ayasofya müzesi bu makalede ele alınacaktır. 1500 Yıllık Sırlar ve İlkler yazımızda ayasofya müzesi’yi One Of A Kind Bed & Breakfast ile birlikte inceleyelim.

1500 Yıllık Sırlar ve İlkler içindeki ayasofya müzesi ile ilgili bilgilerin en doğru şekilde özeti

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için ayasofya müzesi dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en doğru değeri katkıda bulunma arzusu ile, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

ayasofya müzesi ile ilgili bazı içerikler

Uzun zamandır özlemini çektiğimiz İstanbul’da güneşle tanışır tanışmaz kameramı kapıp kendimi sokaklara attım. İlk durağımız Karaköy’de açılan Federal Kahve Şirketi. Sam Çeviköz ile küçük bir kahve sohbetinin ardından varış noktası Ayasofya Müzesi. Ayasofya bazilikası ve daha sonra Ayasofya camii olan bu görkemli yapı, şimdi ziyaretçilerini Ayasofya müzesi olarak ağırlıyor. Ayasofya gezimizde tarihin ilklerini ve Ayasofya’nın gizemlerini konuşuyoruz. Osmanlı tarihinde monogramını mozaikten yaptıran ilk ve tek Osmanlı padişahı kimdir? Vikinglerin Ayasofya’da ne işi var? 👉🎁 Elitcar Rental’dan hediye çekirdek kahve paketi kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit, en sevdiğiniz kahve çeşidini “Gelin yeter…” diyerek aşağıdaki yorum bölümünde paylaşmanız yeterli. Kazananlar 15 Mart’ta Elitcar Rental’ın sosyal medya hesaplarında açıklanacak. Tüm kahve severlere şimdiden bol şans. 🤩 ————————— ►🎬ABONE OL: —————– – ——— ►☕ KAHVE YAPMAK İSTİYORSANIZ: ————————— ► ZİYARETLERİM: ► VLOGLARIM: ► İSTANBUL : ► AMERİKA : ————————— 👉 TAKİP ET 👈 ►🎬Youtube: ►📸 Instagram : ►📘 Facebook : — ————————– #Ayasofya #istanbul #Ayasofya .

Bazı resimler ayasofya müzesi konusuyla ilgilidir

Ayasofya Müzesi | 1500 Yıllık Sırlar ve İlkler
Ayasofya Müzesi | 1500 Yıllık Sırlar ve İlkler

Görüntülediğiniz Ayasofya Müzesi , Ardından oneofakindbnb.com Güncellemeyi hemen aşağıda daha fazla okuyabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

ayasofya müzesi ile ilgili birkaç öneri

#Ayasofya #Müzesi #Yıllık #Sırlar #İlkler.

mert sezer,ayasofya,ayasofya cami,ayasofya camii,cami,hagia sophia,yunan,ayasofya müzesi,ayasofya neden müze oldu,ayasofyanın tarihi,ayasofya içi,ayasofya gizemleri,tarih,ayasofya tarihi,ayasofya belgeseli,ayasofya ne zaman müze oldu,ayasofya pk,ayasofya neden açılmıyor,ayasofya ezan sesi,sultan abdülmecid,gezi vlog,istanbul,istanbul tarihi,vlog,gezilecek yerler,türkçe vlog,gezi,gezi videoları,gezi videoları türkçe,mert sezer vlog,turkey.

Ayasofya Müzesi | 1500 Yıllık Sırlar ve İlkler.

ayasofya müzesi.

ayasofya müzesi hakkındaki bilgilerle Oneofakindbnb güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Oneofakindbnb ayasofya müzesi hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. NL 58 diyor ki:

  Ayasofya Camii ve 54 müze İsrail destekçisi firmaya emanet edildi

  İçinde Ayasofya Camii'nin de bulunduğu 54 müze İsrail destekçisi firmaya emanet edildi.

  Kültür ve Turizm Bakanlığı Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü (DÖSİMM) tarafından Müze ve Örenyerlerinde bilet ve bilet ürünlerinin tasarımı geliştirilmesi ve satış kanallarının yönetimine ilişkin kiralama ihalesi 1 Mart 2018 Perşembe günü gerçekleşmişti.

  Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Müze ve Örenyerlerinden Topkapı Sarayı, Ayasofya, Topkapı Sarayı Harem Dairesi, İstanbul Arkeoloji, Türk ve İslam Eserleri, Pamukkale, Efes ve Göreme gibi Müze ve Örenyerlerinin de içinde bulunduğu 54 Müze ve Örenyeri için yapılan ihaleye 2 firma katılmıştı. Kanal 7’nin de bünyesinde bulunduğu Beyaz Holding’in Etkin Eğitim firması ve İsviçre kökenli Sicpa Turkey firması gerekli yeterlilikleri sağlayarak açık artırmaya katılma hakkı kazanmıştı.

  9 YIL BOYUNCA İŞLETECEK

  O dönem yapılan açık artırma neticesinde en yüksek teklifi (3.907.000.000,00 TL) veren Sicpa Turkey firması ihaleyi kazanmıştı ve 9 yıl boyunca Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan Müze ve Örenyerleri gişelerini işletme hakkını kazanmış oldu. Etkin Eğitim firması da vermiş olduğu 3.860.000.000,00 TL teklifle az farkla ikinci olmuştu.

  KUTSAL EMANETLERDEN DE SORUMLU OLACAK

  Söz konusu şirket Topkapı Sarayı içinde bulunan Kutsal Emanetler bölümünün de sorumluluğunu üstlenecek.

  SİYONİZM DESTEKÇİSİ!

  İhaleye katılan üç firmadan biri olan Sicpa, 1927'de Maurice Amon tarafından İsviçre'de kurulmuş Siyonizm destekçisi bir işletme olarak tanınıyor. Sitesinde yer alan bilgiye göre yüzden fazla ülkenin paraları ile bilet, çek, pasaport, kimlik kartı gibi değerli evraklarının güvenlik uygulamasını yürüten ve Türk Lirasının güvenlik hizmetlerini de yapan firmanın, aynı zamanda en büyük Yahudi finansörlerinden olduğu belirtildi.

  İHALE BU FİRMAYA VERİLİR Mİ?

  Sitesinde “Türkiye ve Brezilya, güvenli bir ürün tanımlama, izlenebilirlik ve vergi mutabakat sistemini uygulayan ilk ülkelerdi” ifadelerine yer veren Sicpa firmasının ortağı ve yöneticisi Philippe Amon'un, Siyonist JN1 adlı haber kanalı, Yahudi Dünyası Konferansı (Jewish World Conference) ile Kudüs'te Müslümanların mukaddeslerini çiğneyen işgalci İsrail'in önemli kurumlarından Siyonist Herzilya'nın da finansal destekçilerinden biri olduğu iddia edildi.

 2. Seda Duran diyor ki:

  Memleketim senin kokunu, alan senin suyundan içen başka şehirde yapamıyor.Üstelik en köklü yerleri olan boğazda yasamız iseniz.Cok ozledim 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 3. Yusuf Peh diyor ki:

  Açılacak artık yeniden FETİH suresiyle, 24 saat AYASOFYA CAMİ sinin kilitleri, yerle bir edilecek Unesco ucubesinin iskeleleri, iğne ucu kalmayana dek Gül Suyu ile yıkanacak tavanı duvarı yeri, en güzel İpek Halılarla döşenecek her bir yanı, O GÜN gelecek Vatanımın, Dünyanın her bir yerinden 33 milyon İnsanı, Bizde gideceğiz İNŞEALLAH Reisimizin arkasında kılmak için ŞÜKÜR NAMAZINI. RABBİM🤲SEN🤲NASİP🤲ET.🤲🌺🤲🇹🇷🤲

 4. lazoğlu cafe diyor ki:

  bu videoyu yapan arkadaş size tavsiyem. önce sayın TALHA UĞURLUEL .hocayı bir dinleyin ondan ayasofyanın bir tarihini dinleyin sonra bu videoyu bir daha yapın. Fatih sultan mehmet handan hiç söz bile etmediniz. lütfen biraz tarih okuyun.

 5. MrD diyor ki:

  Merhaba Mert Bey, Eray Karakuzu'nun tavsiyelerinde görünce bir bakayım dedim, gözüme direk Ayasofya izleniminiz çarptı. Gerçekten içerik, görsellik, sunum vs her şey çok güzel olmuş. Artık ben de izninizle abonenizim 🙂 Fırsat buldukça da diğer videolarınıza da bakacağım nasipse.

 6. Abdullah Aytar diyor ki:

  İstanbul'u çok seven, hatta sevmekten de öte, büyük hayranı olan bir İzmir'li olarak, İstanbul ile ilgili videolarınızı keyifle izliyorum. Yine bir İstanbul hasreti giderme vakti geldi de çattı galiba. Ayasofya bambaşka, her ne kadar Ülkemizde çok çok yeterince kıymetinin bilinemediğini düşünsem de hala, bence Ülkemizin 1 numaralı tanıtım yapısıdır benim gözümde. Muazzam anlatım ve çekim yapmışın, bizler için şahane video oldu. Teşekkür ederiz….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir