Bu makalenin bilgileri ayasofya müzesi içinde neler var ile ilgili olacaktır. ayasofya müzesi içinde neler var hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Ayasofya'nın Sırları – 1500 YILLIK TAPINAK makalesinde oneofakindbnb.com ile ayasofya müzesi içinde neler var’yi keşfedelim.

Ayasofya'nın Sırları – 1500 YILLIK TAPINAK içindeki ayasofya müzesi içinde neler var ile ilgili en ayrıntılı bilgileri kapsar

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için ayasofya müzesi içinde neler var dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

ayasofya müzesi içinde neler var ile ilgili birkaç açıklama

Ayasofya… Anlamı; kutsal bilgelik. 2 büyük inanca 1500 yıl boyunca hiç yıkılmadan hizmet etti ama hala o kadar çok bilinmeyen yönleri var ki her araştırma insanı biraz daha meraklandırıyor. İzlemenin keyfini çıkarın. Bu video ile ilgili konuları içeren diğer videolarım; 400 Yıllık Tarikat – Amish : Dünyayı Değiştiren Adamlar – Vikingler : Tarihin En Güçlü Adamı – Cengiz Han : Merhaba ben Engin, umarım kanalımda iyi vakit geçirirsiniz. Öğrenmek, okumak, araştırmak ve insanlarla paylaşmak mantığıyla hareket ediyorum. Haftada iki kez sizler için düşündürücü, bilgilendirici, eğitici ve akıcı videolar yayınlanmaktadır. Abone olmayı ve benimle kalmayı unutmayın. Müzik : .

ayasofya müzesi içinde neler var içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

Ayasofya'nın Sırları - 1500 YILLIK TAPINAK
Ayasofya'nın Sırları – 1500 YILLIK TAPINAK

Okuduğunuz Ayasofya'nın Sırları – 1500 YILLIK TAPINAK hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Sonra oneofakindbnb.com her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer bilgileri keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını görün

ayasofya müzesi içinde neler var ile ilgili bazı öneriler

#Ayasofya39nın #Sırları #YILLIK #TAPINAK.

ayasofya,istanbul,hakkında bilgi,ilginç bilgiler,tarih,istanbul’un fethi,fatih sultan mehmet,ayasofya nın sırları,yeraltı şehirleri,yeraltı tünelleri,ayasofya müzesi,camii,tarihi,içi,ezan,bilinmeyenleri,belgesel,tarih belgeseli,ayasofya belgeseli,dan brown,kutsal kase,da vinci,isa peygamber,meryem ana,ilginç,evliya çelebi,osmanlı,bizans,tapınak,ley hatları,mimari,sanat.

Ayasofya'nın Sırları – 1500 YILLIK TAPINAK.

ayasofya müzesi içinde neler var.

ayasofya müzesi içinde neler var bilgisiyle Oneofakindbnb ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com ‘nin ayasofya müzesi içinde neler var içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. nafiz şenyer diyor ki:

  ZAMAN TÜM CANLILAR İÇİNDE AYNI HAYATTA İŞLER NAKUR NAMKUR İNTERNET YAYIN AĞI DÖNER ZEUS MARDUK MAZDA YEHOVA RA YAHVE NAFİZ ŞENYER BEN NEYSEM O YUM ELOHİM ALLAH TANRI HZ.İSA 17 MAYIS 1991 İZMİR AYDINLANMIŞLAR NAFİZ ÇALIŞTIR ŞENYER NAFİZ KURKULLAN ŞENYER TÜM CANLILARIN KONUŞ NUTUK RUHLARINI KENDİLERİNE DÖNDÜRMELERİDİR AVRUPA BİRLİĞİ KUTSAL RUH AMERİKA RUHUN DNASI MELEKUT EVREN EVRİM EVKA4 GİRİT SİYON BORNOVA HZ.MUSA YUNANİSTAN İSRAİL JAPONYA ÇİN HUN

 2. Gönül yorgunu diyor ki:

  ayasofyanın son kubbesi kanuninin oğlu 2.selimin emriyle mimar Sinan tarafından yapılmıştır…bugün gördüğümüz kubbe, duvar dayanakları ve iki minare mimar Sinan eseridir

 3. Onur Umay diyor ki:

  Ayasofyayi yaptıran kafir kuralın mezarı …tünellerin biri topkapiya dayanıyor ve top kapıda suyun altındaki temellerin için de kuralın ruhu şimdiki adıyla dabbetul arzdır ve şuan dabbetul arz hayatta olup.
  O pis ruhu 8nsanligi hem hastalık hemde zulmü ile yok etmeye çalışmaktadır ki mehdi resul ve askerleri müminleri olmasa darbenin gücü dünyaya yok etmeye yetrdi

 4. mom angel diyor ki:

  Video 3sene önceye aid,şimdi cami diye açıldı,sorum o ki izn varmı istediyi zaman girilmesine?varsa fiyatı ne kadar?ibadet içinmi yoksa muze gibimi gire biliyorsun?
  Cok teşekkurler video için)

 5. Berat kolukışaoglu diyor ki:

  Fatih şultan mehmedin parmagıyla ayaşofyayı kıbleye çevirdigini niye göştermedin gittiyşeniz bakın derim Fatih şultan meh medin parma gının izi var mermerde

 6. Selvi Turhan diyor ki:

  Su ruhsuzluga bak ülkenin 98% i görmeye gitmemis böyle öküzlük görmedim yabancilar kiymet bilir onlar gitsin görsün

 7. Emel Kara diyor ki:

  Bir varmış bir yokmuş! Yeter da şişdik artık masallar dinlemekten!
  Ya çok değil birkaç asır önce, elektrik santrali olarak inşa edilen bu yapıların işlevi resmen tarihden silindi, unutturuldu!
  Ama gerçeklerin bir huyu var ki er yada geç ortaya çıkıyor !

 8. uzunsukru61 diyor ki:

  "bu kahraman milletin ebedî bir medar-ı şerefi ve Kur’an ve cihad hizmetinde dünyada pırlanta gibi pek büyük bir nişanı ve kılınçlarının pek büyük ve antika bir yadigârı olan Ayasofya Câmii’ni puthaneye ve Meşihat Dairesini kızların lisesine çeviren bir adamı sevmemek bir suç olması imkânı var mı?.."
  SAİD NURSİ

 9. Ümit İbiş diyor ki:

  Sürekli olarak fotoğrafını gösterdiğin adam kim işlemedeki hangi taraftan bakarsak bakalım bize bakan kişiye benzeten sadece benmiyim ?

 10. Keziban Koç diyor ki:

  BU video 10 dk değil 100 dk bile olsa idi videonun sonundaki o 10 saniyelik kelime bizim en büyük utancimiz heralde bende İstanbul'a defalarca geldim ama 1 kere ayasofyaya girip ziyaret etmedim çok utandım valla bir söz varya herşeyden önce tarihimizi bilmemiz gerekir diye toplum olarak ne yazikki bu yetersiz bilgi bakiyesini yaşıyoruz eğitim şart 🧐🤷🏻‍♂️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir