Makale içeriğinde seferihisar ücretsiz kamp alanları tartışacak. seferihisar ücretsiz kamp alanları hakkında bilgi ediniyorsanız, bu BEDAVA KAMP ALANI – DOĞANBEY SAKIZ AĞACI PLAJI – Karavan ve Kamp Serbest makalesinde seferihisar ücretsiz kamp alanları hakkında bilgi edinelim.

BEDAVA KAMP ALANI – DOĞANBEY SAKIZ AĞACI PLAJI – Karavan ve Kamp Serbest içindeki seferihisar ücretsiz kamp alanları ile ilgili genel bilgiler en doğru şekilde

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için daha yararlı veriler için seferihisar ücretsiz kamp alanları dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir seferihisar ücretsiz kamp alanları

Bom için üzgünüm, çok fazla rüzgar vardı. Seferihisar Belediyesi’ne bu güzel yer ve imkanlar için teşekkür ediyorum. Abone olmayı ve beğenmeyi unutmayın arkadaşlar… Beğeni ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim… Youtube : Instagram : Facebook : #Karavan #Vanlife #Kamp #Motokaravan #Karavanlar #Kamp #Çadır #Doğa #Şelale #Göl #Gölet #Baraj #Dağ #IvecoKaravan #MobilHayat @Seferihisar Belediyesi .

Bazı resimler seferihisar ücretsiz kamp alanları hakkındaki bilgilerle ilgilidir

BEDAVA KAMP ALANI - DOĞANBEY SAKIZ AĞACI PLAJI - Karavan ve Kamp Serbest
BEDAVA KAMP ALANI – DOĞANBEY SAKIZ AĞACI PLAJI – Karavan ve Kamp Serbest

Görüntülediğiniz BEDAVA KAMP ALANI – DOĞANBEY SAKIZ AĞACI PLAJI – Karavan ve Kamp Serbest hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Ardından One Of A Kind Bed & Breakfast her gün aşağıda yayınlanan daha fazla içeriği okuyabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

seferihisar ücretsiz kamp alanları ile ilgili öneriler

#BEDAVA #KAMP #ALANI #DOĞANBEY #SAKIZ #AĞACI #PLAJI #Karavan #Kamp #Serbest.

Seferihisar,Bedava Kamp,Kamp Alanları,Sakız Ağacı Plajı,Sakızağacı,Karavan,Karavan Hayatı,Mobil Hayat,Karavanda Yaşam,Karavanda Yolculuk,Karavanda Seyahat,Karavanda Güvenlik,Iveco Karavan,Iveco M23 Karavan,Mobil Karavan,Motokaravan,Karavan Turu,Dağ Kampı,Kamp Karavan,Gizli Cennet,Saklı Cennet,Orman Kampı,Karavanla Doğa Kampı,Seyyah,Karavan Kampı,Karavan Yapımı,Karavan Maliyeti,Vanlife,Doğa,Travel,Çekme Karavan,Kamp Yerleri,Doğada Yaşam,Gezi,Tur.

BEDAVA KAMP ALANI – DOĞANBEY SAKIZ AĞACI PLAJI – Karavan ve Kamp Serbest.

seferihisar ücretsiz kamp alanları.

seferihisar ücretsiz kamp alanları bilgisiyle oneofakindbnb.com sizin için güncellenen bilgiyle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın seferihisar ücretsiz kamp alanları içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Lokman Demirci diyor ki:

  Merhaba Arkadaşlar,
  Hafta sonu İzmir Doğanbey, Sakızağacı mevkiine karavanımız ile kamp yapmak için gittik.
  Jandarma ve zabıta eşliğinde karavan ve çadırları kaldırdılar, kaldırmayanlara ise cezai işlem yapıldı. 587 TL.
  Bir Karavan kullanıcısı olarak gittiğim yerde gözlemlediğim; denize paralel olarak park edilmiş karavanlar, özel demir profil yada kalas, beş-on ağaç vb. parçalar ile kurulmuş karavan önü kocaman sabit çadır ve gölgelikler içinde salıncak ile sallanan bile vardı. Burada tente falan demiyorum, tente masum kalır çünkü ve hatta bu çadırların etrafına çiçek diken domates, biber eken bile gördüm. Hatta bir tanesi bildiğiniz konteyner tarzı bir şey koymuştu, yürümediği için çekici ile götürdü. Şimdi bu durumda, halka açık bir alanda bir sezonu hatta yılları komple geçirmek doğru mu? Halka açık yerler sürekli olarak işgal edilemez. Bu yetmezmiş gibi bir de kendi malı gibi çiçek sebze yetiştirmek, bunu da halk plajındaki duş suyundan sulamak, karavanın bulunduğu alanı çevirmek ne kadar doğru? Ayrıca bu sular hayrat değil, amacı dışında kullanamazsınız. Size soruyorum:
  Karavancılar olarak biz böyle yaptıkça daha çok yer yasaklanacağı bariz değil mi? Bunu yapan birine gidip yaptığın yanlış desen sana bir sürü mazeret uyduruyor. Kurunun yanında yaş da yanıyor. Maalesef camia olarak buna bir çözüm bulmamız gerekiyor. Kuralına uygun davranmayan, engelli yerine park edenleri nasıl paylaşıyorsak bunları da paylaşalım ve gördüğümüzde uyaralım. Çünkü uyarmazsak, sessiz kalırsak bizleri de sıkıntılı günler bekliyor olacak. Karavan özgürlük olabilir ancak uyulması gereken kurallar ve sağduyulu olunması gereken konular var. Yapılan yanlışlara kişisel bir mazeretle belki siz günü kurtardınız, ancak işletme sahipleri ya da oranın yerleşik halkı bu yanlışları neredeyse her gün görüyor ve yetkili mercilere şikâyet ediyor. Bu sefer de sizden sonra gelenler için ya da bir sonraki sefer sizler için yeni yasaklar çıkıyor. Evet, karavan özgürlük ancak bu özgürlüğü belirli kurallar içerisinde idame ettiremezsek parça parça elimizden alınır. Toplum bilinci oluşturmak zorundayız. Başka çaremiz yok diye düşünüyorum.

  Saygılarımla.

 2. Şenay Abay diyor ki:

  Plaj deniz yer güzel harika ama sadece tek sorun belediyenin halk kampı ama esir kampı gibi babasının yada kendi yeri gibi birkaç kendini bilmeye karavancı var herkese karışıyor belediyenin temizlik işleri süper herşey superde ar konutları çadırcı ve günü birlik gelen kişileri hor goruyorlar

 3. Özcan EROĞLU diyor ki:

  Genç, Gümüldür'de tamircim vardı çok gittim. Çok güzel plaj gerçekten. Tanıtım çok güzel yapmışsın👍16 Haziran'da Urla'da olacağım. 17 Haziran Karne töreni var. Yakınız yani… Selamlar… 😊🙋‍♂

 4. Necmiye Yayla diyor ki:

  Hocam bizim memlekete gitmişsin çok güzeldir oraları orada Kalsaydınız Keşke daha Urla'ya gidin çeşmealtı'na iskeleye zeytinle Seferihisar'dan Urla yoluna geçebilirsiniz yukarıya mordoğan'a kadar gidebilirsiniz sağlıkla kalın şansınız bol olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir