Bu makalenin içeriği akyaka azmak deresi hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. akyaka azmak deresi hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Akyaka'daki doğal akvaryum Kadın Azmağı Deresine gittik Ula Muğla TÜRKİYE makalesinde akyaka azmak deresi konusunu tartışalım.

Akyaka'daki doğal akvaryum Kadın Azmağı Deresine gittik Ula Muğla TÜRKİYE içindeki akyaka azmak deresi ile ilgili içeriğe en doğru genel bakış

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayış için akyaka azmak deresi dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bilgiler akyaka azmak deresi

Neden Kadınlar Nehri, Azmak Deresi veya nehir denir, Kadınlar Azmak’ta ne yapılır, Akyaka Azmak Deresi’nin suyu kaç derece, Akyaka ne zaman gidilir, 03 MAYIS 2022 tarihinde çekildi. bu videoyu aylar/yıllar sonra kim izleyecek. Beni diğer sosyal medya platformlarından da takip edebilirsiniz. Muğla’nın Ula ilçesinde “Sakin Şehir” olarak da anılan Akyaka’da doğal bir akvaryum görünümündeki Kadın Azmagi Deresi’ne her yıl 1 milyondan fazla turist geliyor. Azmak su kaynağı demektir. Suyun akıntısı çok kuvvetli olduğu ve akıntısından dolayı azmak olduğu için ‘azmak’ adını almıştır. Gökova-Akyaka Azmak nehrinin asıl adı Kadınlar Nehri’dir. Rivayete göre köylerde su olmadığı için köy kadınları çamaşırlarını bu nehirde yıkarmış. Azmak Çayı, Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka köyü yakınlarında Gökova Körfezi’ne dökülen bir deredir. Özellikle Çökertme Kebabı, ekşili balık, Muğla halkası, oğlak yahnisi ve kabak çiçeği dolması, buradaki işletmelerin ilginç yemekleri arasında. Mekanlarda alkol servisi yapılsa da bu eşsiz yöreyi daha da doyumsuz kılıyor. Suyun hastalıkları iyileştirdiği hatta gençleştirici ve güzelleştirici etkisi olduğuna inanılır. Derinliği 8 metre olan suyun soğukluğu 5 derece ve Gökova Körfezi’nden denize dökülüyor. Her yaz binlerce tatil severi ağırlayan Akyaka’yı daha sakinken keşfetmek isterseniz ilkbahar ve kış aylarında gelmeyi tercih edebilirsiniz. Yılın yaklaşık dokuz ayı güneşli olan Akyaka’nın yemyeşil doğasında yürüyüş yapabilir, ilkbaharda Gökova Ovası’nın sazlıklarına gelen farklı kuş türlerini gözlemleyebilirsiniz. Facebook : Instagram : Sevgili arkadaşlar, 👍 Kanalımı bir süre izledikten sonra BEĞENMEYİ, ✅Ardından destek olmak için ABONE OLmayı, 🔔 ve son olarak BİLDİRİMLERİ açmayı unutmayınız. .

akyaka azmak deresi içeriği ile ilgili resimler

Akyaka'daki doğal akvaryum Kadın Azmağı Deresine gittik Ula Muğla TÜRKİYE
Akyaka'daki doğal akvaryum Kadın Azmağı Deresine gittik Ula Muğla TÜRKİYE

Görüntülediğiniz Akyaka'daki doğal akvaryum Kadın Azmağı Deresine gittik Ula Muğla TÜRKİYE içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, her gün hemen hemen aşağıdaki oneofakindbnb.com güncelleyen diğer içerikler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

akyaka azmak deresi ile ilgili anahtar kelimeler

#Akyaka39daki #doğal #akvaryum #Kadın #Azmağı #Deresine #gittik #Ula #Muğla #TÜRKİYE.

Göçebe Ruhum,taner köken,gezgin,seyahat,seyahat rehberi,macera,gezi rehberi,tatil,Travel,travel guide,gezilecek yerler,kadın azmağı,akyaka,kadın azmağı deresi,kadın azmağı akyaka,kadın azmağı deresi akyaka,kadın azmağı tekne turu,azmak deresi,akyaka kadın azmağı,kadın azmağı deresi tekne turu,akyaka azmak,akyaka tekne turu,kadın azmağı nerede,akyaka azmak deresi,akyaka azmak nehri,akyaka azmak deresi nerede,kadın azmağı nehri,kadın azmağı muğla.

Akyaka'daki doğal akvaryum Kadın Azmağı Deresine gittik Ula Muğla TÜRKİYE.

akyaka azmak deresi.

akyaka azmak deresi içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. akyaka azmak deresi hakkındaki makaleyi One Of A Kind Bed & Breakfast ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Gezgin Amca Yollarda diyor ki:

    Emeğinize sağlık, güzel paylaşım olmuş. Harika bir yer Azmak hele Akvaryumu ve balıklar ise muhteşem. Ben de sizi paylaşımlarıma beklerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir