Makalenin konusu armutlu erdilli otel yorumları ile ilgili olacaktır. armutlu erdilli otel yorumları ile ilgileniyorsanız, bu Armutlu Göral Termal Tatil Köyü 0546 612 02 44 makalesinde oneofakindbnb.com ile armutlu erdilli otel yorumları’yi keşfedelim.

En eksiksiz Armutlu Göral Termal Tatil Köyü 0546 612 02 44 içinde armutlu erdilli otel yorumları ile ilgili bilgilere genel bakış

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için armutlu erdilli otel yorumları dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı bilgiler armutlu erdilli otel yorumları

Satış ve Bilgi için: 0546 612 02 44 Göral Termal Armutlu projesi Yalova’nın Armutlu ilçesinde yer alıyor. Tatil Köyü, ormanlarla kaplı deniz kenarında 10.000 m2’lik bir arazi üzerindedir. Bu proje Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı termal tatil köyüdür. Projenin tamamı deniz manzaralı 4 blok ve 264 daire olarak inşa edilmiştir. Tüm dairelerde kaplıca suyu mevcuttur. 6336 devre mülk kapasiteli proje 2015 yılının ilk yarısında hizmete girecek. Proje kapsamında faaliyet olarak; 5 adet yüzme havuzu (2 adet açılıp kapanabilen yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, 3 adet açık yüzme havuzu), su kaydırakları, plajlar, go-kart, jet-sky, muz sörf, bowling salonu, internet cafe, futbol sahaları, basketbol ve voleybol sahaları, aile yüzme havuzu, spa havuzu, fin banyosu, tuz odası, masaj, sauna, fitness center, 4×4 ATV’ler, lunaparklar ve faytonlar. Göral Termal Armutlu projesi Yalova’nın Armutlu ilçesinde yer alıyor. Tatil Köyü, ormanlarla kaplı deniz kenarında 10.000 m2’lik bir arazi üzerindedir. Bu proje Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı termal tatil köyüdür. Projenin tamamı deniz manzaralı 4 blok ve 264 daire olarak inşa edilmiştir. Tüm dairelerde kaplıca suyu mevcuttur. Proje 6336 adet devremülk kapasitelidir. Armutlu Tatil Köyü Armutlu Resort Armutlu Tatil Köyü Armutlu Resort Armutlu Resort Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köy Armutlu Tatil Köyü Armutlu Tatil Köyü .

Bazı fotoğraflar armutlu erdilli otel yorumları ‘in içeriği ile ilgilidir

Armutlu Göral Termal Tatil Köyü 0546 612 02 44

Öğrendiğiniz Armutlu Göral Termal Tatil Köyü 0546 612 02 44 içeriğini anlamanın yanı sıra, Ardından One Of A Kind Bed & Breakfast ‘nin hemen her gün yayınladığı birçok makaleyi keşfedebilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

armutlu erdilli otel yorumları ile ilgili birkaç öneri

#Armutlu #Göral #Termal #Tatil #Köyü.

anka,göral,termal,ihlas,armutlu,tatil,köyü,rıhtım,palace,doğa,kalyoncu,kaplıca,esenköy,apart,kiralık,satış,ido,havuz,erdilli.

Armutlu Göral Termal Tatil Köyü 0546 612 02 44.

armutlu erdilli otel yorumları.

armutlu erdilli otel yorumları hakkındaki bilgilerle oneofakindbnb.com ‘nin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb ‘nin armutlu erdilli otel yorumları içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

12 thoughts on “Armutlu Göral Termal Tatil Köyü 0546 612 02 44 | armutlu erdilli otel yorumları hakkında yeni güncellenen bilgileri kapsama

 1. Rnkc Alper says:

  Bu otel elemanları kadar saygısızca davranan kimse daha görmedim. İki gün önce geldim ve hayaatımın kabusu olarak anılarıma kaydoldu. Temizlik sıfır. Termal havuzun yanındaki tuvaletin kokusu ve pisliğinden sebep havuza girmedik. Tuvalette sabun olmadığı gibi musluklarda bozuk. Resepsiyondaki elemanlara rica ile bile bişey söylenmiyor basıyorlar azarı. Bir odayı birkaç kişiye aynı gün vermek gibi huylarıda var.

 2. Nazlı Demirkıran says:

  Benimde dolandırıldı m tabu. Veriyoruz diye toprak tapusu. Vermişler aidat istediler ama şimdide arıyorum telefon Lara bakan yok arkadaşlar vatsap kurubu varmış benide kabul eder misiniz bende mağdurum bu goralin belasını versin

 3. Open Truth! View says:

  Bu video yeni olmali! Eski sahipler zamaninda problemler yasandi ama su anda ki yonetici MERT bey cok ilgili. Tapular da veriliyor arkadaslar. Ben aliyorum!

 4. Kader Sedef says:

  Dolandırıcılık arıyoruz cevap yok memet bey nerde şerefsiz verdiğin söz büyüdü adam gibi çık açıklama yap haram zikkim olsun ensevdiginin ciyerinden çıksın ne halde o pisi parayi bulduk

ใส่ความเห็น

อีเมลของคุณจะไม่แสดงให้คนอื่นเห็น ช่องข้อมูลจำเป็นถูกทำเครื่องหมาย *