Makalenin içeriği kamp yapılacak yerler antalya tartışacak. Kemer Antalya makalesinde kamp yapılacak yerler antalya’yi analiz edelim.

Kemer Antalya içinde kamp yapılacak yerler antalya ile ilgili genel bilgiler

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için kamp yapılacak yerler antalya dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değere katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı içerikler kamp yapılacak yerler antalya

Adrasan gezimizin ardından plansız bir şekilde Antalya Kemer yoluna çıktık. Aklımızda yer yoktu. Yandex haritalar uygulamasından sahil boyunca bakarak bir Alacasu koyu keşfettik. Alacasu koyunun adını tatil bitince öğrendim 🙂 Bazıları bu koya cennet Alacasu koyu der. Bazıları buna sadece Alacasu plajı veya Alacasu halk plajı diyor. Cloepatra Koyu bile bu koy için google haritalarda yazıyor. İnternette bu koy hakkında bazı olumsuz yorumlar okumama rağmen tatilimizin en büyülü zamanını burada geçirdik. Hayatımızda ilk defa bu koyda masmavi bir arı kuşu gördük. Şehrin gürültüsünden, ışığından ve karmaşasından uzak hayal edin. Kuyudan suyu pompa ile çekiyorsun. Ormanın derinliklerinde sadece dalgaların, ormanın, rüzgarın, kuşların ve ördeklerin sesi… ve ona yağmur eklendikten sonraki toprak kokusu, tarifsiz bir huzur… peri masalı gibi değil mi? Google maps : İşaretli yer Yandex haritaları : Phaselis koyu ile Çamyuva arasında kendine has güzellikleri olan, arka tarafında Beydağları milli parkı ve çam ormanlarıyla kaplı bir koyda yer alan Alacasu Cennet Koyu, Kemer’de tatilcilerin uğrak noktasıdır. 175 metrelik plajı, yürüyüş yolları ve kamp alanı. plajlardan biri. Kumluca Kemer yolu üzerinde bir sapak var ve buradan dar bir orman yolu ile yaklaşık 1 km. gittikçe koya ulaşıyorsunuz. Aracı olmayanlar kavşakta minibüsle inip yürüyerek buraya gelmelidir. #inadınayaşa #suzukicarry #campervan #vanlife #travelturkey #alacasucennetkoyu #likyayolu #kemer Antalya gezilecek yerler Antalya ücretsiz kamp alanları Likya yolu Likya yolu kamp alanları .

kamp yapılacak yerler antalya hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

Alacasu Cennet Koyu (ücretsiz kamp alanı) | Kemer Antalya
Alacasu Cennet Koyu (ücretsiz kamp alanı) | Kemer Antalya

Kemer Antalya içeriğini keşfetmenin yanı sıra, Ardından One Of A Kind Bed & Breakfast her gün aşağıda yayınladığı daha fazla makale okuyabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

kamp yapılacak yerler antalya ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Alacasu #Cennet #Koyu #ücretsiz #kamp #alanı #Kemer #Antalya.

inadına yaşa,suzuki carry karavan,suzuki carry camper,Alacasu koyu,alacasu cennet koyu,antalya alacasu cennet koyu,alacasu cennet koyu balık avı,kemer antalya,ücretsiz kamp alanları,antalya ücretsiz kamp alanları,likya yolu,antalya halk plajı,alacasu halk plajı,kemer halk plajı,Antalya kemer,antalya cennet koyu,antalya kemer,antalya,alacasu,suzuki carry.

Alacasu Cennet Koyu (ücretsiz kamp alanı) | Kemer Antalya.

kamp yapılacak yerler antalya.

kamp yapılacak yerler antalya bilgisiyle Oneofakindbnb sizin için güncellenen bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. kamp yapılacak yerler antalyaOne Of A Kind Bed & Breakfast hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. İnadına YAŞA! diyor ki:

  İyi seyirler. Abone olup videoları beğenmeniz bana moral vermektedir.

  Ayrıca sormak isteğiniz ne varsa bana yorumlardan veya instagram ( inadinayasa_ ) hesabından sorabilirsiniz. Elimden geldiğince hızlı dönüş yapıp yardımcı olmaya çalışırım.

 2. Tahsin BÜYÜK diyor ki:

  2 gün önce geldik Cennet koyundan Çok beğendim Balık tutma kafa dinlemek için bire bir Ücretsiz Kamp Alanı

 3. ATEŞ diyor ki:

  Yer çok iyi ama belediye berbat millet hep sağa sola sıçp peçeteleri her tarafa atıyor dolayısıyla sinekten geçilmiyor

 4. Cengizhan Kuzey diyor ki:

  Buraya gittim 3 gece kamp yaptım çok güzel bir yer 7:36 daki karşı yere kurmuştur çadırına orda kuyudan var sola tepeye doğru yürüyüş yolu var orayı takip ederseniz daha güzel yerlerini görürsünüz yukarda 7.8 yakın beton kapaklı mezarlar görmüştük tam denize bakıyor ama devlet açmış mezar üzerlerine sayılar fln yazmışlar her yeri tarih buranın 👀

 5. Roseanne_Park01 diyor ki:

  Abi saklıkent kanyon yada şelale gibi gezilecek yerlerini yakın biyer kamp kurmayı düşünüyorum 🤔 Ankaradan geliyorum kamp kuracağımızda yakın bir yerinizin söyle bilirmisiniz lütfen yardım olurmusunuz sevinirim???

 6. GÜRKAN ACAR diyor ki:

  Hocam bu kamp alanının yolu hakkında bilgi almak istiyorum çok fazla çukur tümsek varmı ?, aracım yere yakın biraz Modifiyeli bi araç ? Sıkıntı yaşarmıyım ?

 7. Ela - diyor ki:

  Merhaba acaba şu an kademeli olarak yasakların kalkmasıyla birlikte çadır atıp kamp yapma yasağı sürüyor mu bilginiz var mıdır ? 🙂

 8. Burak Erdoğan diyor ki:

  Karavanla gitsem yolları nasıl acaba başka Antalya da denize yakın karavanla tatil yapacağım bildiğiniz yer varsa yardımcı olur musunuz

 9. Online SHOP diyor ki:

  Çekme karavan ile bu koya gitmek sıkıntı olurmu , yol kötü demiştiniz , gidişte yada dönüşte , rampa viraj durumu hakkında bilgi verirseniz sevinirim. keyifli tatiller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir