Bu makalenin konusu bira neyden yapılır etrafında dönecek. bira neyden yapılır ile ilgileniyorsanız, bu Arabanın Yakıt Deposuna Benzin Yerine Çiçek Yağı Koyarsak Ne Olur? Kırsal Benzini Bulduk 😀 makalesinde oneofakindbnb.com ile bira neyden yapılır konusunu tartışalım.

Arabanın Yakıt Deposuna Benzin Yerine Çiçek Yağı Koyarsak Ne Olur? Kırsal Benzini Bulduk 😀 içindeki bira neyden yapılır ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde özetleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için bira neyden yapılır dışında bilgi ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

bira neyden yapılır ile ilgili içerik

Merhaba arkadaşlar. Motor yağı yerine çiçek yağı koyduktan sonra bir arkadaşım benzin deposuna koyamayacağımı iddia etti. Ben koyayım dedim siz koyamazsınız ve sonra bu video çıktı :D. Güzel ve farklı bir video olmuş. Sanırım asıl mesele, benzin deposuna kola koymak. Dediğim gibi video 5000 beğeni gelirse benzin deposuna kola koyacağım :). Benzini ver 😀 Benzin deposuna küp şeker atma ► Motordaki çiçek yağı videosu ► Egzozdan Ateş Etmeyin ► Karım arabayı çizdi ► Şakacı destekçim 🙂 ► TÜRK’İM Diyen Mutlu ► Yıldırım LED’i ► Eşekten ata binmek ► Tofaşa Park Sensörü ► Lastik yakmak ► Kurban Destekçim ► Far Temizleme Radikal Çözümü ► Çekilişler ► Ucuz çizik giderme ► Toplantı ► Bira ile araba temizliği ► Honda hayattır ► BMW M5 ► İlk vuran S2000 sahne ► Egzozu suyla doldurursak ne olur? ► Uzun süredir yatmakta olan araba nasıl çalıştırılır? ► Kanallarıma ABONE OLUN; Oto Destekçim ► Eray Ener ► Sosyal Medya: Kişisel Facebook► Facebook Grubu ► Twitter ► Instagram ► İş talepleriniz için ► otodestekcim@gmail.com Müzik ; Eray Ener’in kristal sesi Sevgiler saygılar… Bu videoyu beğendiyseniz “beğenmeyi ve paylaşmayı” unutmayın.. .

Görüntüler bira neyden yapılır içeriği ile ilgilidir

Arabanın Yakıt Deposuna Benzin Yerine Çiçek Yağı Koyarsak Ne Olur? Kırsal Benzini Bulduk 😀

Okuduğunuz Arabanın Yakıt Deposuna Benzin Yerine Çiçek Yağı Koyarsak Ne Olur? Kırsal Benzini Bulduk 😀 hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, Ardından Oneofakindbnb Güncellemeyi hemen aşağıda daha fazla okuyabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

bira neyden yapılır ile ilgili öneriler

#Arabanın #Yakıt #Deposuna #Benzin #Yerine #Çiçek #Yağı #Koyarsak #Olur #Kırsal #Benzini #Bulduk.

Benzin,Depo,Çiçek,Yağ,Koyarsak,koy,koymak,Ne,Olur,nolur,kırsal,bulmak,bulduk,benzin deposu,yakıt deposu,mazot deposu,su deposu,yağ deposu,hangar,araba,çiçek yağı,zeytin yağı,benzine zam,akaryakıta zam,mazota zam,dizele zam,gaza zam,gaza gelmek,ne olur,kırsal benzin,kırsal motorin,oil,yağ,bitik motor,yağ değişimi,Benzin Deposuna Çiçek Yağı Koyarsak Ne Olur,Kırsal Benzini Bulduk,icat,oto,oto destekçim,mucit,car,deney,çılgın,garage,turbo,hız,speed,gtr,evo.

Arabanın Yakıt Deposuna Benzin Yerine Çiçek Yağı Koyarsak Ne Olur? Kırsal Benzini Bulduk :D.

bira neyden yapılır.

bira neyden yapılır içeriğiyle oneofakindbnb.com ‘ın sağladığı içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. bira neyden yapılır hakkındaki makaleyi Oneofakindbnb ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Arda Caner diyor ki:

  suanda benzin alsan daha ucuz benzin olmus 30 tl 5lt aycixeg yagi 300 uzeris sksjsjskksjsns ulke cokmus adam 26 tl ye aliyo

 2. Arda Gönüleri diyor ki:

  Abi sen gerizekalı misin benzinli araba yağ yakarmı dizel araba yağ yakar biz aptal değiliz 0-6 yaş gruplarına yap videoyu babam motor ustası .

 3. Muhammed eren Yalçın diyor ki:

  Abi yağı dökünce sur dumanı daha net çek iki kişi çekin daha iyi bir kalite olsun ya lütfen bide arabayı test et sürüş yao

 4. Ozlem Dogruoglu diyor ki:

  İlk dikkatimi çeken ayçiçek yağı fiyatı oldu🤔 Ne oldu da bu kadar fiyatlar arttı yasanmayacak hale geldi Türkiye

 5. FURKAN SÖNMEZ diyor ki:

  Kötü yönetim yüzünden şuan 5lt yağ en ucuz 169₺ olmuş bilmem kaç katı yükselmiş Allah'a havale ediyorum

 6. Erdal Artan diyor ki:

  Kola dökersen motoru kitlersin.. Kolanın içinde yoğun şeker var.. O yüzden pistonlar eriyen şeker yüzünden kitlenecektir..

 7. Eymen Baba diyor ki:

  Arkadaşlarim mazot ve yağın yanma derecesi aynı değildir. Bu gibi videoları izleyip kar amaçlı birşey dusenmeyiniz lütfen. Çoluk çocuk o araca biniyorsun olası bir patlamada facia önlenemez öyle Shell Opet gibi firmalar yerine sıvı Yağcılar yapardı bu işi kimse kendini makine kimya mühendisi saymasin diplomasiz vebali büyük bu işin bu yüzden patlayan binlerce belediye otobüsü var ucuz yakıt kar marjı yüksek olsun diye depolarına yağ koyup patlayan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir