Bu makale içeriğinde bargilya otel hakkında konuşacak. bargilya otel hakkında bilgi ediniyorsanız, bu BARGİLYA TUZLA SULAK ALANI makalesinde oneofakindbnb ile bargilya otel’yi analiz edelim.

BARGİLYA TUZLA SULAK ALANI içindeki bargilya otel ile ilgili içeriğe en doğru genel bakış

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için bargilya otel dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

bargilya otel ile ilgili içerik

Türkiye’de varlığını sürdüren ender lagünlerden biri olan Tuzla Sulak Alanı, mitolojik adıyla Bargilya olarak bilinen Milas’ın Boğaziçi Köyü’nde bulunuyor. Sulak alan, kış ve yaz aylarında 200 farklı kuş türüne ev sahipliği yapmaktadır. Eylül ayında daha sıcak yerlere göç eden kuşların yerini Ekim ayında kışa gelen binlerce flamingo, pelikan, farklı türde ördek, gri ve ak balıkçıl ve daha birçok göçmen kuş türü alıyor. Bölge, zengin habitatıyla sadece kuşlar için değil, vahşi hayvanlar ve balıkçılıkla geçinen insanlar için de eşsiz bir yaşam alanı sunuyor. 2001 yılında IBA (Önemli Kuş Alanı) tarafından dünya çapında önemli bir kuş alanı olarak belirlenmiş ve 2004 yılında Ulusal Sulak Alan Komisyonu tarafından koruma altına alınmıştır. Bargilya Tuzlası, yeraltı sularını toplayarak kirli suları temizler ve biyolojik açıdan çok önemli bir karbon yutağıdır. iklim.

bargilya otel içeriği ile ilgili bazı resimler

BARGİLYA TUZLA SULAK ALANI
BARGİLYA TUZLA SULAK ALANI

Görüntülediğiniz BARGİLYA TUZLA SULAK ALANI hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, Sonra oneofakindbnb.com her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer bilgileri keşfedebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

bargilya otel ile ilgili birkaç anahtar kelime

#BARGİLYA #TUZLA #SULAK #ALANI.

[vid_tags].

BARGİLYA TUZLA SULAK ALANI.

bargilya otel.

bargilya otel bilgisiyle Oneofakindbnb ‘ın size verdiği bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com ‘nin bargilya otel içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

BARGİLYA TUZLA SULAK ALANI | bargilya otel hakkında genel bilgiler en doğru olanıdır” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir