ot festivali ne zaman bu makalede ele alınacaktır. ot festivali ne zaman ile ilgileniyorsanız, bu ALAÇATI OT Festivali NASIL Geçiyor? Yemekler, Sergiler, Konserlerle ÇEŞME makalesinde One Of A Kind Bed & Breakfast ile ot festivali ne zaman hakkında bilgi edinelim.

ot festivali ne zaman ile ilgili bilgileri en ayrıntılı şekilde ALAÇATI OT Festivali NASIL Geçiyor? Yemekler, Sergiler, Konserlerle ÇEŞME özetleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesinde, kendiniz için daha değerli veri için ot festivali ne zaman dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en eksiksiz değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bilgiler ot festivali ne zaman

Çeşme Alaçatı’da Ot Festivali’ndeyiz! Festivalin Nasıl Geçtiğini Merak Ediyor musunuz? Bize katılın! 🙂 Alaçatı Festivaline Dair Her Şey Bu Videoda!… . Alaçatı Ot Festivali’nin bence en güzel yanı tatlı Çeşme halkıyla tanışmaktı. 600’den fazla stantta özgün el sanatları ürünlerini satan Çeşme halkı çok cana yakın ve sempatik. Onlarla bol bol sohbet ettik, çalışmaları ve festival hakkında konuştuk. Bu festivalde stant kiralamak tamamen ücretsiz! Aynı şekilde festivale katılım ücretsiz! . Ot festivalinde Ege otlarından bahsetmeden ve tatmadan olmaz. Pazarda tanıştığımız yabani ot toplayıcıları bize otları ve özelliklerini anlattılar. Sonra karışık ot tabağı aldık ve tadına baktık. Zeytinyağlı, sarımsaklı ve limonlu deniz börülcesi favorim. . Bu yıl festivale adını veren bitki ise Labada. Doldurulabilen geniş yapraklı bir bitkidir. Bunun dışında Cibes, Şevketi Bostan, Turp Otu, Kaya Koruğu gibi Ege otları ile tanıştık. Adını bile duymadığımız otlardan yemeklerin, salataların ve hamur işlerinin yapıldığı bu bölgede çok zengin bir ot kültürü var. . Festival bir noktada değil tüm Alaçatı’ya yayılıyor. Ayrıca farklı kafelerde ve değirmende sergileri gezdik. Akşam ise Ayhan Sicimoğlu ve grubunun latin şarkılarıyla hem eğlendik hem de dans ettik. Dans etmeden bir festival yapmamızın mümkün olacağını sanmıyorum. 🙂 . O halde yeni video: ALAÇATI Ot Festivali NASIL GİDİYOR? Yemekler, Sergiler, Konserler ile ÇEŞME. Ayrıca Ege’yi ve denizi özleyenler için farklı koylarda çektiğimiz videolardan bir kaç link bırakıyorum buraya.. 🙂 . ÇEŞME FREE Turkuaz PLAJLAR Çiftlik, Altınkum, Kleopatra Koyu, Delikli Koyu: . Turkuaz Renkli Dikili Badem Koyları: Pissa, Kokarot, Zindancık🏝️ . Bu Plajlar Türkiye’de! Fame Plajı, Killik, Kayra Plajı, Bademli . Ege Şişme Bot ile seyahat etmek mümkün müdür? Garip Adası – Dikili Bademli. Ayrıca videoda bahsettiğimiz lavanta kanalımız: www.youtube.com/lavandemor Web sitemiz: . Maceralarıma ortak olmak ve benimle dünyayı dolaşmak istiyorsanız kanalıma ABONE OLUN! 🙂 ÖNCE Abone ol butonunun yanındaki ZİL butonuna tıklayarak yeni videoları izleyin!!!! 🙂 . TAKİP ET: 🎬Youtube: 📸 Instagram : 📘Facebook : . #alaçatı #otfestivali #çeşme .

ot festivali ne zaman konusuyla ilgili fotoğraflar

ALAÇATI OT Festivali NASIL Geçiyor? Yemekler, Sergiler, Konserlerle ÇEŞME
ALAÇATI OT Festivali NASIL Geçiyor? Yemekler, Sergiler, Konserlerle ÇEŞME

Okuduğunuz ALAÇATI OT Festivali NASIL Geçiyor? Yemekler, Sergiler, Konserlerle ÇEŞME hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından, Oneofakindbnb Güncellemeyi hemen aşağıda olan daha fazla bilgiye bakabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

ot festivali ne zaman ile ilgili anahtar kelimeler

#ALAÇATI #Festivali #NASIL #Geçiyor #Yemekler #Sergiler #Konserlerle #ÇEŞME.

alaçatı ot festivali,ot festivali,alaçatı,çeşme,izmir alaçatı,alaçatı festival,alaçatı vlog,alaçatı çeşme,ege otları,ot yemekleri,ege ot kavurması,ot salatası,alaçatı konser,alaçatı sergi,ege yemekleri,çeşme yemek,duygu akalın,çeşme video,alaçatı tatil,çeşme gezi,ege turu,ege festival,alçatı sanat,çeşmeliler,alaçatı nasıl,alaçatı otelleri,ücretsiz alaçatı,bedava festival,halk konseri,alacati gezilecek mekanlar,çeşme seyahat,alaçatı blog.

ALAÇATI OT Festivali NASIL Geçiyor? Yemekler, Sergiler, Konserlerle ÇEŞME.

ot festivali ne zaman.

ot festivali ne zaman bilgisiyle One Of A Kind Bed & Breakfast sizin için güncellenen bilgiyle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast ot festivali ne zaman hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Duygu Akalın diyor ki:

  Ege sezonunu açtık! Alaçatı Ot festivalindeyiz🙋 Festival hakkında her şey bu videoda! Yorumları bekliyoruz 👇 Herkese sevgiler 🤗

 2. Elif Alya Yaşar diyor ki:

  Abla o gün ben de orada olmayayım Çünkü ben de Alaçatı Reisdere de oturuyorum haftaiçi sen perşembe mi geldin cuma mı Çünkü ben Cuma geldim ve orada saat kaça kadar kaldım

 3. Tuba Aykan diyor ki:

  Duygu hanım görüntülerde otların yakın çekimi olsa çok sevinirdim
  Umduğumu bulamadım videonuzda
  çünkü benim oralara gelip görme imkanım olmadığı için bu videoda görürüm sandım.😔
  Üzdünüz beni.
  SELAMLAR

 4. Aytül Cenan diyor ki:

  Duygucum şahane renkli bir video olmuş elinize sağlık ne diyeyim memleketim güzel İzmirim genelde temmuz ve ağustosta gidiyorum çeşmeye kardeşimin yazlığına az kaldı çok özledim sonunda dansınız süperdi sizi çok seviyorum

 5. F F diyor ki:

  9:35 bebekler için diye ayrı bir zeytin yağı sınıfı olmaz, yok zaten. Bu şekilde insanların duygularını istismmar edip fahiş fiyata polifenolü düşük yağları bebekler için özel diye satıyorlar.

 6. Ahmet Gurlek diyor ki:

  ve çok merak ettim etkinlik alaçatı bana 2 saat uzakta amam gidemedim hiç ve sen senin sayende izliyoruz kralsınn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir