranları ile ilgili birkaç açıklama

Selamlar bu videomuzda Beşiktaş’ta gitmeniz gerektiğini düşündüğümüz yerleri gezdik ve sizler için yorumladık. Bakalım Beşiktaş’ta #bunutatmanlazım dediğimiz yerler nereler? Mendel’s: Akali: 7-8 Hasanpaşa: Kafadaroğlu Baklava-Börek Instagram ► TikTok ► Müzik kitaplığımız – Snapmuse ► Bu kanalda çok eğlenceli videolar var: ► Yap: .

ünlü makarna restoranları konusuyla ilgili fotoğraflar

BEŞİKTAŞ’TA YEMENİZ GEREKEN ŞEYLER! #bunutatmanlazım
BEŞİKTAŞ’TA YEMENİZ GEREKEN ŞEYLER! #bunutatmanlazım

Okuduğunuz BEŞİKTAŞ’TA YEMENİZ GEREKEN ŞEYLER! #bunutatmanlazım hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, O zaman One Of A Kind Bed & Breakfast her gün hemen aşağıda yayınlayan diğer makaleleri keşfedebilirsiniz.

Burayı tıklayın

ünlü makarna restoranları ile ilgili birkaç öneri

#BEŞİKTAŞTA #YEMENİZ #GEREKEN #ŞEYLER #bunutatmanlazım.

ohadiyorum,oha diyorum,yemek videosu,yapyap,mediakraft,melih abuaf,eğlenceli video,challenge.

BEŞİKTAŞ’TA YEMENİZ GEREKEN ŞEYLER! #bunutatmanlazım.

ünlü makarna restoranları.

ünlü makarna restoranları bilgisiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın ünlü makarna restoranları içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Ahmet Çakır diyor ki:

  Aslında şeyma iyidir, tatlıcıdır, muhabetti de fena değildir. Ama Ceyda gibi davranmaya başlayınca izlenmiyor, hemen kapatasın geliyor, çok cringe. Sadece bu video için değil hepsi için hemen hemen tüm videoları için diyorum.

 2. HİK diyor ki:

  Yedi sekiz gurmeler tarafından kabul görmüş ve yerel halk tarafından çok sevilmiş kuşak usulü devam eden bir yer tamamlazım demediginiz için çok şaşırdım ama genel olarak videolarınızda yemeksepeti gibi uygulamalardan sipariş verdiğiniz için ağız tadinizin tam uyusmadigina karar verdim . Ayrıca şevval gayet sempatik bir insan sadece diğer kişiler daha baskın durduğu için pasif gözüküyor. Bence şevvalin ana oyunculardan olduğu bir iki video çekerseniz benim gibi düşünmeyen izleyicilerede sempatik gözükücektir.

 3. Edra Bbr diyor ki:

  Bence Şevval gayet iyi birisi ve ben gerginlik falan göremedim videoda, çok fazla ön yargılısınız kıza karşı

 4. Günışığı Kütüphanesi diyor ki:

  cidden çok özensiz bir video olmuş ne yaptığınızı kendiniz bile bilmiyorsunuz kanalınızı ve sizi çok seviyorum fakat özenilmemiş videolar izlemek üzüyor

 5. Sude Gökpınar diyor ki:

  Şevval'in üzülmesini istemem ama videolar hiç güzel olmuyor girdiğinden beri. Bence ekibi bozmayın, tadı kaçıyor yavaş yavaş

 6. Eymen Fırat diyor ki:

  Şevval yerine emre gelsin çünkü başkanda Şevval gelince yüzde 50 gidiyo gibi oldu ve emre bu boşluğu doldurur

 7. Reyhan Sudem ŞIVGIN diyor ki:

  şeyma ve şevval bence videonun seviyesini düşürüyosunuz ve acaba oha diyorum olarak çok mu noluyo ya kanalını izliyosunuz git gidr ona benzemeye başladınız yazılır şeymanın yapmaya çalıştığı(ama yapamadığı)espriler birde şeyma ingilizce konuşmaya çalışırken çok itici oluyosun bence buna bir son verin ve şevval yüzünden başkanı dışlamayalım lütfen ŞEVVAL KANALA SADECE KONUK OL KALICI OLMA . şeyma ve şevval lütfen BOŞ yapmayın okay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir