incir cafe mudanya bu makalenin içeriğinde açıklığa kavuşturulacaktır. incir cafe mudanya ile ilgileniyorsanız, bu Arabasız Bursa'da Nasıl Gezilir makalesinde oneofakindbnb.com ile incir cafe mudanya konusunu tartışalım.

Arabasız Bursa'da Nasıl Gezilir içindeki en doğru incir cafe mudanya ilgili içeriğe genel bakış

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesiyle, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için incir cafe mudanya dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Paylaşım konuyla ilgilidir incir cafe mudanya

İstanbul’dan ilk İDO seferi ile Mudanya’ya gittik. Sahilde yürürken kahvaltı için mutlaka İncir Cafe’ye uğramalısınız. Manzarası ve atmosferi ile çok güzel bir yer. Arabamız olmadığı için Trilye’ye gitmemize gerek yoktu ama arabanız varsa kesinlikle gitmelisiniz. Mudanya’da Girit sokaklarında rengarenk evlerle tarihe tanıklık edebilirsiniz, her sokağının deniz manzaralı sakin bir yer olması da güzel. Mudanya’dan Bursa Kent Meydanı’na minibüslerle gittik. Bursa’yı ayak altında izleyebileceğiniz Tophane’ye gittik ve İstanbul’un yanında manzarası oldukça sıkıcı açıkçası. Ardından Balibey Hanı’nı geçip meşhur İskenderci Mavi Dükkan’a gittik. Sıra için yarım saat beklemeniz gerekiyor ama tabii ki lezzetine değer. Koza Han’da salep içtik ve Cumalıkızık’a doğru yola çıktık. Cumalıkızık’a ya erken saatlerde ya da akşam gidin diyorum çünkü her zaman çok kalabalık. Oraya varmamız biraz geç olsa da akşamları farklı bir havası vardı, biz çok beğendik. Kahvemizi içtik ve sokaklarda İnegöl’e doğru yürüdük. Ertesi gün kaplıcası ve mağarasıyla ünlü Oylat’a gittik. Burada İnegöl otogarından her saat başı otobüs bulabilirsiniz. Şelaleye gidemesek de tertemiz havasıyla kendimize geldik. Bu arada marketten alışveriş yapmayı unutmayın teyzeler çok tatlıdır. Tatlı çilekleri kışın bile bulabilirsiniz. İyi yolculuklar.:)

incir cafe mudanya içeriği ile ilgili bazı resimler

Arabasız Bursa'da Nasıl Gezilir
Arabasız Bursa'da Nasıl Gezilir

Görüntülediğiniz Arabasız Bursa'da Nasıl Gezilir hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, O zaman Oneofakindbnb her gün aşağıda yayınladığı diğer bilgileri arayabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

incir cafe mudanya ile ilgili anahtar kelimeler

#Arabasız #Bursa39da #Nasıl #Gezilir.

[vid_tags].

Arabasız Bursa'da Nasıl Gezilir.

incir cafe mudanya.

incir cafe mudanya bilgisiyle oneofakindbnb.com ‘ın size verdiği bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb incir cafe mudanya hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir