Bu makalenin bilgileri bademli balıkçı ile ilgili olacaktır. bademli balıkçı hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Ata Demirer'den Bademli kahkahaya boğan paylaşımı makalesinde bademli balıkçı konusunu netleştirelim.

Ata Demirer'den Bademli kahkahaya boğan paylaşımı içindeki bademli balıkçı ile ilgili genel bilgiler ayrıntılı olarak

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için bademli balıkçı dışında bilgi ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en doğru değeri sunma arzusu ile, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar bademli balıkçı

Denize olan tutkusuyla tanınan ve yazın büyük bir bölümünü teknesinde geçiren Türkiye’nin en sevilen komedyenlerinden Ata Demirer, İzmir Dikili’nin Bademli koylarına demir attı. Blues’u doyasıya yaşayan ve genellikle denizi paylaşan usta komedyen, bu kez Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Bademli’yi paylaştı. Eski zamanlarda Argi-Nousai olarak adlandırılan takımadalardan Kalem Adası ile Garip Adası arasındaki turkuaz denizin görüntülerini paylaştı. Demirer’in paylaşımı iki günde 274 bin 950 kişi tarafından izlendi. İzleyicileri güldüren paylaşımda ünlü komedyen ilk olarak Acun Ilıcalı’ya atıfta bulundu; “Acuuun, neredesin? Acuuun, nerede bu Acun? Yarışmacılar ölmesin diye size su getirdik” dedi. Bademli koylarından bahseden Demirer; “Bugün Maldivler’deyiz. Badem. Sevgili Dostlar, çok uzak değil. İzmir Bademli. Uzaklara gitmeye gerek yok” dedi. Ata Demirer’e Dikili Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından kep takıldığını belirten Demirer, Instagram hesabından şu sözleri paylaştı; “Bu harika şapkayı bana hediye ederek katılımlarından dolayı Sahil Güvenlik ekibine, Fatih ve Koray komutanlarına teşekkür ediyorum”

Bazı görüntüler bademli balıkçı konusuyla ilgilidir

Ata Demirer'den Bademli kahkahaya boğan paylaşımı

Öğrendiğiniz Ata Demirer'den Bademli kahkahaya boğan paylaşımı içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, One Of A Kind Bed & Breakfast her gün hemen aşağıda yayınladığı başka içerikleri arayabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

bademli balıkçı ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Ata #Demirer39den #Bademli #kahkahaya #boğan #paylaşımı.

[vid_tags].

Ata Demirer'den Bademli kahkahaya boğan paylaşımı.

bademli balıkçı.

bademli balıkçı içeriğiyle Oneofakindbnb güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın bademli balıkçı içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Çöpçüler Kralı diyor ki:

    Ben de bir ege hayrani olarak ve bir cok kez egenin sirin kasabalarini ziyaret etmis biri olarak ataya katiliyorum.Ama su bir gercek ki egede survivor yapilirsa orasi yol gecen hani olur ve tum turkiye oraya gider.Dolayisiyla yarisma diye bisey kalmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir