Makalenin bilgileri votkanın içinde ne var etrafında dönecektir. votkanın içinde ne var’yi arıyorsanız, bu Ben Fero – Babafingo [Official Video] makalesinde votkanın içinde ne var’yi keşfedelim.

Ben Fero – Babafingo [Official Video] içinde votkanın içinde ne var ile ilgili en ayrıntılı bilgileri sentezleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için votkanın içinde ne var dışında bilgi ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en doğru bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı bilgiler votkanın içinde ne var

Söz: Ben Fero Müzik: Furkan Karakılıç Mix & Mastering: Can Volkan Yönetmen: Yaman Umut Bilir Görüntü: Harun Arslan Yönetmen Yardımcısı: Mete Okumuş Teknik Yönetmen: Ozan Bülbül İkinci Kamera: Batu Boris Bekler Yönetmen Yardımcısı: Mert Omay Yönetmen Yardımcısı: İsmail Bilir Yönetmen Asistan : Ahmet Erdil Drone : Ömer Gümüşer Kurgu : Silvyo Behmoaras & Osman Emre Çelik Vfx: Sevan Bedan Renk: Ercan Küçük Senaryo & Styling : Ben Fero Koro: Haydi çılgın yo, tamam tombala. Sabah reklam panosu, ben Fero King Kong Kimbo Ben deliyim dildo Boşver yapay penis Babafingo Çılgın yo (YEAH) bu bingo (Tamam) Hadi Billboard Ben Fero King Kong Ben deli çocuğum, adımı bil hoe Sal dildo Babafingo Verse: Amacımız bu değil baba ciddiyet falan kim sordun tamam, inip binin tabi ki param yetmiyor ben Badici öğleden sonraya kadar uyumam bakış açın dar, iyi eğlenceler, dokunma bana, ne yapmalıyım? Tamam dostum gönderdim iban (AL) Sigaram bile yok sana bir dal (HAYIR) Bana güvenenlerin kolları fidan (çöp) Önce bana bir bak sonra kendine gel Çapa gibi deliyim Dildo var boş ver Babafingo Çılgın yo (YEAH) bu bingo (Tamam) Hadi Billboard Ben Fero King Kong Ben deliyim oğlum, adımı biliyorum çapa Sal dildo babafingo var Ayet: Bu şans değil Çılgınca biz yaptık (LAN) Yattığın için olamaz ( HAYIR) Bir anımız var (EVET) Hızlı giriş tuzağına da bayılıyoruz (TAP) şehrimiz iz (MİR) Furkan ve Can Volkan patron (BOSS) Yap dediler meydan boş (İSTİHDAM) Kafamız rahat, her yer loş (Dimmer) Patron değiliz aslan gel kaç Koro: Haydi çıldır yo bu tamam bingo Bi sabah Billboard, Fero gibi deliyim King Kong Kimbo çapa Boş ver yapay penisim var babafingo deli yo (YEAH) bu bingo (OKEY) H ismi Billboard Ben Fero King Kong Ben deliyim oğlum, adımı bil çapa Sal yapay penis babafingo var.

Bazı görüntüler votkanın içinde ne var konusuyla ilgilidir

Ben Fero - Babafingo [Official Video]
Ben Fero – Babafingo [Official Video]

Görüntülediğiniz Ben Fero – Babafingo [Official Video] hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından, Oneofakindbnb her gün gönderilen daha fazla bilgi için hemen aşağıda

Daha fazlasını görün

votkanın içinde ne var ile ilgili anahtar kelimeler

#Ben #Fero #Babafingo #Official #Video.

ben fero,babafingo,babafingo ben fero,yeni albüm,orman kanunları,be nfero anneanne,ben fero annanesi,ben fero ankara tunalı,ben fero kimlerdensin,ben fero beat,vide klip,ben fero video klip,ben fero biraderim için,ben fero diskotek,ben fero onedio,3 2 1,bitir işi,bu rapim bitirici,nigga.

Ben Fero – Babafingo [Official Video].

votkanın içinde ne var.

votkanın içinde ne var hakkındaki bilgilerle oneofakindbnb.com ‘nin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com votkanın içinde ne var hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

  1. Machiavelli Thug Life diyor ki:

    Herzaman heryerde tek büyük Fenerbahçe Cumhuriyeti Türkiyedir Fenerbahçe 28 Şampiyonlu Fenerim benim 🇹🇷💛💙⭐⭐⭐⭐⭐

  2. yakup kosif diyor ki:

    Ülkenin güzel olduğu dönemlerdne bir tanesi ben feronun çıktığı zamanlar çok sene geçmemiş yakın zamanlar doları kuru fena değildi iyidi ülkede göçmen yoktu kendi yağımızda ülkece kavruluyorduk güzeldi o zamanlarda şimdiye bak

  3. Merve Alkaya diyor ki:

    🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🖕🖕🤬🖕🤬🤬🤬🖕🤬🤬😠😠😠😡😡👿👿👿👿👿🚭🚭🚭🚭🚭🚭🚭🚭🚭🚭🚭🚭 Mı lan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir