Bu makalenin konusu bursa romantik hakkında olacak. Ben Sana Çok Aşığım!❤️🥰 makalesinde bursa romantik konusunu tartışalım.

bursa romantik ile ilgili genel bilgiler en ayrıntılı Baba

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, kendiniz için daha fazla veri için bursa romantik dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

bursa romantik ile ilgili birkaç açıklama

Bu dizi ve daha fazlası puhutv’da → Baba’nın Kanalına Abone Olmak → Twitter’da Takip Edin → Facebook’ta Takip Edin → Instagram’da Takip Edin→ Saruhanlı ailesi Ödemiş’te mütevazı bir aile apartmanında birlikte yaşıyordu. geleneklerine bağlı bir hayat yaşayan büyük bir aile… Ailenin reisi Emin Saruhanlı; Aile değerlerine bağlı, özverili, özverili bir baba ve otoriter bir baba… Emin’in en küçük oğlu Kadir Saruhanlı’nın bayram ziyareti için eve dönüşü, baba oğul arasında eski defterlerin açılmasına neden olur. Bir uçak kazası Saruhanlı ailesinin kaderini tamamen değiştirir. Saruhanlı ailesinin zorluklarla dolu yeni hayatı başlarken Emin, ailesini korumak için hayatının en büyük sınavıyla karşı karşıya kalır. Yapımcı: Ay Yapım Yapımcı: Kerem Çatay Öykü: Gökhan Horzum, Ekin Atalar Senaryo: Ekin Atalar Yönetmen: Çağrı Bayrak GAMERS Haluk Bilginer Tolga Sarıtaş Ayda Aksel Beril Pozam Özge Yağız Hakan Kurtaş Deniz Hamzaoğlu Taner Rumeli Bihter Dinçel Cem Uslu Zeynep Tuğ Bayat Özge Özacar Oktay Çubuk Sedef Akalın Damlasu İkizoğlu #Baba .

bursa romantik konusuyla ilgili bazı resimler

Baba | Ben Sana Çok Aşığım!❤️🥰
Baba | Ben Sana Çok Aşığım!❤️🥰

Öğrendiğiniz Baba , Ardından, oneofakindbnb.com her gün yayınlanan diğer içeriği hemen aşağıda arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

bursa romantik ile ilgili birkaç öneri

#Baba #Ben #Sana #Çok #Aşığım.

Baba,Baba Dizi,Baba dizisi izle,Baba show tv,Baba 1. Bölüm,Baba Tanıtım,Baba Fragman,Haluk Bilginer,Tolga Sarıtaş,Show TV,Ay Yapım,والد مسلسل,الآب مسلسل,الآب,والد,أبي,مسلسل أبي,Papá,Papá Series Turcas,Papá Novelas Turcas,Father,Godfather,The Godfather,Father Turkish Series,отец,халюк бильгинер,puhutv,مسلسل أبي الحلقة.

Baba | Ben Sana Çok Aşığım!❤️🥰.

bursa romantik.

bursa romantik hakkındaki bilgilerle Oneofakindbnb güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Oneofakindbnb bursa romantik hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Bozena Porebska diyor ki:

  Przepiękny, wzruszający fragment🌸💗🌸💗🌸 nigdy się nie znudzi
  🔥Cudni ILHAN ❤️BÜŞRA 🔥 …I
  Wspaniała gra ÖZGE💎💎HAKANA❣️

 2. Евгения Белоусова diyor ki:

  Мастерство Озге Ягыз растёт. Хакана вижу впервые. Очень трогательно, нежно. Сериал Баба очень нравится. Почему низкий рейтинг?

 3. Jan Conway diyor ki:

  I hope these two stay together, he truly loves her, and I hope Busra hangs in there, as he does have a few problems, passed on from his father, but the love of a good women can change that.

 4. Cosmicblackstar227 diyor ki:

  I have recently come across this series and I love these two characters. For ilhan to be so controlling, aggressive, alpha male doing business it's nice to see him gentle and understanding with the woman he loves. He didn't force her or eagerly push her to do anything. He was just happy to be with her. Love this scene

 5. Miha Mirela diyor ki:

  Chiat daca au trecut trei luni de la aceste imagini ,i mi transmiteti aceiasi emotie Tot respectul pretuirea si admiratia Va doresc un succes rasunator in sezonul doi 👍

 6. Ana Bradau diyor ki:

  Ozge se pretează la multe indecente pentru faima și bani dar asta nu e totul mai e și respectul fata de sine și persoana ta. Și mai ales ca ești în preajma căsătoriei cu cel pe care spui tu că-l iubești ceace ma îndoiesc după purtsrile tale din serialul Baba 00000

 7. Гузал Бахадировна diyor ki:

  Şiddet uygulamayarak , kırmadan dökmeden,incetmeden sevse olurmuş. Böyle bir sahneni bu kadar güzel uynayan öyincileri çok taşakurler👍👍👍

 8. Venera Kiyamova diyor ki:

  ОЗГЕША лапочка всегда любуюсь ею пусть у неё в жизни все сбудется! 💎⭐❤️👍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir