amara beach resort side bu makalenin içeriğinde açıklığa kavuşturulacaktır. amara beach resort side arıyorsanız, bu Amara Beach Resort Hotel Side makalesinde oneofakindbnb.com ile amara beach resort side’yi analiz edelim.

Amara Beach Resort Hotel Side içindeki amara beach resort side ile ilgili içeriğin ayrıntılı özeti

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için amara beach resort side dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en ayrıntılı değeri getirmeyi umuyoruz, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

amara beach resort side ile ilgili bazı bilgiler

Bu otel, Çolaklı Plajı’nın hemen yanında, 17.200 m²’lik bir arazinin ortasında yer almaktadır. Çolaklı’nın merkezi yaklaşık 3 km, Side’nin turizm merkezi ise otele yaklaşık 10 km uzaklıktadır. Otelin çok yakınında çeşitli mağazalar yer almaktadır ve toplu taşıma ağına bağlantılar sadece 300 metre uzaklıktadır. Antalya havalimanına yaklaşık 55 km uzaklıktadır. Bu sahil oteli, farklı kapasiteleri kapsayacak ve konukların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Tesisler, en son teknolojiyi, görsel ve işitsel teçhizatı içerir. 70 ila 450 kişi kapasiteli 4 konferans salonu, konukların toplantı alışkanlıklarını değiştirecek. 6 katlı otel, 2 süit, 8 junior süit ve 3 oda engelli misafirlere hitap edecek şekilde uyarlanmış toplam 308 odadan oluşmaktadır. Otelin bahçelerine ve terasına erişim mümkündür ve klimalı bina içindeki tesisler arasında 24 saat resepsiyon masası bulunan bir fuaye, döviz bozdurma tesisi, kasa, vestiyer ve asansörlerin yanı sıra kafeterya bulunmaktadır. gazete bayii kuaför salonu, bar, gece kulübü, tiyatro salonu, oyun salonu, TV odası, restoran ve çocuk kulübü. Oda kullanımı ve çamaşırhane hizmetleri ücretlidir ve çocuklar için oyun alanı bulunmaktadır. Arabayla gelenler için bir otopark ve garaj otoparkı sunulmaktadır. .

Bazı resimler amara beach resort side hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Amara Beach Resort Hotel Side

Okuduğunuz Amara Beach Resort Hotel Side hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından One Of A Kind Bed & Breakfast Güncellemeyi hemen aşağıda olan daha fazla makale bulabilirsiniz.

Burayı tıklayın

amara beach resort side ile ilgili anahtar kelimeler

#Amara #Beach #Resort #Hotel #Side.

Amara,Beach,Resort,Hotel,Side.

Amara Beach Resort Hotel Side.

amara beach resort side.

amara beach resort side hakkındaki bilgilerle Oneofakindbnb ‘nin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com ‘nin amara beach resort side içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir