Makalenin içeriği kestel at çiftliği hakkında açıklığa kavuşacak. kestel at çiftliği ile ilgileniyorsanız, bu Atlar ve Uzaklar 7: Kartopu, Tabiat Binicilik Merkezi, Kestel – Bursa makalesinde oneofakindbnb kestel at çiftliği’yi açıklığa kavuşturalım.

Atlar ve Uzaklar 7: Kartopu, Tabiat Binicilik Merkezi, Kestel – Bursa içindeki kestel at çiftliği ile ilgili içeriğe en eksiksiz genel bakış

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için kestel at çiftliği dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en eksiksiz değeri getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili içerik kestel at çiftliği

Kestel Şükraniye, Şevketiye ve Aksu köylerinde kartopu (Arap Atı, Köy, Kısrak) ve kır gezintisi. Tabiat Binicilik Merkezi, 28 Aralık 2019. .

kestel at çiftliği konusuyla ilgili bazı resimler

Atlar ve Uzaklar 7: Kartopu, Tabiat Binicilik Merkezi, Kestel - Bursa
Atlar ve Uzaklar 7: Kartopu, Tabiat Binicilik Merkezi, Kestel – Bursa

Görüntülediğiniz Atlar ve Uzaklar 7: Kartopu, Tabiat Binicilik Merkezi, Kestel – Bursa hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, O zaman One Of A Kind Bed & Breakfast her gün hemen aşağıda yayınladığı başka içeriğe bakabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

kestel at çiftliği ile ilgili bazı öneriler

#Atlar #Uzaklar #Kartopu #Tabiat #Binicilik #Merkezi #Kestel #Bursa.

at,safari,atlı safari,arazi,arazi biniş,binicilik,gopro,orman,göl,arap atı,horse riding,dörtnal.

Atlar ve Uzaklar 7: Kartopu, Tabiat Binicilik Merkezi, Kestel – Bursa.

kestel at çiftliği.

kestel at çiftliği içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın sağladığı, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb kestel at çiftliği hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. lokenn _ diyor ki:

    Ata binmeyi öğreten Kartopu’ydu. Her ne kadar dörtnala geçememiş olsam da tekrardan başlayacağım. O kadar uysal bir at ki düştüğünde seni bekler, ilerlemez. Ama bir o kadar da inatçıdır. Yemek istediği otu yer, gerekirse seni sırtından atar ama yer. Köyüme gelmiş olmanız beni gerçekten mutlu etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir