tekne balık avı bu makalede açıklığa kavuşturulacaktır. tekne balık avı ile ilgileniyorsanız, bu Balıklar Coştu Maşallah! Tekne Avlari için Takımlar, Yemler ve Taktikler makalesinde oneofakindbnb ile tekne balık avı’yi tartışalım.

tekne balık avı hakkında genel bilgiler en ayrıntılı Balıklar Coştu Maşallah! Tekne Avlari için Takımlar, Yemler ve Taktikler

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için tekne balık avı dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en eksiksiz değere katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bilgiler tekne balık avı

Arkadaşlar tekneden nasıl avlanır? Bu hafta amatör arkadaşlar için yeni tekniklerden bahsettik. Ayrıca özel bir yem yapma tekniğini de gösterdik. Özellikle Coral FAngri avında uygulayabilirsiniz. Daha fazla ayrıntı videoda. İyi seyirler… Facebook Sayfamız; .

tekne balık avı konusuyla ilgili fotoğraflar

Balıklar Coştu Maşallah! Tekne Avlari için Takımlar, Yemler ve Taktikler

Okuduğunuz Balıklar Coştu Maşallah! Tekne Avlari için Takımlar, Yemler ve Taktikler hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, O zaman oneofakindbnb.com her gün aşağıda yayınlanan diğer konuları keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını görün

tekne balık avı ile ilgili birkaç öneri

#Balıklar #Coştu #Maşallah #Tekne #Avlari #için #Takımlar #Yemler #Taktikler.

Avlak Yeri,Mera,Balık Avı,Olta,fangri,mercan,red fish,tekneden balık avı teknikleri,tekne avları,balık,avı,fish,fishing,boat,çeşme,ıldır,karareis.

Balıklar Coştu Maşallah! Tekne Avlari için Takımlar, Yemler ve Taktikler.

tekne balık avı.

tekne balık avı hakkındaki bilgilerle oneofakindbnb.com ‘ın size verdiği bilgilerle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast tekne balık avı hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. ismail kütük diyor ki:

  Dakika 4 deki arkadaşın dediği çok doğru… Akşam eve gidince fırça yiyen tek ben değilmişğm😂😂😂

 2. Sör-Serdar diyor ki:

  💓💓💙💚 MA—-ŞAL—LAHHHHHH💚💙💓💓Şekerli lokumlara tikkat😁—Orçun kardeşime ve ekibine sevgiler💖💖😊👌😘

 3. BG PARKOUR diyor ki:

  Abi balık geldiğinde oltayı havaya kaldır olta balıkı sıkıştırır ben o taktikle 2 tane 15 cm lik balık yakaladım

 4. ED77 diyor ki:

  Süpersiniz hepinizde kucak dolusu selamlar sevgiler güzel candan insanlar iyi ki varsınız Allah neşenizi nasibinizi her daim bol versin amiiiiin

 5. AYTAC ÖZKAN diyor ki:

  Selamün aleyküm dedikmi gençler.
  Ööözgürsün Baliktaysan Aynayı gööörürsün.
  Ööözgürsün Baliktaysan hürsün.
  Basan basana baliklar ve çekim süper.
  Tebrikler müdür.⚓⚓⚓👍

 6. Mehmet Oguz diyor ki:

  Recai başkan senin ve arkadaşlarının hepinizin emeğine sağlık. Bizlere sanal da olsa balık tutma ve denizde olma özgürlüğünü doya doya yaşatıyorsunuz. Sağolun var olun. Neşeniz hiç eksilmesin.
  Not: Kabul ederseniz küçük bir eleştiri. Balığı aldıktan sonra iğne ağzındayken videoya çekmek için çok uzun süre bekletmeden en kısa sürede iğneyi balığın ağzından çıkarıp kovaya ya da livara attıktan sonra videoya çekerseniz daha iyi olur.

 7. Mahmut diyor ki:

  10 gündür yeni bir dükkan aldik sabah acarken sizin ileyiz aksam kapatirken sizinleyiz Basariniz dayim olsun kismetiniz bol herzaman Rast gelsin Bütün Kaptanlara selamlar Allah yar ve Yardimciniz olsun.

 8. Hakan Ayten diyor ki:

  Rast gelmiş başkan keyifli ve çeşitli bi av olmuş. ekipte kenardan olta atıyorum sanki. Video eski ama keyifli emeğine sağlık başkan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir