Bu makalenin içeriği, özlüce levrek ile ilgili açıklama bilgilerini güncelleyecektir. özlüce levrek hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Balık Çiftliğimizde Bir Gün. (Hasat Var!) makalesinde oneofakindbnb.com ile özlüce levrek konusunu tartışalım.

Balık Çiftliğimizde Bir Gün. (Hasat Var!) içindeki özlüce levrek hakkında genel bilgiler en doğru olanıdır

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için özlüce levrek dışında bilgi ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değere katkıda bulunmayı umuyoruz, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

Konuyla ilgili bilgiler özlüce levrek

Herkese merhaba, uzun zamandır görüşmüyorum, biliyorum. Beni Instagram’dan (@iremmuhtaroglu) takip edenlerin bildiği üzere bu yaz çiftliğimizde çalışmaya başladım. Yaz sonunda öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için bir vlog hazırladım. Bu videoda pandemi döneminde gıda tüketiminin insan bağışıklığına etkisinin farkındalığı üzerine sürdürülebilir üretim modelimizi sizlerle paylaşıyorum. Gelecekte tarım ve su ürünleri sektörlerinin önemini anlamak ve bu alanlara daha fazla devlet desteği sağlamak umuduyla videomu beğenip paylaşacağınızı umuyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. 🙂 Saygılarımla, iyi seyirler. Videoyu çekmeme yardımcı olan çok değerli arkadaşım Can Daniel Ricketts’a teşekkür ederim. Onu da bu platformda görmeyi umuyorum. .

özlüce levrek konusuyla ilgili bazı görüntüler

Balık Çiftliğimizde Bir Gün. (Hasat Var!)
Balık Çiftliğimizde Bir Gün. (Hasat Var!)

Okuduğunuz Balık Çiftliğimizde Bir Gün. (Hasat Var!) hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, Ardından Oneofakindbnb her gün yayınladığı diğer bilgileri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

özlüce levrek ile ilgili birkaç öneri

#Balık #Çiftliğimizde #Bir #Gün #Hasat #Var.

su ürünleri,balıkçılık,balık hasadı,akvatek,akua kültür,aquaculture,balık çiftliği,vlog,vlogger,levrek hasadı,4/6 balık,hasat,tarım ve su ürünleri,eğitici vlog.

Balık Çiftliğimizde Bir Gün. (Hasat Var!).

özlüce levrek.

özlüce levrek hakkındaki bilgilerle Oneofakindbnb güncellemeleri, size daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. özlüce levrekOne Of A Kind Bed & Breakfast hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Bilir Kişi diyor ki:

  Bir organik balıklar kaldı ona da hızla el atarak bize dayatacaklar. Kesinlikle cift li başlıklarına son verilmesi gelecek nesil için hayır diyoruz

 2. Nurlan Huseynzade diyor ki:

  MasAllah.Allah bereket versin.Ayrica cok guzel anlatim yapdiniz.Bilmeyen insanlari bilgilendirdiniz.tesekkurler.Emeyinize saglik

 3. BALIK İŞLERİ diyor ki:

  Merhaba güzel br video olmuş teşekkürler, kafelerin patlama yırtılöa olasılığı nedir acaba ağlar hangi malzemeden yapılıyor

 4. Elvis Adalsteinn diyor ki:

  bildiğim kadarıyla balıklar hiç dondurulmuyor çünkü sizden aldığımız balıkları tekrardan rahatlıkla dondurucuya atabiliyoruz videonun heyecanıyla yanlış söylemiş olabilir misin

 5. Spearfishing Kenan Kurt diyor ki:

  İşin pembe tablosunu bu kardeşimizden izledik… Bir de diğer boyutları var onları da kısaca ben size anlatayım.. Denizin berrak olmasından çok puslu ve genelde bulanık olmasına sebep olan etkenlerden biridir bu çiftlikler. Denizi tamamen, suni yani doğal olmayan üretim balıklarını yetiştirmek için ticari bir mekân gibi görenler… Bu sebepten denizin dibinde türlü türlü atıkları dalış esnasında görebilirsiniz. Yemleri taşıdıkları o koca çuvallar,işçi eldivenleri,halat parçaları,havuzların ağ parçaları,irili ufaklı çuvala benzer atıklar… Ha bir de kuluçka hane dedikleri işletmeden denize uzanan denizin dibinde metrelerce giden borular.. Bu boruların tahliye yaptığı çıkışlardan her türlü pislik denize salınıyor. Yüksek maliyetli ve sermayeli işler olduğu için bir de bölgeyi sahiplenmeleri var. Çiftliğin olduğu yerde iskeleler var legal mi o da belli değil.. Fakat tabelalar asmışlar oltayla balık avlamak dalarak zıpkınla balık avlamak yasak diye.. Bu yasağı kime danışarak koymuşlar o da meçhul. Yani kısacası denize verilen zarar,kıyılara uygulanan buranın sahibi biziz gibi bir takım kafana göre olaylardan hariç e tabi faydaları da yok değil balık ticaretine katkıda bulunuyorlar. 🙂

 6. fatih görgü diyor ki:

  Sanayi dalgıçlığı bölümü öğrencisi olarak size mail attım sanayi dalgıçlarının en çok çalıştığı yerden olan balık çiftlikleri konusunda bilgi edinmek istedim ancak cevap vermediniz. Bilgilendirirseniz sevirim.

 7. İbrahim Doğru diyor ki:

  Merhaba İrem bende balık yetiştirmeye çalışıyorum 25 kiloluk yemi kaç TL ye veriyorsunuz üretiğiniz yemden satıyormusunuz. yem çok pahalı. 325 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir