Bu makale cennet cehennem netleştirecek. cennet cehennem ile ilgileniyorsanız, bu AMAN ALLAH’IM! CEHENNEM NASIL BİR YER BÖYLE? PEYGAMBERİMİZİN sav GÖRDÜKLERİ makalesinde One Of A Kind Bed & Breakfast ile cennet cehennem hakkında bilgi edinelim.

AMAN ALLAH’IM! CEHENNEM NASIL BİR YER BÖYLE? PEYGAMBERİMİZİN sav GÖRDÜKLERİ içindeki cennet cehennem ile ilgili bilgilerin ayrıntılı bir özeti

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde kendiniz için daha yararlı anlayış için cennet cehennem dışında bilgiyi güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı bilgiler cennet cehennem

PEYGAMBERİMİZ MİRAÇ GECESİNDE, DİNLEDİĞİNİZDE BÜYÜYECEĞİNİZ BAZI ŞEYLERİ Cehennemde Gördü. KAYNAKLAR ; “O gün cehennem getirilir. Yetmiş bin yarısı olacak (tutulacak kulp). Her yularda yetmiş bin melek olacak. Cehennemi o kulplardan çekerler.” (Müslim, Cennet, 29; Tirmizî, Cehennem, 1) “Bin sene cehennem ateşi yakıldı. Çok kırmızı oldu. Sonra bir bin yıl daha yakıldı, böylece beyaza döndü. Sonra bir bin yıl daha yandı. Şimdi siyah ve karanlık. ” (Ebu Hüreyre’den rivayet edilmiştir. Tirmizî, Muvatta) KURAN’IN CENNETİNE GİRECEK 25 KİŞİ: KUR’AN’IN BİRÇOK âyetinde ADLARI GEÇİLEN O KIRMIZI YERİ CEHENNENDİR. tek tek anlattı. YÜCE ALLAH, DİNLEDİĞİNİZDE SİZİN tüylerinizi diken diken edecek CHENNE’İN O KORKUNÇ AMACINDAN BİZİ KORUSUN. AMA Cehennem GERÇEKTİR VE BU DÜNYADA NASIL İNSAN OLDUĞUMUZ, ORAYA GÖNDERİLECEK OLACAĞIMIZI BELİRLEYECEKTİR. CENNETİN NE KADAR OLDUĞUNU İSTİYORSANIZ. HADİ BAŞLAYALIM. TANRIM! CENNET NASIL BU KADAR? Cennet : Şeytan : Peygamberimizin cehennemde gördüğü şey. .

cennet cehennem konusuyla ilgili görüntüler

AMAN ALLAH’IM! CEHENNEM NASIL BİR YER BÖYLE? PEYGAMBERİMİZİN sav GÖRDÜKLERİ
AMAN ALLAH’IM! CEHENNEM NASIL BİR YER BÖYLE? PEYGAMBERİMİZİN sav GÖRDÜKLERİ

Okuduğunuz AMAN ALLAH’IM! CEHENNEM NASIL BİR YER BÖYLE? PEYGAMBERİMİZİN sav GÖRDÜKLERİ hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından, Oneofakindbnb ‘nin her gün yayınladığı diğer içeriği daha fazla okuyabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

cennet cehennem ile ilgili bazı öneriler

#AMAN #ALLAHIM #CEHENNEM #NASIL #BİR #YER #BÖYLE #PEYGAMBERİMİZİN #sav #GÖRDÜKLERİ.

cehennem,cehennem azabı,cehennem nasıl bir yer,cennet,cennet cehennem,cehennem ateşi,cehennemin dibi,cehennem melekleri,melekler,hz muhammed,kuran,kuranı kerim,cebrail,azrail,cennet nasıl bir yer,peygamberimizin cehennemde gördükleri,hadis,hadisler,tuncer gizem avcısı,tuncer merez,ayet,ayetler,ölümden sonra hayat,cehennemde,cehennemden gelen sesler,hayalhanem,cübbeli ahmet hoca,çınaraltı,miraç,allah,namaz,dua,din,islam,dini video,belgesel,şeytan,iblis.

AMAN ALLAH’IM! CEHENNEM NASIL BİR YER BÖYLE? PEYGAMBERİMİZİN sav GÖRDÜKLERİ.

cennet cehennem.

cennet cehennem bilgisiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb cennet cehennem hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Sevde Akı diyor ki:

  Tuncer Bey çok ince ruhlusunuz. İstekleri asla göz ardı etmiyorsunuz. Öyle muhteşem, öyle derin bir paylaşım olmuş ki. Öyle yoğun duygular yaşıyorum ki. Bilmediğim o kadar çok ilmi şey varmış ki ben öğrendikçe kendimden utandım. Sonra düşündüm demek ki her ilmi öğrenmenin bir nasibi zamanı varmış. Her videonuzda fikirlerinizden istifade ederek farklı bakış açılarını kazanmamı sağlıyorsunuz. Gönülden severek bu işi yapanlar güzel işler çıkarır.
  Kalbinde cennet taşıyan insan vardır. Yaptıkları her durum işlerine yansır. Videolarınızda bu belirgin vesselam. İnsan yola çıkar, Allah yolu açar. Güzel yüreğiniz hürmetine Rabbim sizi ummadığınız yerden çiçeklendirsin Tuncer Bey. 🙏🏻🌼
  İyi ki vardınız.
  İyi ki varsınız.
  İyi ki var olacaksınız… 🌸

 2. Fatmanur Meriç diyor ki:

  Allah sizden ve tüm müslüman aleminden razı olsun Rabbimizin izniyle ölünce değilde yaşarken gaflet uykusundan uyanmayı hepimize nasip etsin 🍀

 3. Mavis m Khamilov diyor ki:

  kim bilir sen cehenneme duseceysen yoxsa cennete o Allah biler amma insa Allah hec birine cehennemi gostermesin Amin 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 4. Mavis m Khamilov diyor ki:

  Allah hic birine gostermesin Amin insa Allah menim namazim qəbul olacaq hle tam bilmirem amma namaz qila qila bilecem Amin 🤲🤲🤲🤲amin

 5. lezzetli yemekler ile Şef yasar usta diyor ki:

  Rabbim sana sayısız şükür ve hamd olsun yarabbim şüphesiz ki sen tüm ovgulere layiksin

 6. Emine Karpinar diyor ki:

  arkadaşlar size de bir şey söyleyeceğim yani arkadaşlar cehenneme gitmek istemiyorsak tüm günahlarımızı Allah'a affettirmeliyiz affetmemeliyiz o şekilde 40 gün boyunca arkadaşlar 40 gün işte arkadaşlar tüm günahlarımızı saymamız gerekiyor not edeceğiz yani düşüneceğiz ya da gerekiyor işte gerekiyor yani günahlarımızın hepsi gerekiyor bize yani yani yani yani yani yani

 7. Emine Karpinar diyor ki:

  Allah'ım bizi kötü şeylerden Koru yarabbi herkesi koru ya rabbi ama şu dünyada Allah'a kulluk etmeyenler Kur'an yırtanlar Kur'an'a basanlar tükürenler böyle s**** cehenneme koyacaksın değil mi Allah'ım onu ben bilemem yarabbim ya Rabb'im seni çok seviyorum sen dünyada en sevdiğim kişisin seni hiçbir zaman kaybetmeyeceksin yani seni hiç kimse bilmiyorum ben daha çocuğum ama yani senin insanlara güvenini boşa harcamayacağım işte böyle 😃🥰🤩💋❤️🤭🤗💨⭐🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 8. Erol Tayfur diyor ki:

  Oreya hoteler otelleri 🏨 ve pansiyonlar gürntüler yapanlar daha fazlası koridor kavga edenler girecekler 👿👍🏻🏡👺👹 ve ceb telefon yüksek kunuslar Tuner Abi
  Cehennem 🌋💥🔥

 9. Fatıma GÜL diyor ki:

  YA Erhamerrahimin
  Ya Erhamerrahimin
  Ya Erhamerrahimin
  ALLAHIM bizi kendine yakinlastirarak dinimizi imanimizi ve bedenlerimizi kuvvetlendir
  bize dunyada iyilik ver ahirettede iyilik ver bizi cehennem azabindan koru aminn

 10. Fatıma GÜL diyor ki:

  Orada çığlıklarla yardım isterler. (Derler ki:) “Rabbimiz! Bizi çıkar, önceden yaptığımızdan (farklı olarak) salih ameller yapalım.” Size, öğüt almak isteyenin öğüt alacağı kadar ömür vermedik mi? Hem size uyarıcı da geldi. Tadın (azabı)! Zalimlerin hiçbir yardımcısı yoktur. (35/Fâtır 37)

 11. nazlı direkci diyor ki:

  13 yaşındaki bir kız çoçuğu yazmış: Ben Berfincan Side Tunç 13 yaşında bir kız çocuğuyum.Amansız bir hastalığa yakalandım. Doktorlar bir çare bulamadılar.Gözyaşlarımla Şeyhler Şeyhi HZ.Hüseyin 'in kız kardeşi HZ.Zeynep 'in türbesini ziyaret ettim ve orada uyuya kaldım. Rüyamda HZ.Zeynep ağzıma su döküyordu.Allah 'ın izniyle iyi olucaksın diye müjde verdi ve başından geçen bu olayı yazıp halka dağıtmamı istedi. Bende bu istediğini yerine getirdim.Bir tanesini fakir bir kişiye verdim inandı 13 gün sonra zengin oldu. Bir tanesini zengin birisine verdim umursamadı 13 gün sonra servetini yitirdi. Bir tanesini memur birisine verdim oda umursamadı 13 gün sonra hapse girdi. İnananlar mutlu.inanmavanlar perisan oldu."Bu yazı kimin eline geçerse 13 tane çoğaltıp 13 kişiye dağıtsın.Bu yazıyı yazıp dağıtan kişinin muradı 13 gün sonra gerçekleşecek Allah 'ın izniyle.HZ.Zeynep 'in şefkatiyle muradına erecektir.Bu yazı okumaz umursamazsınız ilgilenmezseniz ve dağıtmazsanız 13 gün sonra kötü bir şey yaşaya bilirsiniz.Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinizden hiç eksik olmasın. Acele edin 13 gün sonra dileğiniz kabul buyuruyor Allah'ın izniyle.

 12. Namazda Ne diyoruz ? diyor ki:

  Fatiha Suresi:

  1)Rahman ve rahim olan Allah Teâlânın adıyla (Okumaya başlarım)

  2)Hamd âlemlerin Rabbi

  3)Rahman ve rahim olup

  4)Cezâ gününün sâhibi olan Allah Teâlâ’ya mahsustur.

  5)Ey Allah’ım yalnız sana ibâdet ederiz ve ancak senden yardım dileriz.

  6)Bizleri doğru yola ilet,

  7)O kendilerine nimet vermiş olduğun kimselerin yoluna ilet, gazaba uğramışların ve sapmışların yoluna değil!

 13. Namazda Ne diyoruz ? diyor ki:

  Rabbenâ Âtina:Allah'ım! Bize dünyada iyilik ve güzellik, ahirette de iyilik, güzellik ver. Bizi ateş azabından koru

  Rabbenâğfirlii:Ey bizim Rabbimiz! Beni, anamı ve babamı ve bütün mü'minleri hesap gününde (herkesin sorguya çekileceği günde) bağışla.

  Kunut Duası 1:Allahım! Sen'den yardım isteriz, günahlarımızı bağışlamanı isteriz, razı olduğun şeylere hidayet etmeni isteriz. Sana inanırız, Sana tövbe ederiz. Sana güveniriz. Bize verdiğin bütün nimetleri bilerek, Sen'i hayır ile överiz. Sana şükrederiz. Hiçbir nimetini inkâr etmez ve onları başkasından bilmeyiz. Nimetlerini inkâr eden ve Sana karşı geleni bırakırız.

  Kunut Duası 2:Allah'ım! Biz yalnız sana kulluk ederiz. Namazı yalnız senin için kılarız, ancak sana secde ederiz. Yalnız sana koşar ve sana yaklaştıracak şeyleri kazanmaya çalışırız. İbadetlerini sevinçle yaparız. Rahmetinin devamını ve çoğalmasını dileriz. Azabından korkarız, şüphesiz senin azabın kâfirlere ve inançsızlara ulaşır.

 14. Namazda Ne diyoruz ? diyor ki:

  Sübhaneke Duâsı:"Allah'ım seni tenzih ve hamdinle tesbih ederim. Senin şanın yücedir, ve senden gayri hiçbir ilâh yoktur."

  Ettehiyyatü:Bütün duâlar, senâlar, bedenî ve mâlî ibadetler Allah Teâlâ’ya mahsustur. Ey Peygamber! Sana selâm olsun, Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerine olsun. (Ey Rabb’imiz)! Selâm bize ve Allah’ın sâlih kullarının üzerine olsun. Şahitlik ederim ki, Allah'tan başka ilah yoktur. Yine şahitlik ederim ki, Muhammed, O'nun kulu ve Peygamberidir

  Allahumme Salli:Allah'ım! Muhammed'e ve Muhammed'in ümmetine rahmet eyle; şerefini yücelt. İbrahim'e ve İbrahim'in ümmetine rahmet ettiğin gibi. Şüphesiz övülmeye layık yalnız sensin, şan ve şeref sahibi de sensin.

  Allahumme Barik:Allah'ım! Muhammed'e ve Muhammed'in ümmetine hayır ve bereket ver. İbrahim'e ve İbrahim'in ümmetine verdiğin gibi. Şüphesiz övülmeye layık yalnız sensin, şan ve şeref sahibi de sensin."

 15. Namazda Ne diyoruz ? diyor ki:

  Allahü Ekber:"Allah Azze ve Celle o kadar büyüktür ki büyük zannedilen her şey onun yanında yok olur."

  Sübhanerabbiyelazim:"Büyük olan Rabbim her türlü noksan sıfatlardan uzaktır."

  Sübhanerabbbiyel a'la:"Yüce olan Rabbim her türlü noksan sıfatlardan uzaktır."

  Semi'allahu limen hamideh:"Allah kendine hamd edeni işitir."

  Rabbena lekelhamd:"Rabbimiz, hamd sanadır."

  Esselamu Aleykum ve Rahmetullah:"Allah’ın selâmı ve rahmeti sizin üzerinize olsun"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir